הדרכים הטובות ביותר לצ'אט וידאו מ- Windows, Mac, iPhone או Android

אם אתה גר רחוק מהאנשים שאכפת לך מהם, צ'אט וידאו הוא הדרך הטובה ביותר להרגיש כאילו אתה שם איתם באופן אישי. אבל יש כל כך הרבה אפליקציות וידאו צ'אט שם, רבות מהן פועלות רק בפלטפורמות מסוימות. איך תדעו באיזה להשתמש?

אם ניסית לקבוע צ'אט וידאו ראשוני עם מישהו, אתה מכיר את הבעיה כאן. הוריי שניהם משתמשי אייפון, אבל אני בחור אנדרואיד. כל מה שהם יודעים זה FaceTime, אבל אין לי גישה לזה. לנסות לגרום להם להבין מה הם צריכים לעשות כדי לשוחח איתי יכול להיות ... פחות כיף.

(אבל ברצינות, מה דעתך על FaceTime חוצה פלטפורמות, אפל? כולנו נשתמש בזה.)

למרבה המזל, אנחנו כאן כדי לעזור. בדקנו מספר אפליקציות ב- Android, iPhone, Windows ו- MacOS כדי למצוא את האפליקציה הטובה ביותר לכל מצב נתון. בוא נעשה את הדבר הזה.

ההמלצה האמיתית שלנו: פשוט השתמשו בפייסבוק מסנג'ר

תראה, אני אקצר כאן את המרדף: מסנג'ר של פייסבוק הוא דרך נהדרת לצ'אט וידאו עם כמעט כל מי שאתה מכיר. אולי לא הבנת שפייסבוק מקיים וידאו צ'אט, אבל כן - וזה מפתיע לטובה.

ומכיוון שכמעט כולם נמצאים בפייסבוק, כנראה שכבר יש להם את האפליקציה הנדרשת, שזמינה כמעט כל פלטפורמה - ל- Android ו- iOS יש יישומים ניידים ייעודיים למסנג'ר, ומשתמשי מחשב יכולים פשוט למנף את גרסת האינטרנט של Messenger.

אם אתה והאדם שאיתו אתה רוצה לשוחח בצ'אט יש פייסבוק, זה ממש לא מעניין. דלג על כאב הראש ופשוט השתמש בזה.

אם אין לך פייסבוק (או שאתה מנסה לשוחח עם מישהו שלא), אין דאגות! המשך על הכלים השונים מבוססי הפלטפורמה.

חלונות לחלונות: סקייפ

אם אתה משתמש ב- Windows, סקייפ היא הבחירה המתבקשת כאן: היא מגיעה עם Windows כעת כשמיקרוסופט מחזיקה בה, והיא הפכה מספיק סינונומית עם וידאו צ'אט שבעצם לכולם יש חשבון Skype. גם אם לא, אתה יכול להיכנס באמצעות פייסבוק אם אתה רוצה ... אבל אם יש לך פייסבוק, אנא עיין בחזרה לסעיף הקודם במדריך זה.

צ'אטים בין שני מוצרי אפל (Mac, iPhone ו- iPad): FaceTime

משתמשי אפל! FaceTime הוא המקום בו אתם מתכוונים, אבל אני אהיה כנה: לא הייתי צריך להגיד לכם את זה. אתה כנראה כבר ברכבת FaceTime. אם לא, על הסיפון. טואט טואט!

ברצינות, עם זאת, זה מגיע על כל מחשבי מקינטוש, אייפון ואייפד, זה עובד מצוין וכולם יודעים על זה. למה שתשתמש בכל דבר אחר?

Android ל- Android: Google Duo

אנדרואיד הוא קצת יותר בלגן מפותל מאשר iOS או Mac, כי יש  המון אפליקציות שונות. סקייפ זמין באנדרואיד, פייסבוק מסנג'ר זמין באנדרואיד, והיצע הווידאו צ'אט הוותיק יותר של גוגל, Hangouts, עדיין די טוב באנדרואיד. עם זאת, כשמדובר בצ'אטים של Android ל- Android, ישנה אפשרות חדשה טובה יותר מכל השאר: Google Duo.

זה הפך, לפחות בתיאוריה, לסטנדרט דה-פקטו עבור שיחות וידאו באנדרואיד. זה באמת פלטפורמת הווידאו הכי טובה שהשתמשתי בה באופן אישי באנדרואיד, כי נראה שהיא פשוט  עובדת .  ככל שאני שונא להודות בזה, זה משהו שאנדרואיד יכולה להשתמש בו יותר.

על פני פלטפורמות אחרות: סקייפ או Hangouts, כנראה

אוקיי, אז עכשיו למגרד הראש האמיתי: וידאו צ'אט אנשים שאין להם פייסבוק ומשתמשים בפלטפורמה שונה ממך. אוף

האפשרויות הברורות כאן יהיו סקייפ ו- Hangouts. שניהם זמינים כמעט לכל פלטפורמות מרכזיות שם - סקייפ נמצא ב- Windows, Android, Mac ו- iOS; בעוד ש- Hangouts זמין ב- Android, iOS והאינטרנט. כדי להשתמש באחד מהם, תזדקק לחשבון ישים בלבד.

ראוי גם להזכיר שאם אתה מנסה לשוחח עם אנדרואיד ל- iOS, Google Duo זמין גם בשתי הפלטפורמות. זו תהיה המלצתי במצב זה, אם כי גם האפשרויות האחרות המוזכרות כאן יעבדו.