כיצד להפעיל תמיד את Google Chrome במצב גלישה בסתר ב- Windows 10

Google Chrome בדרך כלל זוכר את היסטוריית הגלישה שלך. אתה יכול להפסיק את זה, אם אתה מגדיר את זה תמיד להיפתח במצב גלישה בסתר. כך תוכל להגדיר את Chrome לגלישה פרטית.

מהו מצב גלישה בסתר?

גלישה בסתר הוא מצב הגלישה הפרטית ב- Chrome. כשאתה משתמש בו, Chrome אינו שומר באופן מקומי את היסטוריית הגלישה שלך, קובצי cookie, נתוני אתר או כל מידע שאתה מקליד בטפסים בין ההפעלות. הפעלה מסתיימת כשאתה סוגר את כל חלונות Chrome הפתוחים. הורדות וסימניות עדיין נשמרות אלא אם כן אתה מסיר אותן ידנית.

חשוב לדעת ש- Incognito אינו מונע ממך מעקב אחר צדדים שלישיים ברחבי האינטרנט. אלה כוללים ספקי אינטרנט, כל ארגון שאתה גולש בו (כגון בית ספר או משרד), או אתרים כמו פייסבוק, העוקבים אחר פעילויותיך באינטרנט באמצעות כתובת ה- IP שלך.

קשורים: איך עובד גלישה פרטית ומדוע זה לא מציע פרטיות מוחלטת

כיצד להפעיל תמיד את Google Chrome במצב גלישה בסתר ב- Windows 10

כדי להפעיל את Chrome במצב גלישה בסתר כברירת מחדל, עליך להוסיף אפשרות שורת פקודה לקיצור דרך שמפעיל את Chrome. למרות שזה אולי נשמע מפחיד, זה בעצם לא כל כך קשה לעשות את זה.

ראשית, אתר את קיצור הדרך שבו אתה משתמש להפעלת Chrome. זה עשוי להיות בתפריט התחל או בשורת המשימות, או בשולחן העבודה שלך. לחץ לחיצה ימנית על סמל Chrome ואז בחלון הקופץ לחץ לחיצה ימנית על "Google Chrome" ובחר "מאפיינים".

מופיע חלון מאפיינים עבור קיצור הדרך. בכרטיסייה "קיצור דרך", אתר את שדה הטקסט "יעד".

תיבת היעד תכלול משהו הדומה לדברים הבאים:

"C: \ Program Files (x86) \ Google \ Chrome \ Application \ chrome.exe."

זהו הנתיב ליישום Google Chrome הפועל בכל לחיצה על קיצור הדרך.

אתה הולך לשנות את התוכן של תיבת היעד על ידי הוספת משהו לסוף. לחץ על שדה הטקסט והצב את הסמן בסוף הנתיב. לחץ על מקש הרווח ואז הקלד "-הכרה" בסוף הנתיב בתיבת הטקסט.

כעת תיבת היעד צריכה להכיל את הנתיב לאפליקציית Chrome במרכאות, ואת הטקסט שהקלדת זה עתה, כפי שמוצג בתמונה למטה.

לחץ על "אישור" כדי לסגור את חלון המאפיינים. אם תלחץ על "החל", ייתכן שתקבל אזהרה; התעלם ממנו ולחץ על "אישור".

בפעם הבאה שתפתח את Chrome מאותו קיצור דרך, הוא יופעל אוטומטית במצב גלישה בסתר.

זכור כי Chrome יתחיל רק במצב גלישה בסתר אם תפעיל אותו מקיצור הדרך ששינית זה עתה. כשתסיים עם ההפעלה שלך, הקפד לסגור את כל חלונות Chrome הפתוחים.

אם אתה מתקשה בהפעלת Chrome מקיצור הדרך ששינית, בדוק שוב שלא ביצעת שגיאת הקלדה בתיבה "יעד". אם כל השאר נכשל, הסר או מחק את קיצור הדרך, צור קיצור חדש ולאחר מכן נסה לשנות אותו שוב.

כיצד להסיר מצב גלישה בסתר

אם ברצונך ש- Chrome יפעל שוב במצב רגיל, תוכל להסיר את האפשרות "-הכרה" בסוף הנתיב בתיבה היעד. אתה יכול פשוט לבטל את הצמדה או למחוק את קיצור הדרך ל- Chrome וליצור אחד חדש.

לאחר הגדרת התצורה של Chrome, ייתכן שתרצה להגדיר חשבון משתמש מותאם אישית של Windows 10 לכל אדם המשתמש במחשב שלך. זה נותן לכולם יותר פרטיות, וכל אדם יכול גם להגדיר את Windows 10 כך שיתאים להעדפותיו.

קשורים: כיצד ליצור חשבון משתמש מקומי חדש ב- Windows 10