כיצד להשתמש במכשיר אנדרואיד כמוניטור שני למחשב האישי שלך או ל- Mac

אין זה סוד ששני צגים יכולים לשפר את התפוקה שלך, אך לא כולם זקוקים לזוג מסכים  כל הזמן . אם אתה מוצא את עצמך במצב בו מסך שני יכול להועיל, עם זאת, אתה יכול לגרום למכשיר ה- Android שלך לשרת חובה כפולה.

עכשיו, לפני שנכנס  לאיך , אני ראשית רוצה לציין שלמרות שהכי הגיוני להשתמש בטאבלט אנדרואיד כמוניטור שני, זה יעבוד גם עם טלפונים. אם אתה באמת באמת צריך לקבל מעט קטנטן של מידע מחוץ למסך הראשי שלך, אז קדימה ותן לו תמונה עם המסך הקטן. אבל באמת, הטאבלט הוא הטוב ביותר.

לצורך הניסוי הקטן הזה תצטרך כמה דברים: מחשב (גם Windows ו- Mac נתמכים - סליחה, משתמשי Linux), מכשיר אנדרואיד, עותק של iDisplay ($ 9.99) מחנות Play ו- iDisplay מנהל ההתקן במחשב שלך. ייתכן שתרצה גם מעמד קטן כמו זה, או מקרה שיש בו את היכולת לשמור על הטאבלט שלך זקוף בזמן שאתה עובד. לבסוף, iDisplay פועלת באמצעות Wi-Fi ו- USB, ועובדת היטב על שניהם - אך תלוי איפה אתה נמצא, ייתכן שתרצה כבל USB שיחבר את הטבלט למחשב האישי שלך. נדבר על זה עוד מעט.

שלב ראשון: התקן את iDisplay בטאבלט ובמחשב

ברגע שיש לך להוריד את כל הקבצים הדרושים, הגדרת הכל היא סופר קלה. מכיוון שהתקנה של iDisplay היא בעצם אוטומטית במכשיר האנדרואיד שלכם (פשוט תפסו אותה מחנות Play), בואו נתמקד כיצד להגדיר אותה במחשב. אני אשתמש במחשב לדוגמא זו, אך התהליך אמור להיות דומה מספיק ב- Mac.

ראשית, לחץ פעמיים על קובץ מנהל ההתקן שהורד כדי להתחיל בתהליך. תלוי באיזו גרסת Windows אתה משתמש, ייתכן שתראה מסך אזהרה - אם תקבל זאת, המשך ולחץ על "כן" כדי לאפשר להתקין את התוכנית.

שאר תהליך ההתקנה הוא  די מובן מאליו - פשוט לחץ דרך תן ל- iDisplay לעשות את שלה. זה לא כולל אשפה מקובצת או משהו כזה, אז אתה לא צריך לדאוג שסרגל הכלים Ask יופיע ב- Firefox או Internet Explorer בפעם הבאה שתפעיל את הדפדפן שלך.

בהתאם למהירות המערכת שלך, עשויים לחלוף מספר דקות עד להשלמת תהליך ההתקנה. ככל הנראה המסך יהבהב מספר פעמים עם התקנת מנהל ההתקן, וברגע שיסיים תצטרך להפעיל מחדש את המחשב. אני יודע, אני יודע - זה 2016. אני שונא את זה כמוך.

לאחר ההפעלה, מנהל ההתקן של iDisplay  אמור  להתחיל אוטומטית - בדוק את מגש המערכת כדי לוודא. אם זה לא התחיל, פשוט לחץ על מקש Windows במקלדת והתחל להקליד "iDisplay". זה אמור להופיע בתפריט, ואתה יכול להפעיל אותו משם.

שלב שני: חבר את הטבלט שלך

עכשיו כשהשרת פועל, קדימה והפעל את iDisplay במכשיר ה- Android שלך. ממש אין כאן התקנה - פשוט הפעל אותה והיא תתחיל לחפש מחשב שמריץ את שרת iDisplay.

הנה הדבר המגניב ב- iDisplay: הוא משתמש בחיבור היברידי, כך שהוא עובד עם Wi-Fi ו / או USB. זה רד. אם אתה נמצא במקום שבו ה- Wi-Fi איטי (או שמדובר בחיבור ציבורי), פשוט חבר כבל USB. בבית? Wi-Fi אמור לעשות את העבודה בסדר גמור. בין השניים הבחנתי  באיחור קטן מאוד ב- Wi-Fi לעומת חיבור USB, ולכן אני מרגיש בנוח להמליץ ​​על שניהם.

לאחר ש- iDisplay מצא את המחשב שאליו אתה רוצה להתחבר, המשך והקש עליו. אם יש לך מספר מחשבים, אתה יכול להחליק כדי לעבור דרכם. אזהרה תופיע במחשב האישי כאשר הוא מנסה ליצור חיבור - אם אתה משתמש במחשב האישי שלך (שאני מניח שאתה כן), פשוט לחץ על "אפשר תמיד" כך שהאזהרה הזו לא תופיע שוב בשביל זה מכשיר אנדרואיד מסוים.

אזהרה נוספת תופיע כדי ליידע אותך כי המסך שלך יהבהב בזמן שהנהג נטען, וכעבור כמה שניות מכשיר אנדרואיד יציג את מסך המחשב שלך.

שלב שלישי: התאם את הגדרות התצוגה שלך

מכאן תוכלו לשנות ולשנות אותו באותו אופן כמו בכל צג אחר: פשוט לחצו לחיצה ימנית על שולחן העבודה ובחרו "הגדרות תצוגה".

שוב, תלוי באיזו גרסה של חלון אתה משתמש, זה עשוי להיראות שונה מצילומי המסך שלי - אולם הרעיון עדיין זהה. אתה יכול להתייחס לתצוגה הסלולרית החדשה שלך כאל כל דבר הקשה: אתה יכול להזיז אותו מימין לשמאל, מלמעלה למטה; בחר להאריך אותו; או אפילו להפוך אותו לתצוגה הראשית. אני לא יכול לדמיין  למה אתה רוצה לעשות את זה, אבל היי - אתה יכול.

לאחר שסיימתם לעשות זאת, ניתוק התצוגה קל באותה מידה כמו חיבורו. ראשית, הקש על כפתור הפעולה הירוק בפינה השמאלית התחתונה (עליך להקיש עליו - אי אפשר ללחוץ עליו באמצעות העכבר של המחשב). פעולה זו תפתח את התפריט בצד שמאל, שם תוכל לבחור באפשרות "ניתוק". ברגע שתקיש על זה, מסך המחשב שלך יהבהב שוב כשהנתק יתנתק, והכל יחזור לקדמותו.

ישנן גם קומץ אפשרויות שימושיות אחרות בתפריט זה, כמו האפשרות להציג את המקלדת שעל המסך, למשל. שימושית יותר, עם זאת, ככל הנראה האפשרות "חלון הצג", אשר נותנת לך רשימה מלאה של כל התוכנות הפועלות במחשב, ואז מושכת אותה אוטומטית למכשיר. זה רד. תוכל גם להפעיל יישומים בשורת המשימות באמצעות "התחל יישום".

לבסוף, ישנם כמה דברים שכדאי לשים לב אליהם בתפריט ההגדרות. הם בעיקר מסבירים את עצמם, אבל בהחלט משהו שעליך להסתכל אם אתה רוצה להפיק את המרב מהמסך השני שלך. בהחלט בדוק את אפשרות הרזולוציה - בהתאם לרזולוציה של הטאבלט שלך, ייתכן שתרצה לשנות את האפשרות הזו כדי שחלונות וסמלים לא יופיעו כולם זעירים. התנסו ומצאו את ההגדרות הטובות ביותר המתאימות לכם.

טאבלטים של Android יכולים להיות מכונות פרודוקטיביות שימושיות, אבל לפעמים הם פשוט לא מספיקים. באמצעות iDisplay תוכלו להחליף הילוך ולהשתמש במכשיר ה- Android שלכם כמסך שני עם המחשב הנייד שלכם. בּוּם.