כיצד להגדיר תמונת פרופיל או מסגרת זמנית בפייסבוק

באמצעות תכונת תמונת הפרופיל הזמנית של פייסבוק, אינך צריך לזכור להחליף את תמונת הפרופיל שלך בחזרה אחרי חופשה או מצוות - הם יעשו זאת באופן אוטומטי עבורך.

מדוע להגדיר תמונת פרופיל זמנית?

מזה מספר שנים מיליוני אנשים השתמשו בתמונות הפייסבוק שלהם (ובפרופיל מדיה חברתית אחרת) ככלי למחאה פוליטית (כמו אלה שתומכים בשוויון הנישואין בארצות הברית), סולידריות עם קבוצות (כמו קורבנות פריז. פיגוע בשנת 2015), ובאופן אחר להפנות את תשומת הלב לסיבות, אנשים וחגים בתרבותם.

במקור, היית צריך לשנות ידנית את תמונת הפרופיל שלך למטרות כאלה - העלאת תמונה משלך או שימוש באפליקציית פייסבוק כדי ליצור / לאשר אותה - ואז לשנות את תמונת הפרופיל שלך באופן ידני בחזרה. פירוש הדבר שאם תשכח לשנות את תמונת הפרופיל שלך בדיוק בשביל סנט פטריק, אתה יכול למצוא את עצמך בוהה בתמונה ירוקה-מסנוורת בחג ההודיה הבא.

עם זאת, בעזרת תכונת תמונת הפרופיל הזמנית תוכלו להחזיר את הפרופיל שלכם תוך שעה (בקצה הקצר) בקלות לשנים (בקצה הארוך) - אז זכור להחליף את תמונת הפרופיל שלך לאחר תקופת מצוות או חגיגה זה דבר של העבר.

בואו נסתכל איך מגדירים גם תמונת פרופיל זמנית וגם את המסגרות החדשות אף יותר, מסגרות תמונות פרופיל זמניות.

כיצד להגדיר תמונת פרופיל זמנית

להגדרת תמונת פרופיל זמנית, היכנס לחשבון הפייסבוק שלך וחפש את הקישור "ערוך פרופיל" בחלק העליון של עמודת הניווט השמאלית.

בדף עריכת הפרופיל, לחץ על תמונת הפרופיל שלך כדי לשנות אותה - כאשר תעבור עם העכבר מעל התמונה, תראה את המחוון "עדכן תמונת פרופיל", כפי שנראה למטה.

כאן תוכלו לבחור מכל מספר תמונות בדיוק כמו בשינוי פרופיל קבוע: תוכלו להעלות תמונה חדשה, לצלם תמונה עם מצלמת הרשת שלכם, או להשתמש בתמונה שהועלתה בעבר.

אנחנו הולכים להעלות תמונה חדשה כי אנחנו כל כך שאובים על ליל כל הקדושים שיכולנו לבעוט לעצמנו בפרצוף. הכירו את ג'ק - לגמרי התחפושת שלנו ליל כל הקדושים לשנת 2014 - סקלינגטון. ללא קשר למקור תמונת הפרופיל שלך (או רמת ההתרגשות שלך בגלל ליל כל הקדושים), לחץ על כפתור "הפוך זמני" בפינה השמאלית התחתונה.

בתפריט הנפתח המתקבל תוכלו לבחור במרווחים של שעה, יום אחד, שבוע ו"התאמה אישית ". אתה יכול גם ללחוץ על "לעולם לא לחזור בקלות ממצב זמני מבלי להתחיל מחדש.

אתה יכול לבחור בין אחת מההגדרות הקבועות מראש או להגדיר תאריך מותאם אישית. התאריך המותאם אישית מאפשר לך לקבוע כל תאריך שתרצה בין הרגע הנוכחי לבין 31/12/2299 בשעה 23:59. למה הפעם? אין מושג, אבל ניסינו להגדיר פרופיל "זמני" שייפוג בשנת 9999, קיבלנו שגיאה ואז החזרנו את התאריך עד שמצאנו את התאריך הרחוק ביותר שיאפשר. זכרו קוראים עדינים, כל מה שאנחנו עושים, אנחנו עושים בשבילכם.

מכיוון שתמונת הפרופיל הספציפית הזו מאוד ממוקדת בליל כל הקדושים, בואו נגדיר את תאריך התפוגה לראשון בנובמבר. לחץ על "הגדר" כדי לאשר את התאריך והשעה, ואז לחץ על "שמור" בתמונת הפרופיל הראשית וסיימת.

עכשיו למחרת ליל כל הקדושים תמונת הפרופיל שלנו של ג'ק סקלינגטון תחזור לתמונת הפרופיל הקודמת שלנו ללא כל התערבות מטעמנו.

כיצד להגדיר מסגרת תמונת פרופיל זמנית

בנוסף לעדכון מערכת תמונת הפרופיל לתמיכה בשינויים זמניים בתמונות, לפייסבוק יש גם תכונת "מסגרות" בה תוכלו להוסיף כיסוי מסגרת לתמונת הפרופיל שלכם כדי להראות תמיכה למען מטרה חברתית, ארגון, צוות ספורט או נושא אחר.

כדי לגשת למערכת המסגרות, היכנס לחשבון הפייסבוק שלך ונווט אל הקישור הזה למסגרות תמונת פרופיל. בהתחלה, התכונה עשויה להיראות קצת משעממת, אבל זה בגלל שאתה מוגדר כברירת מחדל בקטגוריה "כללי" שיש לה רק כמה מסגרות כלליות. לחץ בתפריט הנפתח הממוקם בסמוך לפינה השמאלית העליונה של תמונת הפרופיל שלך כדי לשנות את הקטגוריה. שם תוכלו למצוא אפשרויות כמו ארגוני ספורט וחטיבות שונות, "משחקים", "גורם" ו"סרטים ", בין היתר.

בחר את המסגרת שבה ברצונך להשתמש. הדוגמה שלנו, כפי שנראה להלן, היא מודעת מודעות לוועידת הקואליציה העולמית של פרקינסון בפורטלנד. (כחוד, זה יהיה נחמד אם הייתה תיבת סיכום קטנה לכל סמל, כך שלא טעית, למשל, את המסגרת הספציפית הזו לקמפיין תיירותי בפורטלנד.) לאחר שבחרת את המסגרת שלך תוכל ללחוץ על תפריט נפתח "שבוע אחד" כדי להתאים את משך הזמן שאתה רוצה לשמור על המסגרת, בדיוק כמו שעשינו עבור תמונת הפרופיל הזמנית בחלק הקודם.

בדיוק כמו בשינוי תמונת הפרופיל הכולל, המסגרת תפוג בתאריך שצוין ותמונת הפרופיל שלך תחזור למצב הקודם שלה.

בעזרת מעט עיבודים בלבד, תוכלו גם להגדיר תמונות פרופיל זמניות המשתפות את דעותיכם, תשוקותיכם וטרוניותיהם למשך חלון זמן לפני שתחזירו את פרופילכם למצב הקודם.