כיצד לשחק רובלוקס ב- Chromebook

רובלוקס הוא אחד המשחקים הפופולריים ביותר בעולם, אך כרגע הוא מוגבל לקומץ פלטפורמות. מערכת ההפעלה של Chrome אינה ברשימה "הנתמכת", אך הודות לחנות Google Play, רובלוקס נמצאת במרחק מספר קליקים.

מה זה רובלוקס?

רובלוקס היא פלטפורמת יצירת משחקים מקוונת (MMO) מאסיבית מרובת משתתפים בה תוכלו לעצב, לשתף ולשחק משחקים עם שחקנים אחרים. הפלטפורמה - שיצאה לראשונה בשנת 2006 - מארחת משחקים ועולמות וירטואליים במגוון ז'אנרים, כגון סימולציות, פאזלים, משחקי תפקידים ומשחקי מירוצים, עד כמה שם. כל משחק ברובלוקס נקרא "אובבי", קיצור של מסלול מכשולים.

עם יותר מ -90 מיליון משתמשים פעילים בחודש ומעל 15 מיליון משחקים שנוצרו, רובלוקס הוא אולי המשחק הפופולרי ביותר שמעולם לא שיחקת. Roblox זמין עבור Android, Windows, macOS, iOS ו- Xbox.

למרבה הצער, אם ברצונך ליצור Roblox Obby משלך, תוכנת Roblox Developer זמינה רק במערכות הפעלה Windows ו- Mac. אתה יכול, עם זאת, לשחק אותו ב- Chromebook שלך - בהנחה שיש לו גישה לאפליקציות אנדרואיד בחנות Google Play.

כיצד לשחק רובלוקס ב- Chromebook

פתח את חנות Google Play, הקלד "Roblox" בסרגל החיפוש ולחץ על Enter.

מרשימת המשחקים, לחץ על "התקן" תחת רובלוקס כדי להתחיל בהורדה.

לאחר התקנתו, לחץ על "פתח".

אם אתה מעדיף לפתוח אותו בהמשך, תוכל לעשות זאת ממגירת האפליקציות. לחץ על סמל המגירה ואז גלול עד שתראה את סמל הרובלוקס ולחץ עליו.

לאחר שנפתח Roblox, לחץ על "הירשם" כדי ליצור משתמש חדש - אם כבר יש לך חשבון Roblox, לחץ על "התחבר" כדי להזין את שם המשתמש והסיסמה שלך.

הזן את תאריך הלידה שלך, שם משתמש, סיסמה ומין ולאחר מכן לחץ על "הירשם".

תאריך הלידה שלך משמש כדי לקבוע לאיזו משתי קטגוריות הגיל תשתלב, "<13" (מתחת לגיל 13) או "13+" (מעל גיל 13). חשבונות שהם "<13" מקבלים מסנני צ'אט ופוסטים חזקים, הגדרות אבטחה קפדניות ויכולת לשלוח ולקבל הודעות ישירות מחברים קיימים ב- Roblox.

לאחר ההרשמה, תראה את דף הבית, בו תוכל לבחור באובי להתחיל לשחק. לחץ על "הצג הכל" כדי להציג רשימה מלאה של O bbies.

כאשר אתה מוצא אובבי שאתה מעוניין בו, לחץ עליו כדי לראות פרטים נוספים עליו בדף שלו.

כשתחליט סוף סוף על אובבי, לחץ על כפתור ההפעלה כדי להצטרף לשרת.

אחרי שתצטרפו לשרת, הגיע הזמן ליהנות ולסיים את הקורס.

אלא אם כן מפתח השרת השבית אותו, אתה אמור להיות מסוגל להשתמש במקלדת ובעכבר כדי לנווט בתוך המשחק. עם זאת, אם השרת בו אתה נמצא אינו מאפשר מקלדת ועכבר, תצטרך להיות בעל מסך מגע כדי לנוע באמצעות ה- Dpad שעל המסך.

לאחר שתשלוט במשחק, תוכל לחזור לתפריט הראשי כדי לבחור באובי חדש שישחק. לחץ על סמל ההמבורגר בפינה השמאלית העליונה ואז לחץ על "עזוב משחק".

לאחר מכן, לחץ שוב על "עזוב" כדי לחזור לתפריט המשחק.

לאחר שעזבת את המשחק, בחר אחד חדש מהתפריט הראשי כדי לחקור את העולמות הרבים השונים שמחכים לך.

קל להבין מדוע רובלוקס הוא משחק פופולרי במיוחד. עם כמות משחקים אינסופית לכאורה ויכולת ליצור עוד יותר כדי לשתף את העולם, אתה יכול ללכת לאיבוד במהירות ולחקור את כל העולמות הדיגיטליים האלה.