כיצד להוסיף מוסיקה משלך למוסיקה של אפל

Apple Music הייתה זמינה לציבור כבר כחודש, ועד כה השירות נראה כאילו הוא רק ימשיך לתפוס קיטור ככל שעושים יותר בעלי אייפון שאינם זורמים. אבל מה אתה עושה אם ברצונך למזג את אוסף להיטי האינדי הנוכחי שלך, רצועות שהוקלטו בעצמך ושירי מחתרת בארכיב הסטרימינג ההולך וגדל של אפל?

למרבה המזל, תהליך ייבוא ​​המוסיקה שלך לספריית Apple Music הוא קל ועובד הן מלקוח שולחן העבודה של iTunes והן מכל מוסיקה שאחסנת או הקלטת במכשיר ה- iOS הנייד שלך.

הגדרה ראשונית

בתחילה כשאתה מצטרף ל- Apple Music, השירות יסרוק אוטומטית את כל הספריות המקומיות שאתה צריך כדי לראות אם יש לך מוזיקה שכבר זמינה בארכיון הסטרימינג.

אם הוא לא רושם שום להיטים במוזיקה שתרצה להוסיף, תוכל להתחיל בתהליך של ייבוא ​​מוסיקה משלך למערכת האקולוגית של iTunes / iCloud של אחסון והשמעה.

הוספת שירים

ראשית, היכנס לתפריט iTunes באמצעות לקוח שולחן העבודה. לחץ על הסמל בפינה השמאלית העליונה ובחר באפשרות "הוסף קובץ לספריה" מהתפריט הנפתח.

מצא את השיר שאתה רוצה להוסיף מהמחשב שלך, ופתח אותו ב- iTunes.

לאחר הסינכרון של הקובץ, באפשרותך ליצור איתו רשימת השמעה כולל כל מוזיקה שנקנתה בחשבון iTunes שלך או לשלב אותה בספרייה עם רצועות Apple Music המועדפות עליך ושמורות.

עיצוב מגבלות וכללים

לפני ההעלאה, כל שירים המקודדים בפורמטים של WAV, ALAC או AIFF יועתקו לקובץ AAC זמני זמני בנפח 256 Kbps באופן מקומי, אם כי הקבצים המקוריים יישארו שלמים. כמו כן, עליך להיות בטוח כי לאורך כל ההעלאה, ספריית המוסיקה שלך ב- iTunes iCloud מופעלת כך שלא תאבד רצועות בין שולחן העבודה, המחשב הנייד והתקנים הניידים שלך.

באותה מערכת מגבלות זו, אפילו קבצי MP3 ספציפיים (כמו גם AAC) יצטרכו לעמוד בקריטריונים מסוימים לפני שיאושרו לסנכרון Apple Music.

לאחר שהמוסיקה נסרקה ואושרה על ידי השירות, תוכל ליצור רשימות השמעה בצורה חלקה.

לאחר הוספת השירים לספריית המוסיקה iCloud של iTunes, תוכלו לגשת אליהם מכל מכשיר iOS שתבחרו כל עוד המסלול עצמו אינו מוצפן על ידי צד שלישי.

נקודות זכות: Apple iTunes, ויקימדיה 1