כיצד לצלם ב- Chromebook

ה- Chromebook שלך מצויד במצלמה מובנית שבה אתה יכול לצלם תמונות כדי לפרסם בחשבונות המדיה החברתית שלך או לשתף עם חברים ובני משפחה. כך תצלם ב- Chromebook.

איך לצלם

גוגל פרסמה לאחרונה את מערכת ההפעלה Chrome OS 76, שהגיעה עם שורה של תכונות חדשות כמו שולחנות וירטואליים ועיצוב מחדש של אפליקציית המצלמה. גוגל הזיזה את המיקום של כפתור הצמצם ומצב המצלמה, הוסיפה מצב לרוחב, ויישמה כמה שיפורים נחוצים במהירות התריס.

לצורך הדרכה זו, נשתמש באפליקציית מצלמות Chromebook המלאית, אם כי תוכל להשתמש בכל אפליקציית מצלמה מחנות Play שאתה מעדיף.

ראשית, פתח את אפליקציית המצלמה ב- Chromebook שלך. תמצא אותו תחת תפריט ההשקה. הקש על כפתור "חיפוש" במקלדת וחפש "מצלמה". לחלופין, לחץ על כפתור "כל היישומים" וחפש את סמל המצלמה.

לאחר פתיחת האפליקציה, לחץ על כפתור הצמצם, הממוקם בצד ימין, כדי לצלם תמונה.

כברירת מחדל, התמונה צולמת בכיוון נוף. עם זאת, אם תלחץ על "ריבוע" לפני כפתור הצמצם, התמונות שלך יהיו בעלות צורה מרובעת עם מידות דיוקן ונוף שוות.

ברגע שתלחץ על כפתור הצמצם, תמונה ממוזערת של התמונה האחרונה תופיע בפינה השמאלית התחתונה. אתה יכול ללחוץ על כפתור הצמצם כדי לצלם עוד יותר תמונות.

שלושה סמלים נוספים בצד שמאל של החלון מעניקים לך סיוע נוסף בצילום ב- Chromebook. לחץ על אחד מאלה כדי לבצע את הפעולות הבאות:

  • שיקף את התמונה:  הפוך את נקודת המבט של המצלמה משמאל לימין.
  • השתמש בקווי רשת:  הוסף רשת כדי לעזור לך ליישר את התמונה שלך לפני שתצלם אותה.
  • טיימר:  צלם תמונות עם טיימר מושהה.

הערה:  אם יש לך יותר ממצלמה אחת ב- Chromebook, או אם חיברת מצלמה נוספת באמצעות USB, תראה סמל רביעי כדי לעבור בין המצלמות הפעילות.

ניתן להתאים אישית את גודל רשת המצלמה או אורך הטיימר על ידי לחיצה על סמל גלגל השיניים. פעולה זו תעביר אותך לתפריט ההגדרות.

לחץ על "סוג רשת" או על "משך טיימר" כדי לשנות אותו להעדפותיך. אתה יכול לבחור בין 3 × 3, 4 × 4 ויחס הזהב, ועיכובים של 3 או 10 שניות, בהתאמה.

כיצד לאתר את התמונות שלך

לאחר שתסיים לצלם, יהיה עליך למצוא את התמונות ב- Chromebook כדי להציג, לערוך ולשתף אותן עם החברים והמשפחה. ניתן לעשות זאת ישירות מאפליקציית המצלמה או מתוך אפליקציית הקבצים. כך.

הערה:  התמונות שלך יישמרו אוטומטית באפליקציית Files אם ב- Chromebook פועל Chrome OS גרסה 69 ומעלה.

קשורים: כיצד לעדכן את ה- Chromebook שלך

באמצעות אפליקציית המצלמה

כאמור לעיל, ברגע שאתה מצלם תמונה, תמונה ממוזערת של התמונה האחרונה תופיע בפינה השמאלית התחתונה מתחת לסמל התריס. לחץ על התמונה הממוזערת כדי להציג את התמונה באפליקציית הגלריה.

לאחר פתיחת אפליקציית הגלריה, תראה את כל התמונות שלך בתחתית החלון. לחץ על אחד כדי להציג אותו באזור הצפייה.

אם אינך רוצה עוד תמונה, בחר אותה ואז לחץ על סמל פח האשפה בחלק העליון של החלון.

לחץ על "מחק" כדי להסיר את הקובץ.

באמצעות אפליקציית הקבצים

ראשית, פתח את אפליקציית הקבצים ב- Chromebook שלך. תמצא אותו במפעיל המשגר ​​על ידי הקשה על כפתור "חיפוש" במקלדת וחיפוש "קבצים". לחלופין, לחץ על כפתור "כל היישומים" וחפש את הסמל.

את ספריית ברירת המחדל של תמונות שמורות ניתן למצוא תחת הקבצים שלי> הורדות בצד שמאל של אפליקציית Files.

מכאן לחץ על תמונה ואז בחר בחלק העליון של החלון מה לעשות הלאה. לחץ על "פתח" כדי להחליט איזו אפליקציה לפתוח את התמונה, על סמל השיתוף כדי לשלוח אותה לחבר או על סמל פח האשפה כדי למחוק אותה מה- Chromebook שלך.

לאחר שתלחץ על "פתח", תוכל גם לבחור באפשרות "שנה ברירת מחדל" אם ברצונך שהתמונות שלך ייפתחו אוטומטית באפליקציה שאינה גלריה.