כיצד להסתיר את המשחקים שאתה משחק ב- Steam

Steam משתף את פעילות המשחק שלך כברירת מחדל. אם אתה משחק את  Hello Kitty: Island Adventure  או Bad Rats , כדאי לך לשמור על המשחק שלך בסוד. כך תוכל להסתיר את פעילות Steam שלך מחבריך.

הסתר משחקים ששיחקו מפרופיל Steam שלך

דף פרופיל Steam שלך מפרט בדרך כלל את כל המשחקים ששיחקת ומראה כמה שעות בילית בכולם, תוך התמקדות במה ששיחקת בשבועיים האחרונים.

פרופילי Steam היו בעבר ברורים כברירת מחדל, אך Valve הפכה אותם לפרטיים כברירת מחדל. ובכל זאת, יתכן שהפכת את הציבור לציבור לעבוד עם שירות צד שלישי שקורא מידע מפרופיל Steam שלך, כמו IsThereAnyDeal, הסורק את רשימת המשאלות שלך אחר משחקים ומאפשר לך לדעת אם הם למכירה בחנויות משחק אחרות.

כדי לגשת לפרופיל שלך ב- Steam, רחף מעל שם המשתמש שלך בסרגל העליון ולחץ על "פרופיל".

לחץ על הלחצן "ערוך פרופיל" בצד ימין של הדף כדי לערוך את הפרופיל שלך.

לחץ על "הגדרות הפרטיות שלי" בצד ימין של הדף שלך כדי למצוא את אפשרויות הפרטיות של פרופיל Steam.

התאם את הגדרות הפרטיות כאן כדי לשלוט במה שאנשים יכולים לראות. כדי להסתיר משחק יש לך שתי אפשרויות.

כדי להסתיר מידע על המשחק, הגדר את 'פרטי המשחק' ל'פרטי '. אפילו החברים שלך לא יוכלו לראות את המשחקים שאתה משחק, את המשחקים שבבעלותך או את המשחקים שרצית. הם עדיין יכולים לראות את רשימת החברים שלך, מלאי, הערות ומידע אחר, בהתאם לאפשרויות שבחרת בדף זה.

אתה יכול פשוט להסתיר הכל על ידי הגדרת האפשרות "הפרופיל שלי" ל פרטי. אם כן, איש אינו יכול לראות את כל דף הפרופיל שלך. אתה יכול גם לבחור "חברים בלבד", ורק חברי Steam שלך יוכלו לראות את הפרופיל שלך.

הסתר את פעילות המשחק מ- Steam Chat

אם אתה רק קצת נבוך מהמשחק שאתה משחק כרגע - אולי לא אכפת לך שהוא מופיע בדף הפרופיל שלך, אבל אתה לא רוצה שכל החברים שלך יקבלו הודעה שהתחלת לשחק את משחק או לראות שאתה משחק את זה ברשימת החברים שלהם - אתה יכול לעבור במצב לא מקוון או להיות בלתי נראה בצ'אט של Steam.

לשם כך לחץ על האפשרות "חברים וצ'אט" בקיטור, לחץ על שם המשתמש שלך ובחר "לא מקוון" או "בלתי נראה". החברים שלך לא יוכלו לראות מה אתה משחק כרגע, אם כי מידע זה עדיין יופיע בדף הפרופיל שלך.

שים לב שהגדרת "פרטי המשחק" שלך ל"פרטי "תמנע מחבריך לראות את המשחקים שאתה משחק, גם אם אתה מחובר בצ'אט ב- Steam.

הסתר או הסר משחקים מספריית Steam שלך

אם ברצונך להסתיר משחק מספריית Steam במחשב שלך, תוכל להגדיר אותו ל"סתר "או להסיר אותו מספריית Steam שלך.

אנשים עם גישה לפרטי המשחק בפרופיל שלך עדיין יוכלו לראות כל הישגים וזמן משחק שיש לך באותו משחק. עם זאת, כל מי שיש לו גישה למחשב האישי לא יראה את המשחק בספריית Steam הרגילה שלך.

כאשר Steam מציעה כעת משחקים למבוגרים בלבד וחומרים אחרים שאינם בטוחים לעבודה (NSFW), היכולת להסתיר משחקים שאתה משחק רק הופכת לחשובה יותר. אבל זה שימושי גם אם שיחקת במשחקים אחרים, כמו  Bad Rats , שאתה לא רוצה שאף אחד אחר יידע על כך.

קשורים: כיצד להסתיר או להסיר משחק מספריית הקיטור שלך