כיצד להשתמש ב- iPad שלך כמוניטור שני למחשב האישי או ל- Mac שלך

צגים מרובים הם מדהימים. עם שני מסכים זה לצד זה, תוכל לראות ביתר קלות את כל החלונות שלך בבת אחת, וכך לשמור על פרודוקטיביות שלך. יש לך אייפד? אתה יכול להשתמש בו כתצוגה שנייה עבור ה- Mac או ה- PC שלך.

קשורים: כיצד להשתמש במסכים מרובים כדי להיות פרודוקטיביים יותר

אייפד לא יכול להתחרות עם צג אמיתי, כמובן, מבחינת גודל או מחיר. אבל אם כבר יש לך iPad, זה יכול למשוך כפליים כצג שני ליד שולחן העבודה שלך, או אפילו עם המחשב הנייד שלך כשאתה בחוץ. כל מה שאתה צריך זה מעמד קטן כמו זה, או מארז שיש בו את היכולת לשמור על האייפד שלך זקוף. האפליקציות הטובות ביותר המספקות יכולת זו עולות 20 דולר או פחות, אשר - יחד עם מחיר העמדה - זול למדי עבור צג שני עם מסך מגע.

למרבה הצער, אין אפשרויות בחינם טובות לכך. Splashtop מציע גרסה חינמית של האפליקציה שלהם, אך היא פועלת רק למשך חמש דקות בכל פעם - ותצטרך להפגיז מזומנים. ישנן מספר אפשרויות, כולן עם תווי מחיר דומים, אך אנו חושבים ש- Duet Display ($ 19) היא האפשרות הטובה ביותר.

שלב ראשון: הורד את תצוגת הדואט ב- iPad ובמחשב שלך

כדי להשיג זאת, תזדקק לשתי אפליקציות: אחת באייפד שלך ואחת במחשב Mac או Windows. אתה יכול לתפוס כאן את Duet Display עבור ה- iPad שלך ואת יישום השרת החינמי למחשב שלך. התקן את שניהם כמו בכל אפליקציה אחרת.

תזדקק גם לכבל ברק ל- USB, אז קח אחד כזה עכשיו. תצוגת דואט אינה פועלת באמצעות Wi-Fi, אם כי אם להיות גלוי לב, לא היית רוצה שהיא - האלחוטית מציגה פיגור מסוים, בעוד שחיבור קווי הוא די חלק. האייפד שלך יהיה ממילא ליד המחשב שלך, כך שאין שום סיבה שכבל יגביל אותך.

שלב שני: חבר את ה- iPad שלך

לאחר מכן, הפעל את אפליקציית השרת Duet Display במחשב שלך, ואז הפעל את אפליקציית Duet Display ב- iPad שלך. אתה אמור לראות את המסך הזה כשתראה.

חבר את ה- iPad למחשב באמצעות כבל ברק ל- USB, וה- iPad שלך אמור להאיר עם סיומת של שולחן העבודה שלך ב- Windows או Mac. הזז את העכבר מימין לשולחן העבודה שלך, והוא יעבור לאייפד. אתה יכול אפילו לגעת באייפד כדי לשלוט ב- Windows או OS X. זה לא יכול להיות פשוט יותר.

שלב שלישי: התאם את הגדרות התצוגה שלך

עכשיו, למרות שיש לך שולחן עבודה עובד, אתה כנראה לא מקבל את החוויה האופטימלית מהקופסה - אז הגיע הזמן לשנות כמה הגדרות.

ראשית, בואו נתאים את הגדרות התצוגה של המחשב. כברירת מחדל, תצוגת Duet Display מניחה שה- iPad שלך נמצא בצד ימין של המחשב שלך, אך אם אתה שם אותו בצד שמאל (כמוני), תוכל להתאים את ההגדרות שלך כך שהעכבר שלך יעבוד כראוי. משתמשי Windows יכולים לגשת לתצוגה זו על ידי לחיצה ימנית על שולחן העבודה ובחירה באפשרות "תצוגה". משתמשי מקינטוש צריכים לעבור אל העדפות מערכת> תצוגות.

אתה אמור לראות שני ריבועים - האחד מייצג את צג המחשב הראשי שלך, והשני מייצג את ה- iPad שלך. לחץ וגרור את ריבוע ה- iPad למעלה, למטה או לצדדים, כדי למקם אותו כפי שהוא ממוקם בחיים האמיתיים. אני משתמש באייפד שלי משמאל למחשב הנייד, אז זה אומר שהייתי צריך להזיז את הריבוע של האייפד לצד שמאל.

כשתסיים, סגור את הגדרות התצוגה שלך.

לאחר מכן, פתח את הגדרות Duet Display על ידי לחיצה על הסמל שלה במגש המערכת שלך (Windows) או בשורת התפריטים (Mac).

מכאן תוכלו לשנות מספר הגדרות תצוגה אחרות. אנו ממליצים לשמור על Framerate ב 60 FPS וביצועים בעוצמה גבוהה, אך אתה יכול להוריד את שניהם אם המחשב שלך לא מספיק חזק כדי להתמודד איתם, או אם הוא מאבד יותר מדי כוח סוללה.

באשר לרזולוציה, נסה כמה אפשרויות ובדוק מה הכי מתאים לך. ככל שתעלה גבוה יותר, החוויה תהיה איטית יותר, אך ככל שתלך נמוך יותר תוכל לראות פחות על המסך. עבור המחשב הנייד שלי, 1366 × 1024 היה מדיום שמח, אך הקילומטראז 'שלך עשוי להשתנות.

לאחר ששינית את הדברים שאתה אוהב, אתה מוכן להתחיל להשתמש במחשב וליהנות מהפרודוקטיביות המוגברת של שני צגים!

תצוגת דואט אינה האפליקציה היחידה מסוגה. תצוגת אוויר ($ 15), iDisplay ($ 20) ו- Splashtop ($ 5) הן כל החלופות הפופולריות, ויש להן את היתרון בכך שהן אלחוטיות - אך נוטות להיות יותר נגיחות כתוצאה מכך (או עשויות להיות אזהרות אחרות - תצוגת אוויר, למשל, גובה כסף עבור כל גרסה מרכזית חדשה). מניסיוננו, תצוגת דואט טובה כמו שהיא נהיית. פשוט אין להכות את החיבור הקווי המהיר הזה אם אתה רוצה לחקות את החוויה של צג שני אמיתי.