כיצד ליצור גבול או מסגרת בשקופית PowerPoint

למרות שאין פקודה ספציפית להוסיף גבול לשקופית שלמה, ישנן כמה דרכים בהן תוכלו לגרום לזה לקרות. אחת הדרכים היא ליצור גבול באמצעות קווי המתאר של הצורה. השנייה היא להשתמש בתכונת Bing Image Search המובנית בתוך PowerPoint כדי לחפש ולהכניס גבול. בואו נראה איך זה נעשה.

הוספת גבול לשקופית באמצעות מתאר צורה

פתח את המצגת שלך ובחר את השקופית שאליה תרצה להוסיף גבול.

עבור לכרטיסייה "הוסף" ואז לחץ על כפתור "צורות". בחר צורה מקטגוריית מלבנים. בדוגמה זו אנו משתמשים במלבן בסיסי עם קצוות בריבוע.

מוצג סמל כוונת שיער. בעזרת העכבר, מקם את סמל הכוונת בפינה השמאלית העליונה של השקופית שלך.

לחץ וגרור את העכבר כדי לצייר צורה מלבנית שתקיף את כל השקופית שלך. שחרר את העכבר כדי לסיים את הציור. אם לא תקבל את המיקום ממש בניסיון הראשון, תוכל לתפוס כל אחת מהידיות על הצורה ולגרור אותן לשינוי גודל.

עכשיו שיש לך את גודל הגבול נכון, אתה רוצה להסיר את צבע הרקע מהצורה. בכרטיסיה "פורמט", לחץ על הלחצן "מילוי צורה" ואז לחץ על הפקודה "ללא מילוי" מהתפריט הנפתח.

כברירת מחדל, צורת המלבן שלך כוללת גבול דק, אך תוכל להפוך אותה לעבה יותר אם תרצה. בכרטיסיה פורמט, לחץ על הלחצן "מתאר צורה". בתפריט הנפתח שמופיע, הצבע על האפשרות "משקל" ואז בחר עובי לגבול שלך. בדוגמה זו אנו הולכים בעובי 6 נק '. התוצאה היא גבול עבה סביב השקופית שלך.

רוצה גבול עבה עוד יותר? בתפריט הנפתח "מתאר צורה", לחץ על הפקודה "שורות נוספות" כדי לפתוח את החלונית עיצוב צורה. בקטע "קו" בחלונית זו, תוכלו להתאים את הגדרת "רוחב" לכל מה שתרצו על ידי הזנת גודל נקודה או לחיצה על החצים למעלה ולמטה. בדוגמה זו הגדלנו את הרוחב ל -20 נק '.

כדי להוסיף את הגבול לשקופיות נוספות, בחר את הצורה שלך ואז לחץ על כפתור "העתק" בכרטיסייה "בית" (או פשוט הקש Ctrl + C). עבור לשקופית אחרת ואז לחץ על כפתור "הדבק" (או לחץ על Ctrl + V).

חיפוש גבול באמצעות חיפוש תמונות בינג

במקום להוסיף מתווה צורה פשוט לגבול, אתה יכול גם לחפש תמונת גבול מהודרת יותר. בחר את השקופית שבה ברצונך להוסיף גבול, עבור לכרטיסייה "הוסף" ואז לחץ על כפתור "תמונות מקוונות".

הזן ביטוי חיפוש, כגון "גבולות קו" או "גבולות פרחים" בתיבה חיפוש תמונות בינג, ואז לחץ על "חיפוש" (או לחץ על Enter).

לחץ על גבול שאתה אוהב ואז לחץ על "הוסף" כדי להוסיף אותו לשקופית שלך.

זה כל מה שיש בזה!

יש לנו עוד טיפ בונוס קטן בשבילך. אם אתה משתמש בתמונת רקע בשקופית שלך וכל מה שאתה רוצה זה גבול לבן סביבו, אתה אפילו לא צריך להוסיף גבול. אתה יכול לשנות את גודל תמונת הרקע שלך כך שהיא תהיה קטנה יותר מהשקופית שלך. פעולה זו נותנת אשליה שיש גבול לבן סביב השקופיות שלך. התבונן:

די מסודר!