כיצד לגרום למחשב שלך ללחוץ על מקש כל X שניה

האם אי פעם היית צריך ללחוץ על מקש כל כמה שניות, או כל כמה דקות? אולי אתה משחק משחק וידאו ואתה מחכה לפריט, או שיש לך סיבה אחרת. כך או כך, כך תוכלו לגרום למחשב שלכם לעשות זאת באופן אוטומטי.

יהיה עליך להתחיל בהורדה והתקנה של AutoHotkey, שהיא שפת סקריפטים פשוטה המאפשרת לך ליצור סקריפטים קלים. לאחר שתעשה זאת, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני בכל מקום ובחר חדש -> סקריפט AutoHotkey.

לאחר שתעשה זאת, הדבק את הדברים הבאים בתסריט:

#מַתְמִיד

PressTheKey:

סקריפט פשוט זה ימתין כל 30 דקות ולחץ על מקש הרווח. אתה יכול להתאים את המספר 1800000 לעיל לכמות האלפיות השנייה הנדרשת. כך, למשל, אם היית רוצה שיפעל כל 2 דקות, היית משתמש ב- 60 שניות * 2 דקות * 1000 אלפיות השנייה = 120000 אלפיות שניות.

(אזהרה: אל תגדיר מספר נמוך מאוד של אלפיות השנייה. לדוגמה, אם תגדיר את הזמן ל -10 אלפיות השנייה, התסריט ילחץ על מקש הרווח מאה פעמים בשנייה, מה שעלול לגרום לבעיות ברורות.)

שמור את שם הקובץ כמו כל מה שתרצה, ואז לחץ עליו פעמיים כדי להפעיל אותו.

אתה יכול גם לשלוח מקש קיצור אחר או מספר תווים כלשהו רק על ידי שינוי השורה שלח, {רווח} למשהו אחר - אתה יכול פשוט להקליד כמה אותיות שברצונך לשלוח, או להשתמש בכמה מהמפתחות המיוחדים בתיעוד AutoHotkey עמוד. לדוגמה, כדי לגרום לו לשלוח את המילה "עצלן" ואז ללחוץ על מקש הרווח, תוכלו להשתמש ב:

שלח, עצלן {שטח}

אני לא לגמרי בטוח בשביל מה תרצו להשתמש בזה, אבל זה מה שעושה סקריפטים כל כך מהנים.