כיצד להשבית נזק לשחקן לעומת שחקן (PVP) במיינקראפט

אם נמאס לך להרוג את חברך בטעות בזמן שאתה נלחם באויבים בסביבה קרובה, או שילדיך צורחים מכיוון שאחד מהם שוב נרצח בשני סיביות, זו ההדרכה עבורך. המשך לקרוא כשאנחנו מראים לך כיצד להשבית אחת ולתמיד נזק לשחקנים לעומת נזק לשחקנים.

מדוע תרצה לעשות זאת

אם להילחם בחברים שלך בלחימת האי בסגנון לורד-או-דה-זבובים זו כל הסיבה שאתה נהנה לשחק ב- Minecraft, מאשר זה בהחלט לא ההדרכה עבורך. עם זאת, אם אתה אחד מהאנשים הרבים שמתעצבנים מכמה קל לחתוך את החברים שלך בחרב שלך במקום לזומבים שתוקפים את הבסיס שלך, אתה תמצא את זה שימושי.

קשורים: מדריך ההורים למיינקראפט

יתר על כן, אם אתה אחד ההורים הרבים שחולים בדרמה כשאחד מהילדים שלך הורג בטעות (או בכוונה) עוד אחד מילדיך במהלך הרפתקה מיינקראפט רועשת, זו  בהחלט ההדרכה עבורך. (אם אתה אחד ההורים האלה, אגב, ואתה רוצה ללמוד עוד על המשחק שהילדים שלך אובססיביים אליו, אנחנו מכסים אותך).

בואו לשים קץ לאש ידידותית ולעזור לשמור על השלום גם בעולמות הגוש שלך וגם בבתים שלך על ידי כיבוי נזקי PVP במיינקראפט. אנו נבחן שתי טכניקות להשבתת PVP. הראשון הוא החלפה פשוטה שהייתה זמינה לאנשים שמריצים שרתי Minecraft כבר גילאים; אם אתה מנהל שרת Minecraft בבית אנו מציעים לך להשתמש בשיטה הראשונה. השנייה מיועדת לשחקנים שאינם מנהלים שרת מקומי אלא משתמשים בתכונה "פתוח ל LAN" כדי לחלוק את המשחק שלהם עם אנשים ברשת המקומית שלהם.

כך או כך, כשתסיים, כבר לא תצטרך לדאוג לפריצה בטעות לחברים שלך או לילדים שלך שנלחמים על נזקי PVP.

כיצד להשבית נזק PVP בשרת

אם לא קפצתם לעולם הפעלת שרת Minecraft משלכם, ובמקום זאת שתפו את המשחק שלכם עם חברים על ידי פתיחת משחק ה- Minecraft שלכם לרשת LAN, חלק זה של ההדרכה הוא בשבילכם.

למרות העובדה שהאוהדים משוועים לדרך פשוטה להפוך את ה- PVP למשחק LAN מקומי כבר שנים, אין החלפה פשוטה בתפריט ההגדרות (כמו שיש, למשל, שינוי רמת קושי במשחק). עם זאת, יש דרך ממש חכמה לחטוף תכונה במשחק שאתה כנראה אפילו לא משתמש בה כדי להשיג בדיוק את מה שאתה רוצה: השבתת PVP. הטריק הזה מעורב קצת יותר מאשר המתג הפשוט "pvp = false" הזמין למשתמשי השרת, אך אנו חושבים שתעריך עד כמה הוא חכם.

במשך שנים מיינקראפט כוללת תכונת "לוח תוצאות" מובנית. פונקציה זו משמשת כמעט לחלוטין את יצרני המיני-משחק וזה בהחלט אפשרי ששיחקת מיינקראפט מההתחלה מבלי שראיתם אותה מעולם. לתכונת לוח התוצאות הזו שתי פונקציות מובנות שנוכל להשתמש בהן בכדי לבטל נזקי PVP במשחק שלנו: דגל הקבוצה ודגל האש הידידותי. על ידי קיבוץ קבוצה של כל השחקנים במשחק המקומי שלנו לקבוצה אחת ואז כיבוי דגל האש הידידותי, אנו יוצרים קבוצה הכוללת משחק בו אף חבר צוות לא יכול לפגוע בטעות בחבר צוות אחר.

הפעל את משחק ה- LAN שלך ולחץ על "T" כדי לפתוח את קונסולת המשחק. להלן הפקודות המדויקות בהן אתה צריך להשתמש, יחד עם הסבר על מה שאתה משיג איתן. כל טקסט בסוגריים הוא משתנה שעליך לשנות כדי להתאים למצבך.

ראשית, הפעל:

/ צוותי תוצאות להוסיף [teamname]

פקודה זו יוצרת צוות. שם הצוות אינו רלוונטי לענייננו (אך שמו חייב להיות בן 16 תווים או פחות). אם אתה אובד עבור שם צוות טוב "minecraft" מתאים לחשבון.

לאחר יצירת הצוות שלך, הוסף את עצמך לצוות על ידי הזנת הפקודה שלהלן, החלף [teamname]בצוות שיצרת [player]ובשם המשתמש שלך ב- Minecraft .:

צוותי לוח התוצאות מצטרפים אל [teamname] [player]

חזור על תהליך זה עבור כל שאר השחקנים. השחקנים לא צריכים להיות מקוונים כאשר אתה משתמש בפקודה זו, אבל אתה צריך לדעת את שמות המשתמש שלהם.

לבסוף, הפעל:

/ אפשרות קבוצות לוח תוצאות [שם צוות] friendlyfire false

פקודה סופית זו מחליפה את ההגדרה עבור הצוות כך שאש ידידותית אינה מופעלת. בשלב זה אף אחד מחברי הצוות לא יכול להכות בטעות חברים אחרים בצוות ולסבול נזקי PVP.

יהיה עליכם להשתמש בפקודת ההצטרפות כדי להוסיף כל שחקן חדש שמצטרף למשחק המקומי שלכם, אחרת השחקן שאינו בקבוצה הקולקטיבית לא יהיה חסין מפני נזקי PVP (ועדיין יוכל להתמודד עם נזקי PVP).

בעוד שלשיטה זו יש כמה צעדים נוספים מהמתג הפשוט "pvp = false" שראינו בסעיף הקודם ממוקד השרת, אך יש לו יתרון אחד: ניתן לכבות ולהפעיל את הגדרת ה- PVP מבלי להפעיל מחדש את השרת / המשחק. אם אתה וחבריך מחליטים שקטטה ידידותית מסודרת, תוכל בקלות להחזיר את דגל "ידידותית" בחזרה ל"אמיתית ", ליהנות מאיזור PVP ואז להחזיר אותו ל"לא נכון".

עם מעט צביטה, הכל יכול להיות טוב ביקום המיינקראפט שלך: לא להרוג בטעות את חברך בזמן שאתה נלחם בדרקון האנדר ולא עוד להקשיב לילדיך צורחים אחד על השני כשאחד מהם לוקח גרזן מפוסל לכיפה ומאבד את כל רמות הניסיון שלהם.