כיצד להסיר את הרקע מתמונה ב- Microsoft Word

כל כמה זמן, ייתכן שתרצה להסיר את הרקע מתמונה במסמך ה- Word שלך ולהשאיר במקום שקוף. אתה יכול לפנות לעורך תמונות בעל תכונות מלאות, אבל אתה יכול לעשות זאת גם בתוך Microsoft Word. כך.

ישנן סיבות רבות לכך שתרצה להסיר את הרקע מתמונה. אולי אתה רוצה להתמקד באדם או אובייקט מסוים אחד מבלי שהרקע יפריע. אולי צבע הרקע אינו מתאים היטב לצבעים אחרים במסמך. או אולי אתה רק רוצה להשתמש בכלי עטיפת הטקסט של וורד כדי להדביק את הטקסט סביב התמונה. לא משנה מה הסיבה שלך, להסיר את הרקע מתמונה ב- Word זה די קל.

האזהרה כאן היא שכלי עריכת התמונות של וורד אינם מתוחכמים כמו אלה שתמצאו במשהו כמו פוטושופ, או אפילו באפליקציות אחרות לעריכת תמונות. הם עובדים הכי טוב אם יש לך תמונה די פשוטה עם נושא מוגדר בבירור.

כיצד להסיר את הרקע מתמונה ב- Word

אנו מניחים שכבר הכנסת את התמונה למסמך Word שלך. אם לא, המשך ועשה זאת עכשיו.

לחץ על התמונה כדי לבחור אותה. כשתעשה זאת, תבחין בכרטיסייה "פורמט" נוספת המופיעה ברצועת הכלים. עבור לכרטיסייה זו ולחץ על כפתור "הסר רקע" בצד שמאל קיצוני.

המילה צובעת את הרקע בתמונה במגנטה; כל מה שבמגנטה יוסר מהתמונה. זהו הניסיון של מיקרוסופט לזהות אוטומטית את הרקע של תמונה.

כפי שאתה יכול לראות, Word אינו די מתוחכם מספיק כדי לבחור במדויק את הרקע ברוב התמונות. זה בסדר. Word מספק שני כלים שיעזרו לך לנקות דברים.

כעת אתה אמור לראות לשונית חדשה "הסרת רקע" ברצועת הכלים עם כמה אפשרויות: סמן אזורים שיש לשמור, סמן אזורים להסרה, מחק את כל השינויים ושמור על שינויים.

אם נחזור לדוגמא שלנו, אתה יכול לראות ש- Word לא סימנה כראוי חלק מהרקע - יש איזה דשא שעדיין נראה ממש מול פני הנמר שלנו. Word גם סימן חלק מהנמר (האזור שמאחורי ראשו) בצורה לא נכונה כחלק מהרקע. אנו נשתמש בכלי "סמן אזורים לשמירה" ו"סמן אזורים להסרה "כדי לתקן זאת.

נתחיל בתחומים שאנחנו רוצים לשמור עליהם. לחץ על הלחצן "סמן אזורים לשמירה".

המצביע שלך משתנה לעט המאפשר לך להדגיש את אזורי התמונה שברצונך לשמור. אתה יכול ללחוץ על נקודה או לצייר קצת. יהיה עליך להתנסות בתמונה שלך כדי למצוא מה עובד הכי טוב. זכור שאתה יכול לבטל פעולה אם אתה הולך רחוק מדי, או שאתה יכול ללחוץ על כפתור "מחק את כל השינויים" כדי למחוק את כל השינויים שלך ולהתחיל מחדש.

כשתסיים לסמן דברים, תוכל ללחוץ בכל מקום מחוץ לתמונה כדי לראות את האפקט. אחרי שסימנו כמה אזורים שיש לשמור על הנמר, עכשיו יש לנו תמונה שנראית קצת כזו.

לאחר מכן נסמן את האזורים שאנו רוצים להסיר מהתמונה. במקרה שלנו, זה מעט הרקע שעוד נותר. הפעם לחץ על כפתור "סמן אזורים להסרה".

שוב, המצביע שלך הופך לעט. הפעם לחץ או צבע את האזורים שברצונך להסיר מהתמונה. הם צריכים להפוך למגנטה תוך כדי.

לחץ מחוץ לתמונה בכל עת כדי לבדוק את עבודתך. כשתהיה מרוצה, לחץ על הלחצן "שמור שינויים" בכרטיסייה "הסרת רקע".

כעת תהיה לך תמונה נקייה ונקייה מאחורי הקרקע!

זה כל מה שיש בזה!