כיצד להפעיל או להשבית את בודק האיות באנדרואיד

אז כולם יודעים שלמקלדת המועדפת עליהם באנדרואיד יש תיקון אוטומטי, אך האם ידעת שאנדרואיד כוללת גם בדיקת איות מובנית? אם אתה באמת מחפש להכפיל את האיות שלך - או אולי להיפטר מתיקון אוטומטי לחלוטין - זו הגדרה שכנראה תרצה להפעיל.

בדיקת איות לעומת תיקון אוטומטי

קשורים: אפליקציות המקלדת הטובות ביותר לאנדרואיד

אחד הדברים הראשונים שאתה בטח תוהה כאן הוא מה הופך את בדיקת האיות לשונה מתיקון אוטומטי. זה למעשה די פשוט: תיקון אוטומטי יתקן (תאר לעצמך) טקסט מפוקפק באופן אוטומטי למשהו שדומה לפחות למילה קוהרנטית (שלפעמים מעצבנת). לעומת זאת, בדיקת איות רק תספק רשימה של אפשרויות אפשריות - זה לא ישנה דבר באופן אוטומטי.

העניין הוא שאם אתה משתמש בשניהם בו זמנית, הדברים עלולים להיות מעצבנים, במיוחד אם אתה משתמש בסלנג או במילה אחרת שגויה טכנית. אבל רק תצטרך לשחק איתו ולמצוא מה הכי מתאים לאופן השימוש בטלפון שלך.

כיצד להפעיל את בודק האיות של אנדרואיד

הגדרה זו אמורה להתקיים ברוב הגרסאות המודרניות של Android, אך בהתאם ליצרן המכשיר שלך, היא עשויה להיות במקום מעט שונה או תחת שם מעט אחר. לדוגמה, אנדרואיד מלאי מכנה הגדרה זו "בודק איות", ואילו אנדרואיד של סמסונג מכנה אותה "תיקון איות". כמובן שהם היו צריכים לשנות את זה.

ראשית, משוך את גוון ההודעות והקש על סמל גלגל השיניים.

משם, גלול מטה אל שפות וקלט. במכשירי סמסונג גלקסי זה נמצא בתפריט ניהול כללי; ב- Android Oreo, זה נמצא תחת מערכת.

  

בתפריט שפות וקלט, מצא את האפשרות "בודק איות". שוב, בטלפונים של סמסונג גלקסי זה נקרא תיקון איות; ב- Android Oreo, תמצא אותו בכרטיסייה מתקדם.

בשלב זה, זה די פשוט: החלק את המתג כדי לאפשר את ההגדרה.

לאחר הפעלתו, תוכלו להקיש על מילה שגויה כדי לקבל רשימה נפתחת של תחליפים מוצעים בכל שדה טקסט.