36 משחקי חיפוש נסתרים בגוגל וביצי פסחא

גוגל הסתירה במנוע החיפוש שלה הרבה ביצי פסחא משונות ומשחקים מהנים. להלן כמה מהטובים ביותר, אז פשוט עבור אל Google והקלד אחד מהחיפושים הבאים.

חיפוש: אנגרמה

התכוונת  לנדנד איל ? לא בדיוק. אנגרמה היא מילה (או ביטוי) שנוצרה על ידי סידור מחדש של האותיות של מילת מקור. כמה דוגמאות פופולריות הן:

  • בינארי / מוח
  • שקט / האזין
  • חדר מעונות / חדר מלוכלך

כשאתה מקליד "אנגרמה" בסרגל החיפוש של גוגל, גוגל שואלת אם אתה מתכוון "לנדנד איל" כי זה אנגרמה של "אנגרמה". ממש חכם, גוגל.

חיפוש: Askew

אתה לא צריך לשתות קוקטייל אחד יותר מדי כדי שהטקסט יראה עקום. כשאתה מחפש "skev" (שפירושו המילולי אינו ישר או ברמה), דף תוצאות החיפוש של גוגל יטה מעט.

חיפוש: פארק בלצ'לי

אם אתה מכיר את פארק בלצ'לי באנגליה, תדע שיש לו היסטוריה לא קטנה. כיום, אחוזה תיירותית זו הייתה בעבר ביתם הסודי של שוברי קוד במלחמת העולם השנייה.

גוגל מכבדת את ציון הדרך ההיסטורי הזה על ידי "פענוח" של פארק בלצ'לי בלוח הידע בצד ימין של תוצאות החיפוש.

חיפוש: HTML מהבהב

אתה יכול גם להקליד "" או "תג מהבהב" עבור זה.

כפי שהשם מרמז, תג ה- HTML המהבהב,  שכעת הוא מיושן, גורם לתוכן שבתוך התג למצמץ. הנוסטלגיה של שנות ה -90, מישהו?

חיפוש: תרגיל נשימה

כולנו זקוקים לרגע כדי לנשום, לפעמים. אם תחפש "תרגיל נשימה" בגוגל תרגיל של דקה מופיע בחלקו העליון. לחץ על הלחצן הפעל כדי להפעיל אותו.

חיפוש: שקף צ'ה צ'ה

תחזיר את זה עכשיו, כולכם! בהיותו לא פחות מקלאסיקה, ה- Cha-Cha Slide של DJ Casper הוא שיר ידוע וריקוד כוריאוגרפי. רוצה ללמוד איך לעשות את זה?

פשוט הקלד "שקף צ'ה צ'ה" בסרגל החיפוש של גוגל. לצד כותרת הסרטון הראשון תראה חץ; לחץ עליו כדי להדריך את הריקוד.

חיפוש: משחק החיים של קונוויי

בשנת 1970, המתמטיקאי הבריטי, ג'ון הורטון קונווי, פיתח את  משחק החיים.  זה משחק אפס שחקנים, במהלכו אתה פשוט נשען ורואה תאים חיים, מתים ומתרבים.

כדי לשחק (לצפות) במשחק הסלולר האוטומטי הזה, פשוט הקלידו את " משחק החיים של קונוויי " בסרגל החיפוש בגוגל והסתכלו ימינה כדי לראות איך כל החיים התחילו.

משחק דינוזאור (כרום בלבד)

אם אין לך חיבור לאינטרנט ומנסה לטעון דף אינטרנט ב- Google Chrome, אתה מקבל את ההודעה "אין אינטרנט", יחד עם T-Rex. אתה יכול להפוך את הדף האימתני הזה לרץ מהנה, אינסופי (או לפחות עד שאתה חוזר לרשת).

פשוט לחץ על מקש הרווח והדינוזאור יתחיל לרוץ. כאשר קקטוסים וציפורים מגיעים בדרך שלך, לחץ שוב על מקש הרווח כדי לקפוץ מעליהם. כשאתה מכה משהו, המשחק נגמר, והציון הגבוה שלך נרשם. אם אתה רוצה להשיג ציון גבוה באמת, יש דרך לפרוץ את המשחק ולהפוך את הדינוזאור שלך לבלתי מנוצח.

בדפדפנים אחרים יש גם משחקים נסתרים - עיין במשחק הגלישה המורכב של Microsoft Edge או במשחק הפונג הנסתר היטב של Mozilla Firefox.

קשורים: כיצד לפרוץ את משחק הדינוזאורים הנסתר של Google Chrome

חיפוש: בצע גליל חבית

טייסי הקרב שבינינו (או אלה ששיחקו בסטארפוקס ) יודעים שגלגול חבית הוא תמרון אווירי שבמהלכו מטוס מסתובב גם בציר האורך וגם בציר לרוחב. במילים פשוטות, זה עושה לולאה וגלגול בו זמנית. וזה אפי.

הקלד "עשה גליל חבית" בסרגל החיפוש של גוגל כדי לראות אחד במלוא הדרו.

חיפוש: דריידל

סביבון הוא סביבון המורכב מארבעה צדדים, שכל אחד מהם מכיל אות של האלף-בית העברי. ילדים בדרך כלל משחקים איתם במהלך חנוכה.

אם אתה מחפש את המילה (או "סביבון מסובב") בגוגל, סביבון מסתובב מופיע בחלונית העליונה של תוצאות החיפוש. לחץ על "ספין שוב" אם אתה רוצה שהסביבון יעשה בדיוק את זה.

חיפוש: פסטיבוס

שמעתם על עץ חג המולד, אבל מה עם סקר הפסטיבוס? פסטיבוס, שנחגג ב -23 בדצמבר, הוא חג חילוני שהתפרסם רבות לאחר שהוצג  בפרק של סיינפלד .

כדי לראות את הסקר של Festivus, הקלד Festivus בסרגל החיפוש של Google, והוא יופיע משמאל לתוצאות החיפוש. "נס פסטיבוס!" מופיע גם לצד מספר תוצאות החיפוש מתחת לסרגל החיפוש.

חיפוש: Fidget Spinner

מרגישים חרדה? אתה יכול להשתמש בספינר לקשקש כדי להרגיע אותך או להקליד "ספינר" או "פידג'ט ספינר" בחיפוש Google. ספינר לקשקש יופיע בחלונית העליונה של תוצאות החיפוש. פשוט לחץ על "ספין" כדי להעביר אותו מערבולת.

אתה יכול גם לשנות אותו לספינר ממוספר על ידי החלפת המחוון בפינה השמאלית העליונה ל"מספר ".

חיפוש: הפוך מטבע

כולנו היינו צריכים לקבל החלטה בשלב כלשהו. כמובן, הדרך ההגיונית היחידה לעשות זאת היא להעיף מטבע!

אם אין לך, פשוט הקלד "הפוך מטבע" בחיפוש Google, ותוכנת הטלת מטבעות תופיע בראש התוצאות. המטבע יתהפך אוטומטית פעם אחת. כדי להפוך אותה שוב (הכי טוב, שניים מתוך שלושה?), פשוט לחץ על "הפוך שוב".

חיפוש: עובדות מהנות

איזה מקום טוב יותר לחפש עובדות אקראיות מאשר באינטרנט? אם תקליד "עובדות מהנות" או "אני מרגיש סקרן" בחיפוש Google, עובדה אקראית תופיע בחלונית העליונה של התוצאות. תוכל להמשיך במורד חור התולעת על ידי לחיצה על "שאל שאלה אחרת".

אם אתה לא רק מעוניין ללמוד עובדות אקראיות, אלא גם רוצה להישאל עליהם, הקפד לבדוק באתר האחיות שלנו, Mindbounce.

חיפוש: גוגל בשנת 1998

גוגל הוקמה ב -4 בספטמבר 1998. אם הייתם בסביבה אז, אבל לא זוכרים איך זה נראה, או אם עוד לא נולדתם, אתם עדיין יכולים לבדוק את זה!

פשוט הקלד "גוגל בשנת 1998" בסרגל החיפוש כדי לראות את גוגל המקורי.

קשורים: צפה בסיור הווירטואלי הזה במוסך שבו התחילה גוגל

חיפוש: היסטוריית הלוגו של גוגל

עכשיו, אחרי שראית איך גוגל נראתה בשנת 1998, אתה לא סקרן לגבי כל השינויים שביצעה בלוגו שלה ב -22 השנים האחרונות?

אם כן, פשוט הקלד "היסטוריית הלוגו של Google" בחיפוש ומצגת שקופיות של כל סמלי הלוגו השונים של Google תופיע.

חיפוש: האם גוגל למטה?

בין אם זה בגלל בעיות שרתים, שגיאות פעולה פנימיות או אפילו הפרת אבטחה, נפילות מתרחשות. כאשר אתר או שירות אינם פועלים כראוי, אנשים לעיתים קרובות מחפשים כדי לראות אם אתר או שירות זה אינם תקפים.

בכל פעם שתרצה לדעת אם Google לא פועלת, פשוט הקלד "האם Google למטה" בסרגל החיפוש. אם לא, גוגל תענה ב"לא "חצוף.

קשורים: כיצד לגשת לדף אינטרנט כאשר הוא אינו פעיל

חיפוש: קרנינג

קרנינג הוא תהליך התאמת המרווח בין אותיות או תווים בטקסט. זה משמש לעתים קרובות כדי להפוך את האותיות הקטנות קצת יותר לאותיות גדולות.

כשאתה מחפש "קרנינג" בחיפוש Google, האותיות במילה ממוקמות זו בזו בתוצאות החיפוש.

חיפוש: HTML מארק

תג ה- HTML של מרקיזה,, מיושן כעת, אך הוא גורם לתוכן בתג לגלול מימין לשמאל.

אם תקליד "", "HTML marquee" או "tag marquee" בחיפוש Google, הטקסט שמציג את מספר התוצאות יגלול מימין לשמאל.

חיפוש: מטרונום

שכחת את המטרונום שלך בבית? אין דאגות! אמנם בהחלט אין מחסור באפליקציות מטרונום לאייפון ולאנדרואיד, אך לגוגל יש גם פיתרון.

כדי לגשת אליו, פשוט חפש "מטרונום" בחיפוש Google. אחת מהן תופיע בחלונית העליונה של תוצאות החיפוש. אתה יכול להתאים את זה מ 40 ל 218 BPM.

קשורים: 4 האפליקציות הטובות ביותר לכוונון הכלים

חיפוש: פאק-מן

Pac-Man הוא משחק ארקייד בו השחקן מנווט במבוך ואוכל נקודות ופירות - כל זאת תוך הימנעות מרוחות רפאים. זה שוחרר בשנת 1980, אבל אתה עדיין יכול לנגן אותו גם היום.

פשוט חפש "pacman" בחיפוש Google, ואז לחץ על "הפעל" בחלונית העליונה של תוצאות החיפוש. יופיע חלון קופץ שמבקש ממך להתחיל לשחק.

חיפוש: שחק נחש

זוכר את משחק הנחש המהנה ששיחקת בטלפון הלבנה של נוקיה? אתה עדיין יכול לשחק בו!

פשוט הקלד "הפעל נחש" בחיפוש Google, ואז לחץ על "הפעל" בחלונית העליונה של תוצאות החיפוש. יופיע חלון קופץ שמבקש ממך לשחק. זה יותר צבעוני מהמקור ועדיין דרך מהנה להרוג זמן מה.

חיפוש: פלוטו

בשנת 2006 הוריד פלוטו מכוכב לכת ל"פלנטה ננסית "על ידי האיחוד האסטרונומי הבינלאומי (IAU). פלוטו לא הצליח לנקות את השכונה סביב מסלולה, וזו אחת הדרישות ש- IAU החליט שגוף צריך לעשות כדי להיחשב לכוכב לכת.

כשאתה מקליד "פלוטו" בחיפוש Google, "כוכב הלכת הגמדי האהוב עלינו מאז 2006" מופיע בחלונית הידע.

חיפוש: מחולל מספרים אקראי

צריך ליצור במהירות מספר אקראי? פשוט הקלד "מחולל מספרים אקראי" בחיפוש Google. מחולל מספרים אקראיים יופיע בחלונית העליונה של תוצאות החיפוש.

כברירת מחדל, הטווח מוגדר מאחד ל -10, אך ניתן להתאים זאת. אם תשנה את המינימום ואת  המספרים מקסימלית 100, את "100" האמוג'י יופיע. אם אתה מגדיר את המספר המרבי לאחת העשרה ספרות ומעלה, יופיע אמוג'י מסוחרר.

חיפוש: רקורסיה

אוקספורד מגדירה את הרקורסיה כ"יישום חוזר של הליך או הגדרה רקורסיבית. " כאשר תקליד "רקורסיה" בחיפוש Google, תראה "האם התכוונת ל: רקורסיה" מתחת לסרגל החיפוש.

אם תלחץ על קישור זה, הוא פשוט טוען מחדש את תוצאות החיפוש.

חיפוש: גלגל מת

זקוק למות? כשאתה מקליד "גליל מת" בחיפוש Google, מתה בעל 6 צדדים יופיע בחלונית העליונה של תוצאות החיפוש; לחץ עליו כדי להתגלגל.

אתה יכול גם להוסיף קוביות נוספות. פשוט בחר את הקוביות שברצונך להוסיף על סמך מספר הדפנות שהוא מכיל.

חיפוש: סוליטייר

סוליטייר (הידוע גם בשם סבלנות) הוא משחק קלפים לשחקן יחיד בו השחקן מנסה לערום כל חליפת קלפים לפי הסדר. לאחר שממוינות כל ארבע החליפות, המשחק זוכה.

כדי לשחק, הקלד "סוליטייר" בחיפוש Google ואז לחץ על "הפעל" בחלונית העליונה של תוצאות החיפוש. בחרו דרגת קושי והתחילו לשחק!

חיפוש: אזור גרין היל

בשנת 1991 שחררה סגה ג'נסיס את מה שיהפוך למשחק הנודע בעולם,  סוניק הקיפוד . אזור גרין היל הוא הרמה הראשונה בסוניק . כשאתה מחפש "אזור גרין היל" בגוגל, סוניק צץ בחלונית הידע ונראה שהוא ממתין.

אם תלחץ עליו, סוניק קופץ, ואם אתה עושה זאת 25 פעמים, סוניק הופכת לסופר סוניק.

חיפוש: האחים סופר מריו

Super Mario Bros. הוא משחק קלאסי נוסף. שוחרר בשנת 1985, שחקנים היכו בלוקים כדי להוציא מהם מטבעות או פטריות.

כאשר אתה מקליד "Super Mario Bros" בחיפוש Google, חסימה מופיעה בחלונית הידע. לחץ עליו כדי להפעיל את אפקט הקול של קבלת מטבע. אם תלחץ על הבלוק 100 פעמים, תשמע את הצליל החד-פעמי.

חיפוש: הרפתקאות טקסט

הרפתקאות טקסט (כפי שהשם מרמז) הן משחקים מבוססי טקסט. אתה מנגן אותם על ידי הקלדת פקודות כדי לקיים אינטראקציה עם מילים. לגוגל יש הרפתקת טקסט במסוף המפתחים שלה.

כדי לשחק, הקלד "הרפתקאות טקסט" בחיפוש Google. עם הופעת התוצאות, פתח את מסוף המפתחים (לחץ לחיצה ימנית> בדוק> מסוף). תתקבל על ידי הודעה השואלת אם ברצונך לשחק משחק. הקלד "כן" ואז לחץ על Enter כדי להתחיל.

אם תקליד "לא" כאשר תשאל אם ברצונך לשחק, תופיע ההודעה "הצעד הזוכה היחיד הוא לא לשחק".

חיפוש: טיק-טאק-טו

עוד אחד מהמשחקים הנסתרים של גוגל הוא טיקטיק. כשאתה מחפש "טיק-טאק-טו" בחיפוש Google, לוח 3 x 3 יופיע בחלונית העליונה של התוצאות. תוכלו להתאים את קושי המשחק על ידי לחיצה על התפריט הנפתח בפינה השמאלית העליונה.

לחץ במקום שבו תרצה להציב את הסימן הראשון שלך והמשחק יתחיל.

חיפוש: טיימר

זקוק לטיימר? אם תקליד "טיימר" בחיפוש Google, אחד יופיע בחלונית העליונה של תוצאות החיפוש. כברירת מחדל, הטיימר מוגדר לחמש דקות, אך ניתן לכוונן זאת.

ניתן גם להחליף את הטיימר לשעון עצר על ידי לחיצה על הכרטיסייה "שעון עצר".

חיפוש: מלחמה בבא סינג סה

כהנהון לאווטאר: המוביל האחרון , כשאתה מקליד "מלחמה בבא סינג סה" בחיפוש בגוגל, הוא ישאל אם התכוונת ל"אין מלחמה בבא סינג סה ". הביטוי (והמם) המפורסם הזה הוא מפרק 14: עיר החומות והסודות .

חיפוש: Webdriver Torso

Webdriver Torso הוא ערוץ YouTube אוטומטי שנוצר על ידי גוגל. הוא משמש לבדיקת הביצועים של YouTube. אם אתה מקליד "Webdriver Torso" בחיפוש Google, הוא הופך את לוגו Google כבלוקים נעים.

עם זאת, ביצת הפסחא הזו לא זמינה בימים שבהם יש שרבוט של Google.

חיפוש: איזה צליל משמיע כלב?

כולם יודעים את התשובה לכך, אבל גוגל לא לוקחת שום סיכוי. כשאתה מקליד "איזה צליל כלב משמיע?" בחיפוש Google, חלונית "צלילי בעלי חיים" תופיע בחלק העליון של תוצאות החיפוש.

לחץ על סמל הרמקול והצליל יושמע עבורך. ניתן להחליף את "כלב" כמעט בכל בעל חיים, והוא יופיע בתחילת הפאנל.

חיפוש: הקוסם מארץ עוץ

הקוסם מארץ עוץ הוא סרט משנת 1939 בכיכובה של ג'ודי גרלנד. כפכפי האודם המפורסמים של דורותי בסרט המקורי היו כסופים.

כאשר אתה מקליד "אשף מארץ עוץ" בחיפוש Google, זוג נעלי בית אודם מופיעים בחלונית הידע. אם תלחץ עליהם, תשמע את דורותי אומרת, "אין מקום כמו בית." הדף יסתובב כמו טורנדו, והצבע על הדף יהפוך לשחור-לבן.

בלוח הידע טורנדו יחליף את נעלי הבית. אם תלחץ עליו, תשמע אפקט קול, הדף יסתובב שוב והצבע ישוחזר.

חיפוש: Wubba Lubba Dub Dub

מעריצי ריק ומורטי , שמחו! יש ביצת פסחא של גוגל בדיוק בשבילך. כאשר אתה מקליד "wubba lubba dub dub" בחיפוש Google, הוא ישאל אם התכוונת ל"כואב לי מאוד בבקשה עזור לי. "

זו התייחסות לפרק 11,  Ricksy Business , בו בירדפרסון מסביר כי "wubba lubba dub dub" פירושו, "אני כואב מאוד, אנא עזרו לי", בשפתו.