כיצד להפוך את פרופיל Steam שלך לפרטי

אתמול המליץ ​​סופר How-To Geek, אריק רוונסקראפט, על משחק Steam בחדר הצ'אט במשרד שלנו. הכל על כתיבה ... וגם על תלמידות בית ספר בסגנון אנימה ועל החיזור אחריהן.

אבל מה שגרם לי להשהות יותר מהאזהרות של קואיטוס קריקטורה מרומז היה הרעיון של המשחק האמור יופיע בפרופיל הקיטור הציבורי שלי, גלוי לאנשים כמו סבתא שלי והבוס שלי וכל מי שעושה חיפוש בגוגל לפני פגישה ראשונה. לפני שאני משחק את המשחק החדש הזה, אני רוצה להפוך את פרופיל Steam שלי, כולל רשימת המשחקים והרגלי המשחק בבעלותי, לפרטי. הנה איך אתה עושה את זה.

ואגב, אם אתה תוהה מהו המשחק ולמה אני מפנה כעת תשומת לב לעובדה שבבעלותי, התשובות הן 1) מועדון הספרות דוקי דוקי! , שנודע לי באופן מהימן שהוא לא בטוח לעבודה ו -2) זו למעשה רק מערך מורכב כדי להפוך אתכם למושקעים יותר באופן אישי במאמר שלהלן. זה עובד?

כיצד להשבית את הפרופיל הציבורי שלך

באפליקציית Steam של שולחן העבודה, העבר את סמן העכבר מעל לשונית שם הפרופיל שלך - הוא צריך להיות ישירות מימין ל"קהילה ". בתפריט הנפתח לחץ על "פרופיל".

בדף זה, לחץ על "ערוך פרופיל" בפינה השמאלית העליונה, ואז לחץ על "הגדרות הפרטיות שלי".

מכאן תוכלו לבחור שלוש אפשרויות לפרופיל Steam. הם די מסבירים את עצמם בעמוד, נותנים אפשרויות לפרטיות מוחלטת או לגישה רק לחברי Steam שלך. אם אתה מעוניין שאף אחד לא יראה את המשחקים, ההערות או המלאי שלך באינטרנט הציבורי, בחר "פרטי" עבור שלושתם. גלול מטה ולחץ על "שמור שינויים".

כעת, כשאתה או מישהו אחר פותחים את פרופיל Steam שלך באינטרנט, הם יראו את ההודעה הבאה.

מה אתה מפסיד עם פרופיל פרטי?

גם כאשר הפרופיל שלך פרטי, אתה עדיין יכול לשלוח ולקבל הזמנות לחברים במערכת החברתית Steam ואפילו לסחור בפריטים. עם זאת, המרכז לשיתוף אישי שלך, כולל תגים, צילומי מסך וסרטונים, ביקורות משחקים, מדריכים ותכנים אחרים שהועלו, לא יהיה נגיש למשתמשים אחרים אלא אם תוסיף אותם כחברים (וגם לא אז אם בחרת באפשרות "פרטי "במקום" חברים בלבד. "

כמו כן, כלים של צד שלישי המשתמשים במידע ציבורי עבור Steam, כמו אתר שימושי זה המחשב את ערך אוסף המשחקים שלך, לא יוכלו לגשת למידע זה בפרופיל שלך.

קרדיט תמונה: nalyvme / Shutterstock.