מה הוא hidd, ומדוע הוא פועל ב- Mac שלי?

אתה מזהה את רוב התהליכים שאתה רואה בעת גלישה ב'פעילות צג ', אך לא מסתיר. השם מוצפן, ואין שום סמל שתוכלו לזהות. האם אתה צריך להיות מודאג?

קשורים: מהו התהליך הזה ולמה הוא פועל ב- Mac שלי?

מאמר זה הוא חלק מהסדרה המתמשכת שלנו המסבירה על תהליכים שונים שנמצאו ב- Monitor Monitor, כמו kernel_task, mdsworker, installd ורבים אחרים. לא יודע מהם השירותים האלה? עדיף להתחיל לקרוא!

תהליך ה- hidd אינו מזיק, והוא למעשה חלק מ- macOS עצמו. השם הצפוני מייצג Daemon Device Interface Device. שד זה מפרש את כל תנועות העכבר והברזי המקלדת שלך, כלומר חיוני אם ברצונך להשתמש ב- Mac שלך. התקני קלט אחרים, כמו טאבלטים לציור ובקרי משחק, מנוהלים גם על ידי הדמון הזה.

זה נדיר שה- hidd גורם לבעיות, אבל זה תמיד אפשרי. הנה מה לעשות אם זה קורה.

מה לעשות אם hidd משתמש במשאבי מערכת מוגזמים

זה נדיר, אך לעיתים משתמשי מק מדווחים כי hidd משתמש בכמות מופרזת של מעבד או זיכרון. ברוב המקרים פשוט הפעלה מחדש של המחשב תפתור את הבעיה. אפשר גם להרוג את hidd ישירות באמצעות צג הפעילות. בקצרה לא תוכל להשתמש בעכבר ובמקלדת אם תעשה זאת, אך macOS תשיק מחדש את הדמון זמן קצר לאחר מכן והכל אמור לחזור לקדמותו.

אם השימוש הגבוה במשאבים נמשך, האשם ככל הנראה הוא תוכנת צד ג '. אם התקנת לאחרונה מנהלי התקנים עבור התקן קלט של צד שלישי, או תוכנה המאפשרת לך לעשות דברים כמו להתאים אישית את כריכות המפתח שלך, זה יכול להיות ההיפותטית הבעיה. נסה להסיר את ההתקנה של תוכנה זו ובדוק אם זה פותר את הבעיה.

hidd ישאיר את המק שלך ער

אם אתה מנסה להבין מה מונע מ- Mac שלך לישון, תמצא את hidd כמפורט לכך. יש סיבה טובה לכך: hidd מטפל בקלט עכבר ומקלדת, והשתמשת בעכבר ו / או במקלדת כדי להפעיל את הפקודה. אתה לא רוצה שהמחשב שלך יירדם בזמן שאתה משתמש בו, כך ש- hidd מונע מה- Mac שלך להירדם כל עוד אתה מקליד או מזיז את העכבר.

בעיקרון פעולת ההתבוננות שינתה את התוצאות, בעיה שאתה חולק עם פיזיקאים רבים. מה שלא ישמור על ה- Mac שלך ער, כנראה שהוא לא מסתיר, אז עבור לדבר הבא.

נקודות זכות: gesche4mac, Dondre Green