כיצד לצלם מסך כמעט בכל מכשיר

אתה מבוגר. אתה יודע להשתמש במחשב ובטלפון. אז כשמגיע הזמן להשוויץ בחלק מהמסך שלך, אל תנסה לצלם אותו - זה דברים של ילדים, ובכל מקרה זה נראה כמו זבל. כמעט בכל מערכת הפעלה מודרנית יש שיטה כלשהי לשמור את מה שמופיע על המסך, ורובם הופכים את זה למדי קל. שמור את המדריך הפשוט הזה בסימניות לכל שיטה שתזדקק לה.

חלונות 7 ו -8

בגרסאות ישנות יותר של Windows, אתה יכול פשוט ללחוץ על מקש מסך ההדפסה (מסומן גם "הדפס", "PrtScn" או "PrtSc" בחלק מהמקלדות). זה לא ממש שומר עותק של המסך, אלא מעתיק את המסך ללוח Windows, שאותו ניתן להדביק (Ctrl + V) לכל שדה תמונה או עורך גרפי, כמו Paint, Paint.NET, Corel Draw או פוטושופ.

Windows 8.1 ו- 10

קשורים: כיצד לצלם צילומי מסך ב- Windows 10

עם עדכון משמעותי ל- Windows 8.1 והמשך ל- Windows 10, מיקרוסופט הוסיפה כמה כלים מודרניים יותר. אתה עדיין יכול להשתמש בלחצן הדפסת מסך כדי להכניס תמונה לעורך, אך אם אתה מעדיף להשיג במהירות קובץ תמונה, תוכל ללחוץ על כפתור Windows ולהדפיס את המסך בו זמנית (Win + PrtScn). התמונות יועברו לתיקיית "צילומי מסך" בתיקיית התמונות של המשתמש האישי שלך (ג: / משתמשים / שם המשתמש שלך / תמונות / תמונות מסך).

רוצה משהו ספציפי עוד יותר? הקש Alt + PrtScn כדי להעתיק רק את תוכן החלון הנוכחי שלך. לא ניתן להשתמש בכלי זה לשמירת תמונה מלאה, אך ניתן להדביק את תוכן החלון בעורך.

Windows כולל גם את הכלי Snipping לצילומי מסך והערות ספציפיים יותר.

לוחות השטח של מיקרוסופט ואחרים של חלונות

באופן מוזר, חלק ממקלדות המפלגה הראשונה לטאבלטים Surface של מיקרוסופט אינן כוללות כפתור מסך הדפסה. כדי לצלם צילום מסך מהמקלדת, לחץ על Fn + Win + מקש הרווח בבת אחת.

טאבלטים ישנים יותר של Surface ו- Surface Pro יכולים גם לצלם צילום מסך על ידי לחיצה על כפתור Windows בטאבלט (מתחת למסך) ועל כפתור Down Volume בו זמנית. עבור דגמי Surface חדשים יותר וטאבלטים כלליים יותר של Windows 10, לחץ על לחצן ההפעלה והורדת עוצמת הקול בו זמנית.

MacOS

קשורים: כיצד לצלם צילומי מסך ב- Mac

ישנן דרכים רבות לצלם צילום מסך ב- macOS. o צלם צילום מסך של כל המסך של המק, לחץ על Shift + Command + 3. התמונה נשמרת ישירות לשולחן העבודה. כדי להעתיק את התמונה במקום לשמור אותה כדי שניתן יהיה להכניס אותה לעורך, בסגנון Windows, לחץ על Command + Control + Shift + 3. האצבעות שלך יעריכו את האימון.

לצילומי מסך ספציפיים יותר, תוכלו ללחוץ על Command + Shift + 4 כדי לפתוח כלי בחירה מובנה. לחץ וגרור את הבורר על פני שטח שולחן העבודה שברצונך לצלם, כשהאזור המכוסה בכחול שקוף.

אזור הבחירה הזה הוא גמיש להפליא. תוך כדי גרירה אתה יכול להחזיק את מקש Shift כדי לנעול את הבחירה אנכית או אופקית, או להחזיק את Option כדי לצייר את ריבוע הבחירה מהמרכז החוצה. לחץ על מקש הרווח כדי להזיז ידנית תיבת בחירה שהושלמה, ובריח כדי לנקות אותה ולחזור לשולחן העבודה הרגיל שלך.

מערכת ההפעלה של Chrome

קשורים: כיצד לצלם מסך ב- Chromebook שלך

אין לחצן מסך הדפסה ב- Chromebook הסטנדרטי. לצילום מסך, לחץ לחיצה ממושכת על Ctrl ואז לחץ על כפתור החלון החלון. זו התיבה עם שני קווים אופקיים ימינה, בין כפתור המסך המלא ללחצן בהירות למטה ברוב פריסות המקלדת של Chromebook. תמונה של שולחן העבודה המלא תישמר בתיקיית ההורדה של כרומבוק.

אם אתה משתמש במכשיר אחר של מערכת ההפעלה של Chrome עם מקלדת רגילה, אתה יכול לעשות את אותו הדבר עם Ctrl + F5.

לאחר שתצלם את המסך, תראה התראה בפינה השמאלית התחתונה של המסך. אתה יכול ללחוץ על כפתור ההקשר כאן כדי להעתיק את צילום המסך ולהדביק אותו (Ctrl + V) בעורך תמונות.

מערכת ההפעלה של Chrome כוללת גם כלי צילום מסך חלקי. לחץ לחיצה ממושכת על Ctrl + Shift + חלון החלפה (Ctrl + Shift + F5 במקלדת רגילה), ואז לחץ וגרור את כלי הבחירה על פני שיקוי של המסך. כשתשחרר את לחצן העכבר, בחירה זו תישמר כתמונה נפרדת בתיקיית ההורדות שלך.

iOS

קשורים: כיצד לצלם מסך ב- iPhone או ב- iPad שלך

במכשירי iPhone, iPad ו- iPod Touch, לחץ על לחצן ההפעלה ועל לחצן הבית בו זמנית. תוכן המסך יישמר בתיקיית גליל המצלמה שלך. די פשוט, הא?

דְמוּי אָדָם

קשורים: כיצד לצלם תמונות בטלפון או טאבלט אנדרואיד

החל מ- Android 4.0, הפקודה האוניברסלית לצילום מסך בטלפונים וטאבלטים של Android היא Power + Volume Down. כמעט עבור כל יצרן זה ישמור צילום מסך של כל המסך בתיקיית התמונות הראשית או ב / תמונות / תמונות באזור אחסון המשתמשים.

... למעט סמסונג. משום מה, סמסונג מתעקשת להשתמש באותה פקודה כמו ה- iPhone לצילומי מסך, Power + Home. זה נכון לגבי מאות דגמי הטלפון והטאבלט של סמסונג ... למעט  חלק מהאחרונים. מכיוון שלטלפוני הדגל החדשים ביותר של סמסונג כמו ה- Galaxy S8, S8 + ו- Galaxy Note 8 אין לחצן בית פיזי, הם חזרו לפקודת Android הרגילה, Power + Volume Down.

אם אינך בטוח בהעדפת היצרן שלך, נסה גם הפעלה + עוצמת קול והפעלה + בית. 99% מהמקרים, אחד מהם יפעיל את פקודת המסך.

מקור תמונה: מקלדת דאס