הדרכים הזולות ביותר להזרים NHL הוקי (ללא כבלים)

אם אתה כמוני אתה צופה בהוקי, ו ... בעצם אין ענפי ספורט אחרים. גם אתה, כמוני, רוצה לדלג על מנוי הכבלים. אז מה הדרך הזולה ביותר לצפות בהוקי NHL ברשת כדי שתוכל לחתוך את הכבל?

זה תלוי. אם אתה גר מחוץ לארה"ב או לקנדה, אתה יכול לקנות חשבון NHL.tv פחות או יותר ולראות הכל בסכום של 100 דולר לשנה. בתוך ארה"ב וקנדה, לעומת זאת, זכויות השידור מסבכות את העניינים, כלומר תצטרכו לקבל איכשהו שילוב כלשהו של משחקים מקומיים, לאומיים ומשחקים שאינם בשוק.

האם אתה יכול לצפות בהוקי ללא כבלים? כן, אבל עם כל מיני אזהרות. זה תלוי לאיזה צוות אתה רוצה לעקוב, היכן אתה גר וכמה הפלות אתה מוכן להשלים עם. להלן פירוט עלויות מהיר לתושבי ארה"ב:

 • אם אתה עוקב אחר הקבוצה המקומית שלך  (כלומר הקבוצה שבסיסה בעיר בה אתה גר), תוכל לצפות בכל משחק בעונה הרגילה ובפלייאוף תמורת 25 $ לחודש באמצעות טלוויזיה Sling להחלפת כבלים, אם כי ייתכן שתצטרך להוציא 5 $ נוספים החודש הראשון לפלייאוף של CNBC. מדהים!
 • אם אתה עוקב אחר קבוצה מחוץ לשוק (כלומר, קבוצה מעיר שאינה מגוריהך), תוכל לצפות ברוב המשחקים של העונה הרגילה עם חשבון NHL.tv שנתי של 130 דולר, ולצפות בכל משחקי השידור הלאומי. עם חשבון טלוויזיה של $ 25 לחודש (שוב, ייתכן שתצטרך לבזבז 5 דולר נוספים בחודש הראשון של הפלייאוף על מנת לגשת ל- CNBC.) כמו כן, בגלל רשת ה- NHL המפחידה, אוהדים מחוץ לשוק עשויים להזדקק להוצאות של 10 דולר. תוספת של חודש בטלוויזיה של קלע כדי לצפות בכל משחק בעונה הרגילה. תצטרך להחליט אם זה כדאי לך, כי זה מעט נדיר תלוי באיזו קבוצה אתה עוקב.

קשורים: מה זה קלע טלוויזיה, והאם זה יכול להחליף את מנוי הכבלים שלך?

מבולבלים עדיין? המשך לקרוא כאשר אנו מפרקים את הכל בשבילך, או דלג לחלק האחרון ביותר לקבלת האפשרות הזולה (והמסובכת ביותר).

צפה במשחקי NHL משודרים באזור בארצות הברית עם Sling TV

במהלך העונה הסדירה, הרוב המכריע של משחקי NHL המשתתפים קבוצות אמריקאיות משודרים ברשתות הספורט האזוריות (RSN). אם אתה אוהד צוות מקומי למקום מגוריך, עליך לגשת לערוץ הספורט המקומי שלך. אינך יכול להזרים אותם ב- NHL.tv מכיוון שהם "מושחרים" - שרשתות הספורט האזוריות מקנות זכויות מלאות לשדר את המשחק בניסיון לגרום לך לשלם עבור כבלים.

שני ה- RSN הגדולים ביותר הם Fox Sports ו- Comcast / NBC Sports. אם המילה "פוקס ספורט" נמצאת בשם, או אם משתמשים בלוגו NBC, ערוץ הספורט המקומי שלך הוא אחד מאלה. Mile High Hockey מציע מפה נהדרת של אילו ערוצים מכסים אילו קבוצות, אם אתה לא בטוח; הוא נוצר בשנת 2013 אבל זה עדיין פחות או יותר מדויק, תן או קח את אבירי הזהב של וגאס.

אז, אילו שירותי סטרימינג מציעים רשתות אזוריות אלה? הנה מה שמצאנו:

 • טלוויזיה קלע גובה 25 דולר לחודש עבור חבילת קלע הכחול שלהם, המציעה את ה- RSN של Fox ו- NBC.

עדכון : קלע הפיל כעת את רשתות הספורט האזוריות של FOX מכיוון שהבעלים "הציבו דרישות בלתי סבירות".

 • עלות טלוויזיה של YouTube 35 דולר לחודש ומציעה את ה- Fox Sports ו- NBC RSN.
 • Hulu TV עולה 40 דולר לחודש ומציעה את ה- Fox Sports ו- NBC RSN.
 • פלייסטיישן Vue גובה 45 דולר לחודש עבור תוכנית הליבה שלהם המציעה את ה- NBC RSNS, ו- 55 דולר עבור תוכנית העילית שלהם, המציעה את ה- RSN של Fox Sports. כן: שתי הרשתות נמצאות בדרגות שונות.
 • DirecTV גובה כעת 50 דולר לחודש עבור חבילת Just Right שלהם, הכוללת את Fox Sports ו- NBC RSN.

כפי שאתה יכול לראות, החבילה הכחולה של קלע היא הדרך הזולה ביותר לגשת לשידורי הספורט האזוריים האלה: $ 25 ויש לך את הרשת האזורית Comcast / NBC או Fox.

אם ערוץ הספורט המקומי שלך אינו מפוקס או מקומקאסט / NBC, בעצם אין לך מזל ממה שאנחנו יכולים לספר. בקולורדו, למשל, הזכויות למפולת שייכות ל- Altitude, ערוץ עצמאי, ואף אחד משירותים אלה אינו מספק גישה לערוץ זה. הכיסוי משתנה משירות לשירות, אז בדוק את כל השירותים ובדוק אם רשת הספורט המקומית שלך מוצעת. אם לא, סליחה: תצטרך כבלים כדי לצפות במשחקים מקומיים (או VPN - שעליו נדבר מעט).

צפה במשחקי NHL מחוץ לשוק בארה"ב עם NHL.tv

אני כבר לא גר בעיר הולדתי הישנה, ​​אבל אני עדיין מעודד את צוות ה- NHL ההוא. אם אתה רוצה לצפות בקבוצה הממוקמת במקום אחר בארץ, או בקנדה לצורך העניין, אף רשת ספורט אזורית לא תוכל לתת לך גישה לרוב המשחקים שאתה רוצה לראות. לאוהדים כמונו, יש את NHL.tv, שירות הסטרימינג שמציעה הליגה עצמה. תמורת 140 דולר לשנה תוכלו לצפות בכל משחק מחוץ לשוק - זה מסתכם בסביבות 17.50 דולר לחודש במשך שמונת החודשים של העונה הרגילה.

משחק "מחוץ לשוק" הוא כל משחק שלא יכולתם לצפות בכבלים גם אם הייתם רוצים, מכיוון שהוא לא נמצא ברחבי הארץ ואף רשת אזורית מקומית עבורכם לא משדרת אותו. שוב, ל- Mile High Sports יש מפה די טובה של אזורי ההאפלה אם אתה מעוניין בכך.

NHL.tv היא עסקה טובה במיוחד אם אתם אוהדים של צוות קנדי, או צוות אמריקאי בשוק קטן ש- NBC בדרך כלל מתעלמים ממנו. משחקים הכוללים קבוצות אלה משודרים לעיתים רחוקות בארצות הברית, כך שהאוהדים יכולים לראות פחות או יותר כל משחק בעונה הרגילה, ללא הפסקת חשמל. היוצאים מן הכלל היחידים הם כאשר הצוות שלך משחק את הקבוצה המקומית למקום מגוריך, או שרשת NHL מחליטה להרוס לך את היום (עוד עליהם בהמשך).

מהצד השני, NHL.tv היא עסקה די גרועה אם אתה אוהד של צוות אמריקאי בשוק גדול. מעל 25 משחקי שיקגו בלקהוקס משודרים ארצית מדי שנה, כלומר לא תוכלו לצפות במשחקים אלה ב- NHL.tv; אתה צריך גישה לשידורים ארציים כדי לצפות בהם. בדקו את לוח הזמנים של הצוות שלכם ובדקו כמה משחקים משודרים ארצית לפני שקונים שירות זה: אם אינכם מסוג האוהדים שצריכים לצפות בכל משחק, אולי השידורים הלאומיים יספיקו לכם.

צפה במשחקי רשת NHL המשודרים באופן מקוון בארה"ב עם Sling TV

ל- NBC יש זכויות שידור לאומיות למשחקי NHL בארה"ב, ורוב המשחקים שהם משדרים באופן ארצי נמצאים ב- NBCSN, ערוץ הספורט שלהם בכבלים בלבד. כמה משחקים משודרים ברשת השידור של NBC, אך בדרך כלל לא יותר מפעם בשבוע החל מחצי העונה. במהלך העונה הרגילה, גישה ל- NBC ו- NBCSN תאפשר לך לצפות בכל משחק משודר בארצות הברית.

כל משחק פלייאוף משודר בלאומית, ובסיבוב הראשון המשמעות היא כמה משחקים חופפים נתקלים בשני ערוצים אחרים בבעלות NBC: ארה"ב ו- CNBC. אם אתה בסדר עם רק לראות את כל מה שיש ב- NBCSN ברוב הלילות, אתה לא צריך את הערוצים האלה - אבל אם אתה עוקב אחר קבוצה שאינה שוק גדול בארה"ב, יש סיכוי טוב שמשחק הקבוצה שלך יהיה "חבוט" לאחד התחנות האלה בסיבוב הראשון ואולי גם השני.

עדיין עוקב? להלן רשימת שירותים המציעים ערוצים אלה, יחד עם מחיר החבילה הזולה ביותר המציעה אותם.

 • Sling TV גובה 25 דולר לחודש עבור חבילת "כחול", הכוללת את NBC, NBCSN, וארה"ב. CNBC הוא חלק מהתוספת "News Extra" של 5 $ לחודש, שייתכן שתוכל להוסיף רק לסיבוב הראשון של הפלייאוף, אם זה במקרה שבו NBC דוחסת את הצוות שלך.

 • פלייסטיישן Vue, שעובדת נהדר עבור בעלי פלייסטיישן, גובה 30 דולר לחודש עבור חבילת "Access Slim", הכוללת את כל ערוצי ה- NBC הלאומיים הרלוונטיים.
 • YouTubeTV עולה 35 דולר לחודש, וכולל את כל ערוצי ה- NBC הרלוונטיים.
 • חברת DirecTV גובה כעת 35 דולר לחודש עבור חבילת "חי קצת", הכוללת את כל ערוצי ה- NBC הלאומיים הרלוונטיים.
 • Hulu TV עולה 40 דולר לחודש, וכוללת את כל ערוצי ה- NBC הלאומיים הרלוונטיים.

קלע טלוויזיה הוא ההימור הטוב ביותר במחיר של 25 דולר לחודש אם אתה בסדר שאין לך CNBC, שאתה באמת צריך רק בחודש הראשון של הפלייאוף. גם אז זה עולה רק 5 דולר, מה שמביא את המחיר בקנה אחד עם פלייסטיישן Vue.

רשת ה- NHL הפריקית: הרס הכל לאוהדים מחוץ לשוק

באופן קפדני, NBCSN אינו השדר הלאומי היחיד של משחקי NHL: יש גם רשת NHL. ערוץ זה, שנמצא ברובו בבעלות הליגה עצמה, משדר מחדש משחקים אחרים המקומיים בלבד ברוב לילות העונה הרגילה. זה לא משפיע על קהלים מקומיים, מכיוון שמשחקים אלה עדיין מוצעים ב- RSN המקומי. משתמשי NHL.tv, לעומת זאת, מבולבלים מכך: המשחקים מושחרים בשירות זה.

ה- NHL הוא הבעלים של רשת NHL, כך שתחשבו שמשחקים בערוץ זה יוצעו בשירות הזרמתם ב- NHL.tv. לא: הליגה שונאת אותך! גרוע מכך: רשת NHL היא אפשרות יקרה, ורוב שירותי הזרמת אפילו לא מציעים אותה.

 • קלע טלוויזיה מציעה את רשת NHL כחלק מחבילת הספורט הנוספת של 10 דולר לחודש, אותה תצטרכו לשלם בנוסף לחבילה הכחולה של $ 25 לחודש שתוארה קודם לכן.
 • DirecTV Now מציעה את רשת NHL כחלק מחבילת "Go Big" של 60 דולר לחודש.
 • פלייסטיישן Vue אינה מציעה את רשת NHL.
 • YouTube TV אינו מציע את רשת NHL.
 • Hulu TV אינה מציעה את רשת NHL.

אם אתה אוהד מחוץ לשוק, ואתה באמת לא רוצה לפספס אף משחק שמשודר ברשת NHL, חבילת הספורט אקסטרה של סלינג היא העסקה הזולה ביותר כאן. קבל את זה, או התמודד עם החמצת המשחק המזדמן, רוטן תחת נשימה על גארי בטמן, שבוודאי עומד מאחורי זה. ואז גלול מטה כדי לקרוא על רשתות VPN.

צפו בהוקי בקנדה עם משחקי NHL

המצב בקנדה הוא פשוט יותר מבחינות מסוימות, ומסובך יותר באחרות. זכויות השידור הלאומיות למשחקי הוקי הן בבעלות רוג'רס, חברת התקשורת המחזיקה גם בקו ערוצי הכבלים של Sportsnet. רוג'רס משדר משחקים בלאומית ברשתות הכבלים שלהם, ומשתמש גם בזמן השידור של CBC במוצאי שבת בעונה הרגילה ובכל לילה של הפלייאוף. המשמעות היא שחובב הוקי עם אנטנת טלוויזיה יכול לצפות בשידורי Hockey Night בקנדה ללא תשלום, כמקובל.

רוג'רס מפעיל גם את NHL GameCenter, שהיא הגרסה הקנדית של מה שמכונה NHL.tv במדינות אחרות. הנה החלק הטוב: הם החליטו לא להשחיר אף משחק לאומי . אם יש לך חשבון GameCenter בקנדה, תוכל לצפות בכל משחק המשודר בלאומית ב- Sportsnet או CBC. זו עסקה טובה בהרבה מהגרסה האמריקאית והיא משתפרת: רוג'רס מעניק את NHL GameCenter לחלק מהלקוחות, כך שיש סיכוי שכבר יש לך גישה לשירות זה אם רוג'רס הוא ספק שירותי האינטרנט שלך או הספק הסלולרי שלך.

אם אין לך גישה חופשית, NHL GameCenter עולה 170 דולר CND אם אתה קונה לפני תחילת העונה, או 200 דולר אם אתה קונה במהלך העונה. מעבר לפלייאוף בלבד עולה 75 דולר, ותוכלו לצפות איתו בכל משחקי הפלייאוף.

עם זאת, למרות שאין הפסקות חשמל לאומיות , עדיין יש הפלות מקומיות. אם משחק מקומי לא משודר ארצית, לא תוכל לצפות בו ב- GameCenter.

לדוגמא: ל- TSN יש את הזכויות האזוריות למשחקי Leafs. אם אתה גר בטורונטו, או בכל אזור בשוק המקומי של Leafs, אינך יכול לצפות במשחקים אלה ב- NHL GameCenter. אם אתה גר מחוץ לשוק המקומי, עם זאת, אתה יכול לראות את המשחקים האלה, כך שאוהדי Leafs במונטריאול או בוונקובר מכוסים.

זה פשוט, אבל זה נהיה מוזר. רוג'רס, בנוסף לבעלות על זכויות השידור הלאומיות, מחזיק גם בזכויות המקומיות למספר צוותים, כולל אדמונטון אוירס. פירוש הדבר שאם אתה גר באדמונטון, אינך יכול לצפות במשחקי Oilers המשודרים באופן מקומי ב- Rogers Sportsnet West - אתה יכול לראות רק את משחקי השידור הלאומיים. אני לא יודע למה רוג'רס עושה את זה, אבל זה מקור לבלבול רב עבור קנדים חותכי כבלים.

וזה מחמיר כי אין באמת שירותים כמו קלע או טלוויזיה Hulu המכסים את השוק הקנדי. אם אתה רוצה לראות את המשחקים של הקבוצה המקומית שלך, אתה צריך להשיג כבלים, להיצמד רק לצפייה בשידורים ארציים או לזוז.

לחלופין, תוכל לגלול מטה כדי לקרוא על רשתות VPN.

מה אם אני מחוץ לקנדה וארה"ב?

לרוב, אם אתה גר מחוץ לארה"ב או לקנדה, רכישת מנוי NHL.tv תעניק לך גישה לכל משחק NHL אחד, כולל הפלייאוף. אפילו יותר טוב: החשבון עולה פחות - בדרך כלל סביב 100 דולר לשנה, אם כי זה יכול להשתנות בהתאם למיקום בו אתה נמצא.

שים לב שיכולה להיות שונות זו על זה. במדינות מסוימות יש ערוצי כבלים עם הזכות לשדר מחדש משחקי NHL, אם כי באופן מוזר ההפסקות של NHL.tv אינן חלות בהכרח על כולן. לא יכולנו להתחיל להתיר את כל זה, אז אני ממליץ לפנות לשירות הלקוחות וללמוד מה יש ומה לא מושחר איפה שאתה נמצא לפני שאתה מתחייב למנוי.

הימנע מכל האפלה עם VPN ו- NHL.tv

בשלב זה, ייתכן שאתה שוקל לעבור למקסיקו רק כדי שתוכל לצפות בהוקי ללא הפלות. זה סביר לחלוטין, אבל לפני שתתחיל לארוז, בוא נדבר על רשתות VPN.

קשורים: מה זה VPN ולמה שאצטרך אחד כזה?

VPN מחבר אותך לאינטרנט דרך מחשב אחר. תלוי היכן נמצא אותו מחשב אחר, ייתכן שתוכל לעקוף את ההפסקות לחלוטין. אם אתה ניגש ל- NHL.tv דרך VPN בהולנד - או כל מדינה אחרת מחוץ לארה"ב וקנדה - למשל, אין הפסקות חשמל בכלל. זה אומר שאתה יכול לצפות במשחק גם אם הוא משודר באופן מקומי או ארצי במקום בו אתה גר.

כהטבה נוספת, אנשים בארצות הברית יכולים לגשת לשידורים קנדיים של משחקי פלייאוף, ומאפשרים להם להימנע מלשמוע את מייק אמריק, קריין ההוקי המעצבן ביותר בעולם. נכון: הלכתי לשם. תתמודד עם זה.

כך תבחר את ה- VPN הטוב ביותר. אנו ממליצים על ExpressVPN ו- TunnelBear לנוחות השימוש, אם כי StrongVPN מציע אפשרויות רבות אם יש לך התקנה די מורכבת בבית.

קשורים: חבר את הנתב הביתי שלך ל- VPN לצנזורה עוקפת, סינון ועוד

שים לב שעליך להפעיל את ה- VPN באותה מכונה דרכה אתה צופה במשחק. אם אתה צופה במחשב, זה קל - פשוט הפעל את תוכנית ה- VPN במחשב זה ואז התחבר ל- NHL.tv באותו מחשב. אם אתה רוצה להזרים את המשחק בטלוויזיה החכמה שלך, ברוקו או במכשיר אחר שאינו מחשב, כנראה שתצטרך להתחבר ל- VPN שלך דרך הנתב שלך, וזה קצת יותר מסובך.

במדריך זה ניסינו לעמוד בדרכים חוקיות לצפייה בהוקי ללא כבלים ולכן לא התווינו היכן למצוא זרמים פיראטיים (אל תסתכלו על Reddit, לא תמצאו כלום ). VPN לצפייה במשחקים מושחרים הוא יותר אזור אפור: זה לא חוקי, אבל הוא מפר את תנאי השירות של NHL.tv, כך ששימוש כזה יכול להיפות אותך. בפועל זה עדיין לא קרה, אבל אף פעם אי אפשר לדעת למה עורכי דין עשויים להשיג את עצמם.

הוזהרתם: אל תשתמשו ב- VPN מדהים כדי לעקוף את האפלה נוראית. זה יוריד את עלות הצפייה בהוקי ברשת באופן משמעותי, וזה יהיה טרגי. ימין?

נקודות זכות: ריאן וארסי, אלכס אינדיגו