כיצד לשחזר אפליקציות ומשחקים לאייפון או האייפד שלך

האם פשוט קיבלתם אייפון או אייפד חדש שאתם לא משחזרים מגיבוי? רוצה התחלה חדשה במכשיר הישן שלך? לאחר שתגדיר את הטלפון או הטאבלט, הגיע הזמן לשחזר את האפליקציות והמשחקים המועדפים עליך.

כיצד למצוא אפליקציות שהותקנו בעבר

אם אתה רוצה התחלה חדשה עם ה- iPhone או ה- iPad החדשים שלך, עדיף לא לשחזר מגיבוי. מכשיר iPhone או iPad שאופשר לאחרונה הוא ללא באגים, מתרסק בתדירות נמוכה יותר ומעניק לך חיי סוללה טובים יותר.

ובכל זאת, אתה רוצה לגשת לכל האפליקציות המועדפות עליך. בטח, אתה יכול לחפש ולהוריד כל אחד מהם, אבל יש דרך טובה יותר להשיג רשימה של כל האפליקציות והמשחקים שהורדת בעבר.

פתח את App Store ועבור לכרטיסייה "היום". הקש על סמל הפרופיל שלך בפינה השמאלית העליונה כדי לראות את פרטי החשבון שלך.

מכאן, הקש על "נרכש".

במסך הבא, הקש על "הרכישות שלי".

כאן תראה את כל האפליקציות והמשחקים שהורדת או רכשת באמצעות חשבון iCloud שלך. הרשימה ממוינת לפי סדר כרונולוגי הפוך, כך שההורדות האחרונות יופיעו תחילה.

בחלק העליון של המסך, הקש על "לא ב- iPhone / iPad זה" כדי לראות רשימה של אפליקציות ומשחקים שעדיין לא הורדת.

מצא את היישומים שברצונך לשחזר, ואז הקש על סמל ההורדה כדי להתחיל בתהליך ההתקנה.

אם בנית רשימה ארוכה לאורך השנים, הקש על התיבה "חיפוש" בחלק העליון כדי למצוא אפליקציה ספציפית בהיסטוריית הרכישות שלך.

כיצד לשחזר אפליקציות מגיבוי iCloud או מכשיר ישן

הפעם היחידה שבה אתה יכול לשחזר אפליקציות מגיבוי iCloud היא כאשר אתה מגדיר iPhone או iPad. החל מ- iOS 12.4 ואילך, אפל שינתה את התהליך הזה. במהלך תהליך ההתקנה, אתה רואה מסך שנקרא "העבר את הנתונים שלך." מכאן תוכלו להעביר אפליקציות ונתונים באופן אלחוטי ממכשיר ה- iOS הישן שלכם או מ- iCloud.

הקש על "העבר מ- iPhone / iPad" כדי להעביר נתונים באופן אלחוטי ממכשיר ישן, או הקש על "הורד מ- iCloud" כדי לשחזר מגיבוי iCloud.

אם במכשיר שלך פועל iOS 12.3 ומטה, אתה רואה את המסך "יישומים ונתונים" במהלך תהליך ההתקנה. כאן, הקש על "שחזר מגיבוי iCloud" והיכנס באמצעות חשבון iCloud שלך.

הקש על "בחר גיבוי", ואז בחר מרשימת גיבויי iCloud הזמינים שלך. לאחר מכן, אתה רק ממתין עד לגיבוי ה- iCloud שלך. כל היישומים שלך יורדו מחנות האפליקציות באופן אוטומטי, והגיבוי ישחזר את כל נתוני האפליקציה והמשחק שלך. לא תצטרך להתחבר או להגדיר את האפליקציות והמשחקים שלך שוב.

כיצד לשחזר אפליקציות מגיבוי iTunes

אם אתה בדרגת iCloud בחינם בגודל 5 GB, iTunes היא דרך טובה יותר לבצע גיבוי מלא של iPhone או iPad. בנוסף, אם תבחר באפשרות גיבוי מוצפן, תוכל לגבות גם נתונים אישיים, כמו Face ID, נתוני HomeKit ונתוני אפליקציית Health. בדרך זו, כשאתה משחזר את ה- iPhone או ה- iPad שלך, כל האפליקציות והמשחקים שלך, נתוני האפליקציה, נתוני iCloud והמידע האישי שלך זמינים באותו מצב בו היו בגיבוי האחרון.

לפני שתוכל לשחזר את הנתונים במכשיר החדש שלך, עליך לגבות את הישן. אם עדיין יש לך את זה בסביבה, פתח את iTunes במחשב Mac או PC ואז חבר את מכשיר ה- iOS שלך. לחץ על כפתור "התקנים" מסרגל הכלים העליון כדי לעבור למסך ניהול המכשירים. מכאן, מצא את הקטע "גיבויים" ועבר ל"מחשב זה "לאופן הגיבוי. לחץ על "גבה עכשיו" כדי לגבות את מכשיר ה- iOS הישן שלך.

כדי לשחזר גיבוי מ- iTunes, חבר את המכשיר החדש למחשב שלך. בחר את המכשיר שלך מסרגל הכלים ולחץ על "שחזר גיבוי".

בחלון הקופץ הבא בחר את הגיבוי הרצוי מהרשימה, הקלד את הסיסמה אם היא מוצפנת, והמתין כאשר האפליקציות והמשחקים שלך יוחזרו למצבם הקודם. כאשר אתה רואה את מסך "שלום" ב- iPhone או ב- iPad שלך, אתה יכול להשתמש במכשיר שלך.

גיבויים של iCloud ו- iTunes הם עסקת חבילה; הם מגבים ומשחזרים כל אפליקציה ומשחק במכשיר שלך.

השתמש באפליקציית גיבוי ושחזור של צד שלישי

במקרים מסוימים, ייתכן שתרצה יותר שליטה בתהליך הגיבוי. לדוגמא, אולי אתה רוצה רק לגבות ולשחזר אפליקציות, משחקים או נתוני אפליקציות בודדים. במצבים אלה, תוכלו להשתמש באפליקציית ניהול מכשירי iOS של צד שלישי, כמו iMazing.

פתח את אפליקציית iMazing, חבר את מכשיר ה- iOS שלך ולחץ על "שחזר גיבוי" כדי להתחיל בתהליך.

הגרסה המלאה של iMazing עולה 44.99 דולר, אך כדאי אם אינכם רוצים להשתמש ב- iTunes לניהול מכשיר ה- iOS שלכם.