האם ידעת של- Windows 10 יש מסך ירוק של מוות?

כולם שמעו על המסך הכחול של המוות (BSOD) שמופיע כשמחשב Windows שלך קורס. אבל האם ידעת שגם ל- Windows 10 יש מסך ירוק של מוות?

המסך הירוק של המוות מופיע רק כאשר אתה מריץ גרסת תצוגה מקדימה של Insider של Windows 10. זהה למסך הכחול של המוות, והוא יציג את אותן הודעות שגיאה.

במילים אחרות, כל מה שמפעיל מסך מוות כחול בגירסה רגילה של Windows 10 יפעיל מסך ירוק של מוות בגירסת Insider Preview של Windows 10. ההבדל היחיד הוא שמסך זה אומר שאתה משתמש ב- "Windows Insider". בנה ”ויש לו רקע ירוק במקום כחול.

הצבע הירוק מדגיש כי השגיאה נוצרה על ידי בניית פיתוח לא יציבה של Windows 10. לבני Insider אלה יש לעיתים קרובות קריסות ובאגים שלא הייתם חווים בגירסה רגילה של Windows 10. מיקרוסופט לפעמים מזהירה מפני שגיאות "מסך ירוק" Windows Insiders עשויים להיתקל בעת הפעלת תוכנת פיתוח זו.

אם אתה רואה מסך ירוק של מוות (GSOD) במחשב שלך, זה סימן שאתה משתמש בתבנית תצוגה מקדימה של Insider של Windows 10. הבעיה יכולה להיות סתם באג במבנה הלא יציב, אם כי זה יכול להיות גם בעיה עמוקה יותר. עם החומרה או מנהלי ההתקן של המחשב האישי שלך. לא תדע בוודאות עד שתחזור לגירסה יציבה של Windows 10.

מיקרוסופט ביצעה את השינוי הזה בעדכון היוצרים, שפורסם באפריל 2017. לפני כן, מבני Insider של Windows 10 השתמשו במסכים כחולים סטנדרטיים של מוות.

אם אתה משתמש בתבנית תצוגה מקדימה של Insider של Windows 10 ורוצה לראות את זה בעצמך, פריצת הרישום הזו להפעלת מסך כחול ידנית עדיין עובדת - והיא תפעיל מסך ירוק עם קוד ההפסקה "ידני יוזם".

קשורים: כל מה שאתה צריך לדעת על המסך הכחול של המוות