חומרת קישור הקיטור מתה, הנה מה שתוכל לעשות במקום

קישור הקיטור של Valve הוא דרך נהדרת עבור שחקני המחשב להזרים משחקים לטלוויזיה שלהם. בעוד שחומרת Steam Link אינה קיימת יותר, קל להתחיל עם אפליקציית Steam Link באנדרואיד!

אפליקציית Steam Link זמינה כעת בחנות Google Play, ותוכל להתקין אותה בטלפוני Android, מכשירי Chromebook עם תמיכה באפליקציות Android, וטלוויזיות או ממכשירים עם Android TV. לעת עתה, Steam Link אינו זמין ב- iOS, ואין לדעת אם זה יהיה אי פעם. אפליקציית Steam Link זמינה גם בטלוויזיות חכמות של סמסונג שנעשו לאחר 2016. 

זכור: אם כבר יש לך את קישור הקיטור הפיזי בבית שלך, הוא ימשיך לעבוד ולהישאר נתמך בעתיד הנראה לעין. אבל אם אתה רוצה להתחיל להשתמש בקישור Steam עוד היום, כנראה שתצטרך לקנות אחד משומש.

למרבה המזל, אפליקציית Steam Link באנדרואיד עובדת בדיוק כמו קישור Steam הפיזי. והשימוש בו בתיבת Android TV כמו NVIDIA SHIELD TV מעניק לך חנות עצירה למשחקי המחשב שלך, למשחקים מחנות Google Play ולכל שירותי הזרמת הווידאו האהובים עליך.

קישור Steam אינו האפשרות היחידה של גיימרים למחשבים להעלות את המשחקים שלהם למסך אחר. אם יש לך GPU של NVIDIA, אתה יכול להשתמש בכלי GameStream של NVIDIA להזרים משחקים משולחן העבודה שלך למכשירים האחרים שלך, או להזרים אותם ישירות משרתי NVIDIA באמצעות NVIDIA GeForce Now.

כיצד להגדיר קישור Steam במחשב האישי שלך

לפני שתשתמש באפליקציית Steam Link באף אחד מהמכשירים שלך, תצטרך לבצע עבודת הכנה במחשב שלך. הנה מה שאתה צריך כדי להתחיל:

  • הורד והתקן את Steam.
  • הורד את המשחקים המועדפים עליך למחשב האישי שלך.
  • בעוד קישור Steam יעבוד באמצעות Wi-Fi, יהיה לך הרבה יותר טוב אם שולחן העבודה שלך מחובר ל- Ethernet.

פתח את אפליקציית Steam במחשב השולחני שלך. בחר "Steam" בפינה השמאלית העליונה, ואז בחר "הגדרות".

בחר "הזרמה בבית" משמאל, ואז סמן את התיבה לצד "אפשר סטרימינג".

עכשיו אנחנו מוכנים להגדיר את אפליקציית Steam Link במכשירים האחרים שלכם!

כיצד להגדיר קישור Steam במכשיר ה- Android שלך

הנה מה שאתה צריך כדי להתחיל לפני שתשתמש ב- Steam Link:

  • בקר משחק למכשיר שלך. הבקר הכלול של SHIELD TV עובד, או שאתה יכול להשתמש בבקר Bluetooth עם Android TV. אינך יכול להשתמש במקלדת ובמשטח המגע של Chromebook, כך שתצטרך להשתמש בה במצב מסך מגע או להתאים בקר Bluetooth. כנ"ל לגבי סטרימינג לסמארטפון שלך.
  • אפליקציית Steam Link מחנות Google Play.
  • בעוד קישור Steam יעבוד באמצעות Wi-Fi, יהיה לך זמן טוב בהרבה אם המכשיר שלך (כגון תיבת Android TV או Chromebook) מחובר ל- Ethernet. אם חיבור Ethernet אינו אפשרי, וודא שהמכשיר שלך מחובר לרשת Wi-Fi 5 GHz ויושב קרוב ככל האפשר לנתב שלך.

קשורים:  מה ההבדל בין 2.4 ו- 5 GHz Wi-Fi (ובמה עלי להשתמש)?

אני משתמש באפליקציית Steam Link באנדרואיד TV עבור מדריך זה, כך שצילומי המסך עשויים להיראות מעט שונים אם אתה עוקב אחר מכשיר Chromebook או טלפון חכם, אך התהליך עדיין זהה. 

התחל על ידי פתיחת אפליקציית Steam Link במכשיר שלך. בחר "התחל לעבוד". אפליקציית Steam Link תסרוק את הרשת המקומית שלך כדי למצוא מחשב עם זרימה פנימית מופעלת. הוא אמור למצוא את שולחן העבודה שלך ללא בעיות, אך תוכל לסרוק מחדש אם Steam Link לא מוצא אותו בפעם הראשונה. בחר את שם המחשב שלך.

הערה: Steam צריך לפעול באופן פעיל במחשב האישי שלך לפני ש- Steam Link יכול למצוא אותו.

אפליקציית Steam Link תציג PIN בן ארבע ספרות ותראה הודעה ב- Steam על שולחן העבודה שלך. הזן את ה- PIN על שולחן העבודה שלך ובחר "אישור".

קישור Steam יפעיל בדיקת רשת לבדיקת החיבור בין שולחן העבודה למכשיר שלך. אם אחד המכשירים או שניהם מחוברים באמצעות Ethernet, הכל צריך להיות טוב. אם Steam Link אומר שהחיבור איטי מדי, חבר ל- Ethernet, או בדוק שוב וודא שאתה משתמש ב- Wi-Fi של 5 GHz. אם זה עדיין לא עובד, יתכן שתצטרך לרכוש נתב מהיר יותר. כאשר החיבור מהיר מספיק, בחר "התחל לשחק".

לאחר מכן תראה את ממשק התמונה הגדולה של Steam. זה מאפשר לך לגלוש בחנות, לשלוח הודעות לנגנים אחרים ועוד מהמכשיר המרוחק שלך. כשתהיה מוכן להתחיל לשחק, בחר באפשרות "ספריה".

אם משחק כבר מותקן במחשב הביתי שלך, תראה סימן ביקורת ירוק כשתבחר הכותרת.

אם לא, תראה סמל הורדה.

יהיה עליך להוריד משחק לשולחן העבודה לפני שתוכל להזרים אותו למכשירים האחרים. אם אתה רוצה להוריד את המשחק למחשב הביתי שלך, בחר את המשחק ואז בחר באפשרות "התקן".

בחר את המשחק שברצונך להזרים מהמחשב שלך למכשיר אנדרואיד שלך, ואז בחר "הפעל".

עם זאת, יש לך את המשחקים המועדפים עליך לזרום למסך המועדף עליך!