כיצד למצוא את כל התמונות המאוחסנות במחשב Windows 10 שלך

העברת פעם כמה תמונות למחשב ואז שכחת היכן אחסנת אותן? לחלופין, אולי יש לך כמה כוננים קשיחים לאחסון ואינך רוצה לחפש בהם ידנית? הנה דרך פשוטה לגרום ל- Windows לחפש את כל התמונות שלך במחשב שלך.

קשורים: כיצד להעביר תמונות מ- iPhone למחשב

כיצד למצוא את כל התמונות שלך באופן ידני

למרבה הצער, תמונות נשמרות במקומות שונים במחשב האישי שלך, תלוי מהיכן הן מגיעות. Windows עצמו שומר תמונות בתיקיית "תמונות" שלך. שירותי סינכרון מסוימים מנסים לכבד זאת, אך לעתים קרובות תמצאו בתמונות שלהם תמונות המועברות מדברים כמו DropBox, iCloud ו- OneDrive. אם אתה מעביר תמונות מהמצלמה שלך או ממכשיר אחר ישירות למחשב האישי, תמונות אלה יכולות להסתיים במקומות שונים בהתאם לשיטת ההעברה. ואם אתה מוריד תמונות מהאינטרנט, הם בדרך כלל יגיעו לכל תיקיית הורדות שהדפדפן שלך אמור להשתמש בה.

אם אתה מרגיש הרפתקני וברצונך לחפש את התמונות שלך באופן ידני, שני המקומות הראשונים שאתה צריך לחפש הם תיקיות "הורדות" ו"תמונות ", שתיהן תמצאו בקטע" גישה מהירה "בחלונית. משמאל לחלון סייר הקבצים.

דרך טובה יותר: תן לחיפוש ב- Windows למצוא את כל התמונות שלך

לסייר הקבצים יש טריק מהיר לחיפוש מסמכים שונים. זה לא בדיוק מוסתר, אבל רוב האנשים אף פעם לא מתעסקים בזה.

פתח את סייר הקבצים ונווט אל המיקום שברצונך לחפש. באפשרותך לחפש את כל המחשבים שלך על ידי בחירה בערך "מחשב זה" בחלונית הניווט של סייר הקבצים.

ניתן גם לחפש בכונן קשיח או בתיקיה מסוימים. לדוגמא זו, אנו הולכים לחפש בכונן C: שלנו.

לאחר מכן לחץ על תיבת החיפוש בפינה השמאלית העליונה של החלון. פעולה זו תציג את הלשונית "חיפוש" הנסתרת אחרת בחלקה העליון. עבור אל הברז ההוא, לחץ על כפתור "סוג" ואז בחר "תמונות" מהתפריט הנפתח.

זה מכניס את המפעיל הבא לתיבת החיפוש. אם אתה מעדיף, אתה יכול גם להקליד אותו שם בעצמך כדי לקבל את אותן התוצאות.

סוג: = תמונה

כפי שאתה יכול לראות, התוצאות מחזירות הכל החל מתמונות המשמשות את המערכת וכלה בתמונות אישיות הכלולות בתיקיה ובכל תיקיות המשנה שלה. החיפוש כולל תמונות השמורות בפורמטים JPG, PNG, GIF ו- BMP, שהם הפורמטים הנפוצים ביותר. אם מאוחסנות תמונות בפורמט אחר, כמו RAW, תצטרך למצוא אותן בדרך אחרת.

החיפוש שערכתי בכונן C: שלי חזר עם 27,494 תמונות.

לאחר שאיתרת את התמונות שחיפשת, תוכל ללחוץ לחיצה ימנית עליה ולחץ על "פתח מיקום קובץ" כדי לפתוח את התיקיה בה היא מכילה.

לאחר שאיתרת את כל התמונות המאוחסנות במחשב שלך, תוכל להעביר אותן לתיקייה ספציפית יותר - כמו תמונות - או לגבות אותן בהתקן אחסון חיצוני, שם הן מקוות שלא ילכו לאיבוד ונשכחו שוב.

קשורים: שלוש דרכים לחיפוש מהיר בקבצי המחשב שלך ב- Windows 10