כיצד להגדיר את הגדרות הדואר עבור iPhone ו- iPad

Mail הוא אפליקציית הדוא"ל המובנית בכל iPhone ו- iPad. זה לא מתגאה בכמה מהאפשרויות המתקדמות יותר שתמצא באפליקציות צד שלישי, אבל זה עובד טוב. אם אתה חדש ב- Mail, יש כמה דברים שייתכן שתרצה להגדיר לפני שתשתמש בו. בואו נסתכל.

כיצד לנהל ולהוסיף חשבונות דוא"ל

ניהול, הוספה והסרה של חשבונות דואר אלקטרוני ב- iPhone או iPad מתרחשים באפליקציית ההגדרות במקום ביישום הדואר. פתח את אפליקציית ההגדרות ובחר "סיסמאות וחשבונות".

כאן תראה רשימה של כל החשבונות במכשיר שלך. אלה כוללים כל חשבונות Google, Exchange או Microsoft, כמו גם חשבון iCloud שלך. כל מה שיכול לתמוך בדוא"ל, ביומנים ובהערות מופיע ברשימה זו. אם ברצונך להוסיף חשבון חדש, הקש על הלחצן "הוסף חשבון".

לאחר מכן תראה רשימה של סוגי חשבונות פופולריים, כמו גם אפשרות "אחר" לכל מי שיש לו הגדרה מיוחדת. הקש על סוג החשבון שאתה צריך להוסיף ופעל לפי הנחיות האימות. אלה יהיו שונים בהתאם לסוג החשבון המעורב, אך כולם מסבירים את עצמם בדרך.

כיצד להפעיל הודעות

אתה מנהל את כל ההתראות של iPhone ו- iPad באפליקציית ההגדרות, והתראות הדחיפה אינן שונות. פתח את ההגדרות והקש על "התראות" כדי לראות רשימה של האפליקציות המותקנות התומכות בהתראות. מצא והקש על האפשרות "דואר".

ודא שהמתג "אפשר התראות" מופעל (אם אתה רוצה התראות), ואז בחר כיצד תרצה שההודעות יגיעו. אתה יכול לבחור אם לראות תגי סמלים, התראות על מסך הנעילה ולשמוע צלילי התראה כשמגיע דוא"ל.

כיצד לשנות את אורך התצוגה המקדימה

אם אתה מקבל הרבה הודעות דוא"ל, ייתכן שתרצה גם לשלוט בכמות ההודעות שאתה רואה בתור תצוגה מקדימה באפליקציית הדואר. תצוגה מקדימה ארוכה יותר מאפשרת לך לראות על מה ההודעות מבלי לפתוח אותן. תצוגה מקדימה קצרה יותר מאפשרת לך לראות הודעות נוספות על המסך בבת אחת.

היכנס להגדרות ואז הקש על האפשרות "דואר".

הקש על האפשרות "תצוגה מקדימה" בקטע "רשימת הודעות".

לבסוף, בחר את מספר השורות שברצונך להציג. האפשרויות נעות בין ללא כל הדרך עד לחמש שורות.

כיצד לשנות את האפשרויות בעת החלקה

אם אתה צריך להתמודד עם הרבה הודעות דוא"ל, ניסוח דוא"ל זה יכול להיות חלק גדול מעיבוד תיבת דואר נכנס עולה על גדותיו. היכולת להחליק דוא"ל במהירות כדי להעבירו לארכיון, לסמן אותו כנקרא או לסמן אותו מהווה ברכה אמיתית לפרודוקטיביות.

שוב, פתח את אפליקציית ההגדרות והקש על האפשרות "דואר".

לאחר מכן, הקש על "אפשרויות החלקה" כדי לבצע שינויים בפעולות ש- Mail מבצע כאשר אתה מחליק הודעה.

המסך המתקבל מציג שתי אפשרויות: אחת למצב החלקה שמאלה ואחת למצב שמאלה. בחר את הפעולה שתרצה שכל מחווה תבצע על ידי הקשה על האפשרויות "החלק שמאלה" או "החלק ימינה".

כיצד לטעון תמונות מרוחקות

טעינת תמונות מרוחקות בדוא"ל שלך היא חלק מבעיות אבטחה ודאגה לרוחב הפס בחלקן. שולחי ספאם יכולים להשתמש בתמונות משובצות זעירות כדי לקבוע אם פתחת הודעה (ובכך אימתת שכתובת הדוא"ל שלך היא לגיטימית). תמונות יכולות גם לאכול את רוחב הפס אם אתה מקבל הרבה מהן. ושים לב כאן שעל ידי תמונות מרוחקות, אנחנו מדברים על תמונות שהן כתובות אתרים מוטמעות בתוך הודעה המצביעה על תמונות מקוונות (בדיוק כמו בדף אינטרנט). אנחנו לא מדברים על תמונות שאנשים צירפו אליך באימיילים שלהם.

האפשרות לטעון תמונות מרוחקות מופעלת בדואר כברירת מחדל, אך תוכל לכבות אותה.

כפי שאולי ניחשתם עד כה, החלפה זו נמצאת באפליקציית ההגדרות, בתוך סעיף הדואר.

כיצד לארגן דוא"ל לפי שרשור

ארגון דוא"ל לפי שרשור הוא דבר שיכול לעזור לסדר תיבת דואר נכנס תפוסה, כך שאם תרצו להפעיל אותה, תמצאו את האפשרות בהגדרות> דואר.

בקטע "השחלה", העבר את המצב למצב מופעל עבור "ארגן לפי חוט".

כיצד להגדיר חתימה

חתימות דוא"ל הן דרכים נהדרות לחתום על דוא"ל באופן שלא רק מאשר את השולח מחדש אלא יכול גם להציע מידע נוסף ליצירת קשר או מידע כנדרש. הפעלת אפשרות זו לאפליקציית הדואר היא קלה, וכפי שקרה לעתים קרובות במדריך זה, מתחילה בנסיעה להגדרות> דואר.

לאחר מכן, הקש על האפשרות "חתימה".

לסיום, הקלד את החתימה שבה תרצה להשתמש ושמור את השינויים על ידי הקשה על כפתור "דואר" בפינה השמאלית העליונה.

דואר הוא אפליקציה די פשוטה, אך קיימות מספר הגדרות שיעזרו לך להפוך אותה לבד שלך.