כעת אתה יכול להוריד את אפליקציית Alexa Alexa ב- Windows 10

אמזון Alexa הייתה זמינה בכמה מחשבים ניידים של Windows 10, אך החל מהיום, כל מי שיש לו מחשב Windows 10 יכול להוריד את אפליקציית Alexa מחנות Microsoft.

Alexa בשולחן העבודה או במחשב הנייד שלך עובדת באותה צורה שהיא פועלת ברמקולים החכמים של הד שלך: אתה שואל את Alexa מה מזג האוויר, אומר לה לשלוט באורות החכמים שלך ולהשמיע קצת מוזיקה מ- Amazon Music - אם אתה מנוי לכך. אם למחשב הנייד או השולחן שלך יש תמיכה בהתעוררות לפקודות Cortana, תוכל גם להשתמש ב- Alexa כדי להעיר את המחשב שלך לפקודות.

אם כבר מדברים על Cortana, אמזון ומיקרוסופט שיתפו פעולה בשילוב שני העוזרים החכמים. משתמשים יכולים (ועדיין יכולים) להפעיל את Cortana, ואז לבקש מ- Cortana לתת פקודה ל- Alexa. זה לא נעלם, אבל עם Alexa זמינה כאפליקציה שכל אחד יכול להוריד על כל מחשב נייד או שולחן עבודה, קשה לדמיין שהתכונה תשמש הרבה בהמשך. אותה שילוב אפשרה למשתמשי Alexa לבקש לתת לפקודה של Cortana, אך קשה לדמיין מישהו באמת עושה זאת.

אמזון מציינת כי חוויית השימוש ב- Alexa במחשב האישי אינה שונה מדי בהשוואה לשימוש בפלטפורמות אחרות, אך היא מתכננת להוסיף יכולות ספציפיות למחשב לעוזרת הקולית בתחילת 2019. זה מישהו שמנחש מה אלה, אבל אנחנו צריכים לברר די מהר.