כיצד לפתוח דפי אינטרנט ישנים ב- Internet Explorer ב- Windows 10

זה 2019, אך יש עסקים וסוכנויות ממשלתיות שעדיין מחזיקים באתרים ישנים שלא מתפקדים כראוי בדפדפני אינטרנט חדשים. Windows 10 עדיין כולל את Internet Explorer 11 ומיקרוסופט התחייבה לתמוך בו בעדכוני אבטחה.

אנו ממליצים להימנע מ- Internet Explorer במידת האפשר. זה ישן ומיושן. זה לא כולל תכונות אינטרנט מודרניות וכנראה קל יותר לתקוף אותו מאשר דפדפני אינטרנט מודרניים. השתמש בו רק במידת הצורך - אשר עבור רוב האנשים לא אמור להיות הרבה.

אפילו מיקרוסופט ממליצה להימנע מ- IE וממליצה לך להשתמש במקום זאת ב- Microsoft Edge. כריס ג'קסון של מיקרוסופט כינה את Internet Explorer "פיתרון תאימות" - לא דפדפן אינטרנט מודרני שעליכם להשתמש בו.

כיצד לפתוח דף אינטרנט ב- IE From Edge

אם אתה משתמש ב- Microsoft Edge, תוכל לפתוח דפי אינטרנט במהירות ב- Internet Explorer במידת הצורך.

לשם כך, לחץ על תפריט> כלים נוספים> פתח באמצעות Internet Explorer. Edge תפעיל את IE ותפתח את דף האינטרנט הנוכחי.

כיצד להפעיל את Internet Explorer ב- Windows 10

אתה לא צריך להשתמש ב- Edge כדי להפעיל את IE. אתה יכול להפעיל את Internet Explorer ולהשתמש בו כרגיל. תמצא את Internet Explorer בתפריט התחל שלך.

כדי להפעיל את Internet Explorer ב- Windows 10, לחץ על לחצן התחל, חפש "Internet Explorer" ולחץ על Enter או לחץ על קיצור הדרך "Internet Explorer".

אם אתה משתמש ב- IE הרבה, אתה יכול להצמיד אותו לשורת המשימות שלך, להפוך אותו לאריח בתפריט התחל או ליצור אליו קיצור דרך בשולחן העבודה.

אינך רואה את Internet Explorer בתפריט התחל שלך? ניתן להסיר את התכונה IE - היא מותקנת כברירת מחדל, אך אתה רשאי להסיר אותה.

עבור אל לוח הבקרה> תוכניות> הפעל או כבה את תכונות Windows. (אתה יכול להפעיל את לוח הבקרה על ידי חיפוש אותו גם בתפריט התחל.) ודא ש- Internet Explorer 11 מסומן ברשימת התכונות כאן ולחץ על "אישור".

כיצד לפתוח אוטומטית אתרים ספציפיים ב- IE

עבור מנהלי מערכות, Windows 10 מציע תכונה "מצב ארגוני". מנהלי מערכת יכולים להוסיף רשימה של אתרים לרשימת ה- Enterprise Mode. כאשר משתמש מבקר באתר ברשימה ב- Microsoft Edge, Edge יפתח אוטומטית דף אינטרנט זה ב- Internet Explorer 11.

זה מאפשר למשתמשים להשתמש בדפדפן Microsoft Edge כרגיל. במקום להפעלה ידנית של IE, Edge יפעיל אוטומטית את IE כאשר הם מנווטים לאתר שדורש Internet Explorer.

אפשרות זו היא חלק מהמדיניות הקבוצתית של Windows. תמצא את האפשרות "הגדר את רשימת האתרים של מצב ארגוני" בתצורת המחשב \ תבניות ניהול \ רכיבי Windows \ Microsoft Edge \.

כל זה ככל הנראה ישתנה מעט עם השקת Microsoft Edge החדשה. זה יהיה מבוסס על Chromium, פרויקט הקוד הפתוח שמהווה בסיס לדפדפן האינטרנט של Google Chrome. אבל Internet Explorer, בצורה כלשהי, אמור להיות חלק מ- Windows 10 בעתיד הנראה לעין. זה עדיין הכרחי עבור אתרים שדורשים אובייקטים של ActiveX ועוזרי דפדפן.

בקרוב IE עשויה להיות הדרך הטובה ביותר להשתמש גם באתרים ישנים הדורשים Adobe Flash ב- Windows.

קשורים: מהם פקדי ActiveX ומדוע הם מסוכנים