כיצד להשתמש בסימני מים ב- PowerPoint

סימן מים הוא תמונת רקע דהויה המוצגת מאחורי הטקסט במסמך. אתה יכול להשתמש בהם כדי לציין את מצב המסמך (חסוי, טיוטה וכו '), להוסיף לוגו חברה עדין, או אפילו לקבלת קצת כשרון אמנותי. ל- PowerPoint אין תכונה מובנית של סימן מים כמו Word, אך עדיין תוכל להוסיף אותם עם תיבת טקסט.

כיצד להכניס סימן מים ל- PowerPoint

לא ממש קל להוסיף סימני מים ל- PowerPoint כמו ל- Microsoft Word. עם זאת, באפשרותך להוסיף טקסט של סימן מים לרקע של שקופיות בודדות או את כל השקופיות בבת אחת באמצעות פונקציית Master Slide.

אנו נבדוק כיצד להוסיף טקסט של סימן מים לכל השקופיות במצגת באמצעות התכונה Master Slide. אם ברצונך להוסיף טקסט של סימן מים לשקופית בודדת, תוכל לדלג על השלבים למעבר לשקופית המאסטר.

ראשית, עבור ללשונית "תצוגה" ברצועת הכלים של PowerPoint.

לחץ על כפתור "Slide Master". זה מעלה את פריסת השקופיות הראשית עבור כל השקופיות בסיפון שלך.

לחץ על שקופית האב הראשית.

אם אתה מוסיף רק טקסט של מים בשקופית אחת, זה המקום בו תתחיל; בחר את השקופית האישית שעליה ברצונך להוסיף את הטקסט במקום ללכת למאסטר השקופיות.

כדי להוסיף את הטקסט או התמונה שבהם תרצה להשתמש כסימן מים שלך, לחץ על הכרטיסייה "הוסף".

לחץ על הלחצן "תיבת טקסט".

תיבת טקסט תופיע בשקופית שלך.

הקלד את כל מה שתרצה בתיבת הטקסט.

לאחר שהקלדת את מה שאתה רוצה, אתה יכול להתעסק עם העיצוב של תיבת הטקסט. ייתכן שתרצה לגרור את החץ המעוקל כדי לסובב את הטקסט, כך:

לחלופין, כדאי לך לעבור לכרטיסייה "פורמט" ברצועת הכלים הראשית של PowerPoint כדי לשנות הגדרות כמו צבע, טרנספורמציות ועוד. זה תלוי בך!

לסיום, החלט אם ברצונך שסימן המים יופיע מאחורי כל השאר בשקופית. לשם כך, לחץ על הלחצן "שלח אחורה" בכרטיסיה "עיצוב" ובחר "שלח לאחור".

לאחר שתקבל את הטקסט שלך כמו שאתה רוצה, הגיע הזמן לצאת מתצוגת השקופיות הראשית אם זה מה שאתה משתמש בו. עבור לכרטיסייה "תצוגה" ואז לחץ על "רגיל" כדי לחזור לתצוגת המצגת הרגילה.

כעת תראה את טקסט סימן המים שלך בשקופיות.

אם הכנסת את הטקסט לשקופית הראשית שלך, כל השקופיות החדשות שתכניס יכללו את אותו הטקסט של סימן מים.

כיצד להסיר סימן מים מ- PowerPoint

אם ברצונך להסיר את סימן המים שלך מ- PowerPoint, כל שעליך לעשות הוא למחוק את תיבת הטקסט.

בחר את השקופית עם סימן המים (או חזור אל תצוגת Master Slide אם שם הכנסת את תיבת הטקסט).

לחץ על תיבת הטקסט.

ואז לחץ על "מחק" כדי להיפטר ממנו. השקופיות שלך יהיו ללא סימני מים!