מה זה זהב רדיט ומדוע תרצה בכך?

אולי שמתם לב לכמה פוסטים של Reddit ולתשובות יש סמלי זהב קטנים לידם. אלה הם "מוזהבים", מה שאומר שמישהו הוציא כסף אמיתי כדי לתגמל את הכרזה עם Reddit Gold. הנה כל מה שאתה צריך לדעת.

מה זה רדיט זהב?

כל אחד ב- Reddit יכול לתגמל פוסטים או הערות ממשתמשים אחרים בציון גלוי מזהב, כסף או פלטינה. פרסים אלה עולים מטבעות, שמשלמים מוצרים וירטואליים שתוכלו לקנות ישירות באתר.

בדרך כלל, הפרסים הללו מוענקים כדי להודות בפוסט מיוחד, בין אם זה משחק מילים טוב להפליא, ביקורת ספר מעמיקה או מעשה חסד. בפעמים אחרות, זהב של רדיט ניתן רק בגלל שלמישהו בתת-עריכה יש הרבה כסף להוציא. הנוהג של הענקת תפקיד נקרא "מוזהב".

פוסטים ותגובות מוזהבים בדרך כלל נראים יותר ומקבלים יותר הצבעות. מקובל גם כי פרסומים מעולים מוענקים מספר פעמים על ידי משתמשים שונים.

מה אתה יכול לעשות עם פרס Reddit?

בנוסף להרגשה טובה עם ההודעה שלך ויש לך תג ספפי ליד שמך, פרסי Reddit מגיעים גם עם כמה הטבות.

אם אתה מקבל פרס כסף, כל מה שאתה מקבל הוא הסמל. אם אתה מקבל פרס זהב, תקבל שבוע של פרמיה של Reddit, בתוספת 100 מטבעות שתוכל להשתמש בהם בכדי להעניק למישהו כסף. אם אתה מקבל פרס פלטינה, תקבל חודש של פרמיה של Reddit ו -700 מטבעות כדי להעניק לאנשים כסף או זהב.

פרמיום Reddit הוא שירות המנויים ללא מודעות. אם אתה מוזהב, אתה יכול לגלוש באתר ללא מודעות במשך כל השבוע, וסטטוס זה פותח כמה תכונות נוספות המשפרות את חווית Reddit שלך.

כמו כן, פרסי Reddit נערמים זה על גבי זה. לכן, אם במקרה תקבל שני פרסי זהב באותו יום, אז תקבל מנוי פרימיום למשך שבועיים.

הזהבה נועדה לעודד אנשים לשתף תוכן טוב יותר עם הקהילה. בעוד שקארמה ממלאת מטרה דומה, פרסים מגיעים עם יתרונות מוחשיים ועלות כסף לתת.

כמו כן, כשאתה רוכש מטבעות Reddit, זה עוזר לשמור על פעילות האתר. בגרסה הישנה של אתר Reddit הייתה בפרופיל שלך תיבת מידע שהראתה כמה מתנות זמן שרת מימנו מטעמך.

איך אוכל להזהיב, ואיך אני מגיב?

הדרך הפשוטה ביותר להזהיב היא להיות פעיל בתכונות משנה שמעניינות אותך. רוב התוכן שמקבל פרסים כבר מוערך מאוד ויש לו הרבה תגובות. דברים כמו מדריך שימושי למתחילים בנושא מסוים או מם ייחודי וייחודי מקבלים לעתים קרובות מוזהבים. כמו כן, בתת-ערכות עם זרם מתמיד של חדשות, האדם הראשון שמפרסם סיפור פורץ זוכה לעיתים קרובות.

כאשר אנשים רבים זוכים בפרס Reddit הראשון שלהם, הם עורכים את פוסטם כדי להוסיף "נאום פרסים" ומודים ל"זר החביב "שנתן להם את הפרס. יש תת-עריכה שלמה המוקדשת לנאומים הנדושים ביותר.

Redditors יכולים לבחור להעניק פרס באופן אנונימי. אם אתה מקבל פרס מאדם אנונימי, אתה יכול להודות למוטב שלך באמצעות הודעה פרטית. אם הוא או היא מגיבים להערה שלך, תוכל לגלות את שם המשתמש של האדם.

איך אני נותן זהב רדיט?

כדי להעניק פרס באתר, עליכם לרכוש מטבעות רדיט. ישנן שלוש דרכים בהן ניתן להשיג אותם: לקנות אותם, לקבל זהב או פלטינה, או להירשם כמנוי לפרמיה של Reddit. כאשר אתה מבצע את האחרון, אתה מקבל הקצבה חודשית של 700 מטבעות.

כדי להעניק כסף, זהב או פלטינה, מחירו 100, 500 ו 1800 מטבעות בהתאמה. כדי להשתמש במטבעות שלך, פשוט נווט לפוסט שנהנית ממנו ולחץ על "תן פרס" בתחתית.

הנחיה שואלת אותך איזה פרס אתה רוצה להעניק והאם אתה רוצה לעשות זאת באופן אנונימי. אתה יכול גם לשלוח הודעה פרטית יחד עם המתנה שלך.

פרסי קהילה ומוד

לפעמים אתה רואה פרסים בפוסטים שלא נראים כסף, זהב או פלטינה. סמלים ייחודיים אלה הם פרסי קהילה. המודלים של כל תת-עריכה מפתחים את אלה כדי להתאים במיוחד לנושא הקהילה. הם מוענקים באותו אופן כמו האחרים. המחירים שלהם תואמים את אורך מנוי הפרימיום שהם מקבלים כפרס.

לכל תת-עריכה יש גם "בנק קהילתי". בכל פעם שמישהו בתכנית משנה משתמש בפרס קהילתי, הבנק הקהילתי מזכה 20 אחוז מהמטבעות שהוצאו. המודלים יכולים להשתמש בהם כדי לשבח תוכן מעולה בתת-המשנה. Mods יכולים גם ליצור ולהעניק פרסים מיוחדים בלעדיים למנחים.