כיצד להדפיס תמונות מה- iPhone שלך

תמונות דיגיטליות נהדרות, אבל לפעמים אתה רק רוצה תמונה מודפסת שתוכל לתלות איפשהו או פשוט להחזיק ביד שלך. הדפס תמונות ישירות מגליל המצלמה של ה- iPhone שלך, בין אם יש לך מדפסת צילום משלך ובין אם לא.

אתה יכול לעשות זאת בבית עם מדפסת, לקבל שירות להדפיס אותם ולשלוח אליך בדואר, או להדפיס אותם בעסק מקומי המציע שירותי הדפסת תמונות. כל מה שאתה צריך זה הטלפון שלך - אין צורך במחשב.

הדפיס תמונות במדפסת שלך

הדפסת תמונות בעצמך היא קלה למדי, אך ככל הנראה אינה האופציה הטובה ביותר אלא אם כן אתה מתכנן להדפיס הרבה תמונות על בסיס קבוע. אתה לא רוצה להשתמש בשום מדפסת ישנה שיש לך ולהדפיס אותם על פיסת נייר מדפסת טיפוסית. תרצה מדפסת שתוכננה במיוחד עבור תמונות ונייר צילום מיוחד עבור זה. מכיוון שזו תהיה מדפסת הזרקת דיו, תצטרכו גם לשלם את המחיר הגבוה של דיו למדפסת - אפילו לא רק דיו שחור אלא דיו צבעוני.

קשורים: כיצד להדפיס מ- iPad, iPhone או iPod Touch

ובכל זאת, אתה יכול לעשות זאת. אם אתה מחפש מדפסת חדשה המאפשרת לך לעשות זאת, הקפד להשיג מדפסת התומכת ב- "AirPrint" של אפל. מכשירי iPhone ו- Mac כוללים תמיכה מובנית ב- AirPrint, כך שתוכלו להדפיס באופן אלחוטי למדפסות אלה ללא כל התקנה. אם יש לך מדפסת צילום ישנה שאינה תומכת ב- AirPrint, ישנן דרכים להפוך מדפסת מחוברת ל- Mac או PC תואם AirPrint. אתה יכול גם לרכוש מדפסות צילום שתוכננו במיוחד עבור מכשירי iPhone, אבל זה קצת גימיק שיווקי - כל מדפסת תמונות המותאמת ל- AirPrint תעשה.

אם אכן יש לך מדפסת תומכת AirPrint שמתאימה לתמונות, אתה מוכן לצאת לדרך. אתה רק צריך לפתוח את אפליקציית התמונות ב- iPhone שלך, להקיש על תמונה ולחץ על כפתור השיתוף בפינה השמאלית התחתונה של המסך. הקש על הדפס ותוכל להדפיס אותו. ה- iPhone שלך ​​יאתר וירשום באופן אוטומטי מדפסות תומכות ב- AirPrint, כך שתוכל לבחור ולהדפיס אליהן.

הדפיסו תמונות וקחו אותם בחנות סמוכה

אתה יכול גם להשתמש באפליקציה שמעלה את התמונות שלך לעסק סמוך עם שירות הדפסת תמונות, ומאפשר לך לאסוף אותן. זה בדיוק כמו ללכת לחנות השכונה לעיבוד תמונות לפני שנים - אלא שאתה יכול לשלוח לשם את התמונות שלך מבעוד מועד. אין צורך להוריד גליל סרט מבעוד מועד.

אפליקציית Walgreens מציעה תכונה זו, ומאפשרת לכם להזמין הדפסי תמונות מהטלפון שלכם וללכת לאסוף אותם. חברת Target מציעה שירות זה בשותפות עם Shutterfly. חנויות עם קיוסקים של KODAK - כולל חנויות CVS ו- Target - מציעות זאת באמצעות KODAK Kiosk Connect.

Kicksend מציע גם תכונה זו, המאגדת רשימה של חנויות Walgreens, CVS ו- Target בהן תוכלו להזמין הדפסי תמונות ולקחת אותם לאפליקציה אחת. זוהי דרך קלה למצוא את המיקום הקרוב ביותר אליך בו תוכל לקחת את התמונות האלה.

הדפיסו תמונות ושלחו אליכם בדואר אלקטרוני

אבל למה לטרוח לצאת לחנות לקחת את התמונות האלה? אם אתה לא ממהר כל כך, תוכל להזמין הדפסי תמונות באופן מקוון ולשלוח אליך בדואר.

אפליקציית Kicksend מציעה גם את התכונה הזו - היא מעודדת שתדפיסו ותשלחו אליכם תמונות במקום להרים אותן. אפשרויות אחרות כוללות FreePrints, שהוא למעשה לא בחינם אך מחייב אותך עבור משלוח, SnapFish ו- PostalPix. תוכלו למצוא הרבה מאוד שירותי הדפסת תמונות להזמנת דואר אחרים באמצעות חיפוש מהיר ב- App Store.

אם אתם חושבים לקנות מדפסת צילום משלכם, תחשבו קודם. עלות מדפסת, נייר צילום ודיו יכולים להיות משמעותיים. כנראה שעדיף לך להזמין את התמונה המזדמנת באינטרנט או לאסוף אותה בחנות מקומית. גם איכות ההדפסה עלולה לסבול אלא אם כן יש לכם מדפסת תמונות איכותית עם דיו טרי.

קרדיט תמונה: מקסים רפאל בפליקר