כיצד להזרים M * A * S * H ​​ללא כבל

M * A * S * H ​​- הידוע גם בשם Mash - הוא מופע קומדיה קלאסי מצחיק עם הרבה רגעי לב מעורבבים. אם אתה רוצה להדביק את Radar, Hawkeye, BJ ועוד, שירותי הסטרימינג האלה מציגים להחזיר אותך.

מופע זה מתקיים במהלך מלחמת קוריאה, בעקבות בית חולים המשרת גם חיילים וגם אזרחים באזור. אמנם מדובר בעיקר בקומדיה, אך יש לא מעט סצנות שמקבלות טון רציני יותר. שירותים אלה יבטיחו שתקבל כל רגע, גם את אלה שעשויים לגרום לך לרצות לבכות.

הולו

Hulu הוא שירות מצוין להזרים טונות של מופעים נהדרים, כמו M * A * S * H ​​או Seinfeld. החל מ- $ 6 לחודש, תוכלו ליהנות מכל התוכן בשירות זה. יש לו גם תוכניות טלוויזיה ללא תשלום וחיות.

אמזון פריים וידיאו

Amazon Prime Video הוא מקום נהדר לרכוש תוכניות שתרצו להוסיף לספרייה שלכם. ב- Prime תוכלו לקנות עונות 1 עד 10 במחיר של 20 דולר כל אחד, עונה 11 במחיר של 25 דולר, וכל פרק תמורת 3 דולר ליחידה.

iTunes

אם אתה משתמש ב- Apple, ייתכן ש- iTunes עשוי להיות המקום הטוב ביותר לרכוש M * A * S * H. אתה יכול לקנות את כל הסדרה במחיר של 100 דולר, כך שלא תצטרך לדאוג לשלם עבור כל עונה או פרק. זה די גניבה בהתחשב שיש 11 עונות של המופע, אשר בדרך כלל עולה 20 $ כל אחד.

חנות הגוגל סטור

לאוהדי גוגל שלנו תוכלו לרכוש את כל הסדרה מחנות Play תמורת 100 דולר. כשכל עונה בידכם תוכלו להזרים את התוכנית הזו בלי סוף כמעט בכל סמארטפון, מחשב או טלוויזיה.

TVLand

TVLand הוא שירות סטרימינג המתמחה בתוכניות ישנות יותר הדומות ל- M * A * S * H. כל שעליך לעשות הוא לקשר את ספק הטלוויזיה שלך, אם הוא מתקבל, וכל התוכניות הללו יהיו זמינות עבורך. יש בו גם הופעות חיות באופניים לאורך כל היום.

ישנם לא מעט שירותים שיכולים להביא את M * A * S * H ​​היישר לביתך; זה הכל איזה מהם הכי טוב בשבילך. בין אם תרצו לרכוש אותם על הסף או לקבל שירות בו תוכלו להזרים מספר מופעים, אחת מהאפשרויות הללו תתאים לאורח החיים שלכם.