כיצד להשבית מילוי אוטומטי של טפסים ב- Google Chrome

כשאתה ממלא טופס, Chrome שואל אם ברצונך לשמור את המידע כדי להאיץ את הדברים בפעם הבאה. אם אינך משתמש בתכונה זו ואינך אוהב את גוגל המאחסנת את המידע שלך, קל לכבות אותה.

כיצד להשבית מילוי אוטומטי של טפסים

הפעל את Chrome, לחץ על סמל התפריט ואז לחץ על "הגדרות". לחלופין, אתה יכול להקליד chrome://settings/  בסרגל הכתובות כדי לעבור ישירות לשם.

גלול מטה עד שתראה את הקטע מילוי אוטומטי ולחץ על "כתובות ועוד".

בטל את נעילת המתג שליד "שמור ומלא כתובות".

קשורים: כיצד לגרום ל- Chrome להפסיק להציע שמירת נתוני כרטיסי אשראי

כיצד למחוק מידע על מילוי אוטומטי בטופס

אם ברצונך להסיר כתובות לאחר שתשבית את תכונת המילוי האוטומטי באופן ידני, כך תוכל למחוק את כל המאוחסן בה מהגדרות Chrome.

אם אתה עדיין לא שם, חזור למקטע "כתובות ועוד". אתה יכול לעשות זאת על ידי הקלדה chrome://settings/addressesבסרגל הכתובות ולחץ על Enter.

לאחר ההגעה, לחץ על סמל התפריט לצד כתובות שנשמרו ואז לחץ על "מחק".

הערך נמחק מיד ללא אזהרה או דרך לבטל את פעולתך, לכן ודא שאתה באמת רוצה למחוק מידע זה.

עכשיו, כדי לקחת את הדברים צעד אחד קדימה, אתה יכול להשתמש בתכונה "נקה נתוני גלישה" כדי לגרד את פיסות המידע הקטנות שעדיין נצמדות לדפדפן. הקלד  chrome://settings לסרגל הכתובות ולחץ על Enter. פעם בכרטיסייה הגדרות, גלול מטה לתחתית ולחץ על "מתקדם".

גלול עוד מעט מטה עד שתראה "נקה נתוני גלישה". לחץ על זה.

קשורים: כיצד למחוק מידע מסונכרן ב- Chrome

גלול עד שתראה "נתוני טופס מילוי אוטומטי" וודא שהוא מסומן למחיקה. אם ברצונך לשמור את כל השאר כפי שהוא - סיסמאות, היסטוריית גלישה, עוגיות וכו '- דאג להסיר את הסימון של התיבות; אחרת הנתונים האלה יוסרו גם כן. כשתסיים לסמן ולסמן את התיבות, לחץ על "נקה נתונים".

עקוב אחר ההנחיות וכל הנתונים מכל טופס שנשמר ב- Google Chrome נמחקים מהדפדפן שלך. בפעם הבאה שתצטרך למלא טופס, תצטרך להשתמש בזיכרון הפיזי שלך כדי לשמור על שמך וכתובתך.