כיצד לנקות אנשי קשר כפולים באייפון שלך

אם אתה משתמש ב- iPhone שלך ​​לניהול מספר פנקסי כתובות מהעבודה, מבית הספר או מחייך האישיים בבת אחת, כנראה נתקלת בבעיה של אנשי קשר כפולים בעבר.

לעתים קרובות כאשר יישומי צד שלישי כמו פייסבוק, ג'ימייל או אאוטלוק מנסים לייבא פרטי קשר לטלפון שלך, אם יש אפילו הבדל קל בין המידע שיש לשירות אחד לבין מה שכבר מאוחסן באופן מקומי במכשיר שלך, המערכת כולה משתמרת, אתה יכול בסופו של דבר לקבל קומץ דפי קשר השייכים לאותו חבר או עמית מהמשרד.

תלוי בכמה אנשים אתה מכיר ובכמה שירותים הם חופפים ביניהם, תיקון הבעיה יכול להיות פשוט כמו החלקות זוגיות, או מונוטוני מספיק כדי לגרום למישהו להשתגע. להלן פיתרון עבור שניהם.

הסרת אנשי קשר כפולים באופן ידני

אם יש לך רק כמה אנשי קשר משוכפלים פה ושם, עדיף שתסיר אותם באופן ידני לבד. שיטה זו פשוטה ככל שהיא נעשית, ומתחילה בהזנת רשימת אנשי הקשר שלך.

בדוגמה זו תוכלו לראות שהוספתי "בטעות" את אותו חבר פעמיים, כל אחד עם אותו מספר ומידע מזהה. כדי לתקן זאת, פשוט לחץ על אחד מאנשי הקשר (אם הנתונים זהים, אל תדאג מי מהם מושלך לצד הדרך), ולחץ על כפתור "ערוך" בפינה השמאלית העליונה.

לאחר שתכונת העריכה פעילה, גלול מטה לתחתית העמוד, שם תמצא את האפשרות "מחק איש קשר".

הקפד להקיש על זה פעמיים, שכן הראשון רק מעלה את בקשת האישור, והשני הוא מה שזורק את איש הקשר לפח. ובדיוק ככה, הכפילות נעשית עבור.

iTunes, iCloud ו- iYou

ולמרות ששיטה זו בסדר גמור כשיש רק כמה מספרי טלפון למיין, אם אי פעם תמצא את עצמך בוהה בחבית של מצב שכפול קשר בכמויות גדולות, ישנם מספר תרופות שונות לבעיה, תלוי מה גרם מלכתחילה את הבעיה.

נכון לעכשיו האשם הנפוץ ביותר הוא סינכרון הטלפון שלך בטעות דרך iTunes (גרסה 10 ומטה, הבעיה תוקנה ב- 11), ובמקביל היה קשר לחשבון iCloud או Outlook למכשיר שלך באותו זמן.

אותה בעיה יכולה להיווצר גם ביישומי דוא"ל אחרים וביבוא פנקסי כתובות, כולל Gmail ו- Yahoo. אם פנקס הכתובות המקומי של המכשיר שלך חולק רבים מאותם מספרים עם חשבונות הדוא"ל של חברים, בני משפחה או עמיתים לעבודה, ה- iPhone ייבא באופן אוטומטי את שניהם לאותה רשימה מבלי למזג את המידע החופף בפני עצמו.

לפעמים תערובת זו של ספרים שחורים דיגיטליים עלולה לגרום לעשרות, אפילו מאות, אנשי קשר לתקוע זה ליד זה באותה רשימה. כמובן, אם מעבר ידני של כל איש קשר ותקשורת שגויה לא נשמע כמו הרעיון שלך לזמן טוב - למרבה המזל, יש אפליקציה לכך.

השתמש באפליקציית הניקוי כדי לתקן את בעיית אנשי הקשר הכפולים שלך

עדכון : האפליקציה הבאה אינה זמינה עוד. יש הרבה יישומים אחרים ב- App Store שיכולים לעשות זאת - פשוט פתח את App Store ב- iPhone שלך ​​וחפש "אנשי קשר כפולים".

אנו אוהבים את Cleaner כיוון שלא רק שרוב התכונות השימושיות ביותר שלה כלולות ללא תשלום בגרסה הבסיסית, אלא שהוא גם מפעיל את סולם כל אנשי הקשר שלך כדי לחפש מידע חסר שאולי שכחת למלא מבלי שיהיה לך אפילו לשאול.

כל אנשי קשר שעלולים להיות חסרים שמות, מספרים, כתובות דוא"ל או מזהים קבוצתיים מסומנים מטה כדי שתוכל לעבור על כל איש קשר בנפרד ולנקות אותם, או להשאיר אותם אם הם כבר מוגדרים לפי טעמך.

לא רק זאת, אלא שהאפליקציה אפילו מרחיקה לכת כדי ליצור קטגוריות משלה שיעזרו לך לנפות קבוצות משנה קבועות מראש. דוגמאות כוללות את הקטע "שנוספו לאחרונה" (רשום לפי תאריך), "ימי הולדת קרובים" ואפילו אנשי קשר ממוינים לפי החברות הבודדות בהן הם עובדים.

אבל, תוספות הבונוס הללו לא יועילו במיוחד אם Cleaner לא היה טוב במה שמרמז בשמו: לנקות את כל אנשי הקשר שלך בלחיצת כפתור אחת.

מיזוג או טיהור

כדי להשתמש ב- Cleaner, תחילה תצטרך להיכנס באמצעות חשבון הפייסבוק או Google המקושר שלך, או ליצור ישירות משלך באמצעות האפליקציה.

לאחר מכן תתבקש על ידי המסך למטה אשר יבקש ממך לגבות את רשימת אנשי הקשר הנוכחית שלך כפי שהיא, למקרה שמשהו יימחק במהלך תהליך הסידור.

     

תהיה לך אפשרות לשמור את קובץ הגיבוי בחשבון ה- Cleaner שלך, או לשלוח אותו בדוא"ל באמצעות אפליקציית הדואר של iOS.

אני ממליץ להשתמש בשניהם מכיוון שלעולם אינך יכול להיות זהיר מדי בעת טיפול במאות אנשי קשר בו זמנית.

לאחר מכן, האפליקציה תסרוק אוטומטית דרך רשימת אנשי הקשר שלך ותיתן לך רשימה של כל הכפילויות שיש לטפל בהן. כמו בשלבי ההסרה הידניים, הגדרתי שני מספרי טלפון באותו שם ש- Cleaner הצליח להרים מיד.

לכל סכסוך פוטנציאלי תהיה הנחיה משלו בה תוכלו להסתכל על הפרטים הספציפיים של כל איש קשר, ולוודא האם מדובר בתרומה או רשומה מאושרת.

במקרה שלי מנקה הצליח רק למרוט את הזוג האחד, שניתן למזג או למחוק לבד ללא עלות נוספת. אתה יכול אפילו לראות איך איש הקשר הסופי ייראה לאחר מיזוגו על ידי הקשה על אפשרות התצוגה המקדימה המודגשת למעלה.

  

האזהרה האחת כאן היא שאם האפליקציה מוצאת יותר מ -10 כתובות כפולות בכל פעם, תראה הנחיה ששואלת אם ברצונך למזג את כל אנשי הקשר בו זמנית, ולא כל אחד ביד. למרבה הצער זה לא יעבוד אלא אם תשלח מעל $ 1.99 עבור גרסת ה- Pro, אבל זה מחיר קטן לשלם עבור הנוחות ש- Cleaner מציע, אתה לא חושב?

 

אז בפעם הבאה שאתה מנסה להשיג את הדוד דן (לא לא שדוד דן, הדוד השני דן, מצד אמא שלך), אבל לא בטוח אם המספר שלו הוא העותק הנכון או סתם כפיל אחר, אתה יכול להשתמש באפליקציות כמו Cleaner כדי למיין את הסטטי בבת אחת.