כיצד לשנות את המקלדת בטלפון אנדרואיד שלך

יש יותר אפליקציות מקלדת זמינות באנדרואיד ממה שהיית רוצה לנסות, אך אנו ממליצים לנסות לפחות כמה מאפליקציות המקלדת הטובות ביותר כדי למצוא משהו שאתה אוהב. כשתעשה זאת, הנה איך להתחיל את זה בטלפון אנדרואיד שלך.

ראשית, כמה פתקים. לדוגמא שלנו, נראה לך כיצד לעבור למקלדת SwiftKey, אך תהליך המעבר לכל מקלדת אחרת זהה. כמו כן, אנו משתמשים במכשיר OnePlus 6T לדוגמא זו. השיטה במכשיר האנדרואיד שלך צריכה להיות דומה, אך עם אינספור גרסאות אנדרואיד, קשה לומר בוודאות.

הדבר הראשון שתצטרך הוא לחנות Play ולהוריד את המקלדת הרצויה. אם ברצונך לעקוב, תוכל להמשיך ולהוריד את מקלדת SwiftKey בה אנו משתמשים כאן. לאחר התקנת האפליקציה, עבור אל הגדרות המכשיר שלך.

בתוך ההגדרות, תצטרך לעבור להגדרות "שפה וקלט". בחלק מהטלפונים הוא עשוי להיקבר בתוך תפריט אחר, בדיוק כמו שלנו תחת "מערכת". אם אתה לא מוצא את זה, אתה תמיד יכול לבצע חיפוש.

ברגע שאתה רואה את זה, הקש על האפשרות "שפות וקלט" ואז הקש על האפשרות "מקלדת וירטואלית". התקנים מסוימים עשויים לרשום את ההגדרה כ"מקלדת נוכחית "במקום זאת.

הקש על האפשרות "נהל מקלדת" כדי לראות את המקלדות המותקנות כעת. אתה אמור לראות שם גם את אפליקציית המקלדת החדשה שהותקנת, אך היא תושבת. הקש על המתג לצד שם המקלדת כדי לאפשר זאת.

על המסך מופיעה אזהרה המודיעה לך שעל המקלדת לאסוף את הטקסט מהסוג שלך. לחץ על "אישור" ואז חזור להגדרות "מקלדת וירטואלית".

הערה: שימוש באפליקציית מקלדת בסמארטפון מהווה סיכון לפרטיות. אם אכן אתה משתמש בהם, אנו ממליצים להשתמש באפליקציות מקלדת של חברות שאתה סומך עליהן.

עכשיו שהמקלדת מותקנת ומאופשרת, אתה רק צריך לבחור אותה כמקלדת ברירת המחדל שלך.

השלבים הבאים ייראו ככל הנראה שונים עבור כל מקלדת שתתקין מכיוון שלכל מקלדת יש תהליך הגדרה שונה (ולחלקם אולי אין בכלל). הרעיון הכללי עדיין זהה.

הקש על הערך של מקלדת SwiftKey כדי להעלות את המתקין שלו. במסך ההתקנה, הקש על האפשרות "בחר מקש מהיר".

תראה תיבת דו-שיח שכותרתה "החלף מקלדת" כאשר מקלדת ברירת המחדל הנוכחית שלך נבחרה (בדוגמה זו היא מקלדת Fleksy). הקש על האפשרות מקלדת Swiftkey כדי לבחור בה.

מבחינה טכנית, סיימת ותוכל להתחיל להשתמש במקלדת. אבל, רוב המקלדות המודרניות מציעות כמה אפשרויות התאמה אישית, וזה לא כואב לבדוק אותן. ב- SwiftKey, הקש על האפשרות "השפר את החיזויים" כדי לעבור להגדרות של SwiftKey. במסך הבא תתבקש להיכנס לחשבון Google או Microsoft שלך. יש לכך כמה יתרונות, אך זה אופציונלי לחלוטין. לעת עתה, נדלג על תהליך הכניסה.

לאחר מכן תגיע להגדרות של SwtifKey. אל תהסס להסתכל סביב ולהתאים אישית את המקלדת שלך. כשתהיה מרוצה, פשוט צא מההגדרות והתחל להשתמש במקלדת החדשה שלך.

אם ברצונך להשתמש במקלדת אחרת בעתיד, פשוט עקוב אחר אותו תהליך שוב. כדי לעבור למקלדת שהותקנה מראש, פשוט דלג על חלק ההתקנה וההפעלה של התהליך.