כיצד להפוך תמונה במיקרוסופט וורד

Microsoft Word אמנם לא ידוע ביכולות עריכת התמונות שלו, אך יש לו כמה תכונות בסיסיות בהן אתה יכול להשתמש כגון שיקוף תמונות. אם אתה רוצה להפוך תמונה ב- Microsoft Word, הנה מה שתצטרך לעשות.

צעדים אלה אמורים לעבוד בכל גרסה עדכנית של Microsoft Word שברשותך, כולל Office Online ו- Microsoft 365.

קשורים: כיצד לגלות באיזו גרסה של Microsoft Office אתה משתמש (והאם זה 32 סיביות או 64 סיביות)

אם ברצונך להפוך תמונה ב- Word, יהיה עליך לפתוח תחילה את המסמך המכיל את התמונה שברצונך לתפעל. זו יכולה להיות כל תמונה שתוכנס למסמך שלך. אתה יכול לעשות זאת גם לצורות או לציורים אחרים שאתה מוסיף ל- Word.

כדי להפוך את התמונה, וודא שהתמונה נבחרה על ידי לחיצה עליה. מסרגל הסרטים בחר בלשונית "עיצוב" תחת הקטע "כלים לתמונות" (או בסעיף "כלי ציור" לסוגים אחרים של תמונות או אובייקטים).

משם, לחץ על הסמל "סובב אובייקטים" בקטע "סידור". סמל זה עשוי להיראות גדול או קטן יותר, תלוי ברזולוציית המסך הזמינה ובגודל חלון Microsoft Word עצמו.

תפריט נפתח יופיע מתחת לסמל, עם אפשרויות שונות לסובב ולהפוך את התמונה שלך.

כדי להפוך את התמונה כך שהיא תופיע הפוך, לחץ על האפשרות "הפוך אנכי". אם ברצונך לשקף את התמונה בצורה אופקית, בחר במקום זאת באפשרות "הפוך אופקי".

אפקט התמונה שבחרת יוחל על התמונה שלך באופן אוטומטי.

לאחר מכן תוכל למקם מחדש את התמונה שלך, או לבצע בה שינויים נוספים באמצעות התפריט "כלי תמונה" (או "כלי ציור"). לדוגמה, באפשרותך להסיר את הרקע מתמונה באמצעות כלי ההסרה המובנה המוצע ב- Microsoft Word.

קשורים: כיצד להסיר את הרקע מתמונה ב- Microsoft Word

אם ברצונך להפוך תמונה שהתהפכה, בחר בסמל "בטל" שנמצא בפינה השמאלית העליונה של החלון מיד לאחר החלת האפקט, או לחץ על Ctrl + Z (Cmd + Z ב- Mac) במקלדת.

לחלופין, חזור על השלבים לעיל כדי לבטל את האפקט. למשל, אם אתה משתמש באפקט "הפוך אנכית" פעמיים, זה יחזיר את התמונה למצב הקודם שלה.