כיצד ליצור חשבון מקומי בעת הגדרת Windows 10

Windows 10 מנסה הכי קשה לגרום לך להשתמש בחשבון מיקרוסופט. האפשרות כבר הוסתרה, אך כעת היא אפילו לא מוצעת ב- Windows 10 Home בזמן שאתה מחובר לאינטרנט. כך תוכל ליצור חשבון מקומי בכל מקרה.

בדקנו זאת עם הגרסה היציבה האחרונה של Windows 10. זו גרסה 1903, הידועה גם בשם עדכון מאי 2019. יהיה עליך לעבור את תהליך ההתקנה הזה לאחר התקנת Windows 10 בעצמך או אם מתקין לך מחשב חדש עם Windows 10.

Windows 10 Home: התנתק מהאינטרנט

לגרסת הבית של Windows 10 אין אפשרות גלויה להגדיר את Windows ללא חשבון מיקרוסופט בזמן שאתה מחובר לאינטרנט.

כדי ליצור חשבון משתמש מקומי בכל מקרה, תרצה להתנתק מהאינטרנט בשלב זה במתקין זה. אם אתה מחובר באמצעות חיבור קווי, נתק את כבל ה- Ethernet.

אם אתה משתמש ב- Wi-Fi, תוכל לדלג על תהליך חיבור ה- Wi-Fi בתחילת אשף ההתקנה (לחץ על סמל האחורי בסרגל הכלים העליון בהתקנת Windows 10 כדי לחזור אחורה). תוכל גם ללחוץ על מקש מצב טיסה במחשב הנייד שלך כדי להתנתק - זה יכול להיות אחד ממקשי הפונקציה מעל מקשי המספרים במקלדת המחשב הנייד שלך. אם כל השאר נכשל, אתה תמיד יכול לנתק את הנתב האלחוטי שלך לרגע. זה דרסטי, אבל זה יעבוד.

אם תנסה ליצור חשבון מיקרוסופט כשהוא מנותק, Windows 10 יציג הודעת שגיאה וייתן לך כפתור "דלג". כפתור זה ידלג על מסך חשבון מיקרוסופט ויאפשר לך להגדיר למשתמש מקומי חשבון.

Windows 10 Pro: הצטרפות לתחום

אם אתה משתמש ב- Windows 10 Pro, על פי הדיווחים אתה יכול לבחור באפשרות "הצטרפות תחום" המבלבלת בפינה השמאלית התחתונה של מסך הגדרת חשבון Microsoft כדי ליצור חשבון מקומי.

אם אינך רואה אפשרות זו משום מה, אל דאגה - אותו טריק "ניתוק מהאינטרנט" שעובד ב- Windows 10 Home פועל גם ב- Windows 10 Professional. כאשר אתה מנותק, תתבקש ליצור חשבון מקומי.

לאחר ההתקנה: עבור לחשבון מקומי

אם כבר יצרת חשבון Microsoft בתהליך ההתקנה, תוכל להמיר אותו לחשבון משתמש מקומי לאחר מכן. למעשה, זה מה שממליצה מיקרוסופט רשמית במהלך תהליך ההתקנה - פשוט להיכנס באמצעות חשבון מיקרוסופט ולהסיר אותו מאוחר יותר.

לשם כך, עבור אל הגדרות> חשבונות> המידע שלך ב- Windows 10. לחץ על "היכנס באמצעות חשבון מקומי במקום" ו- Windows 10 ידריך אותך במעבר מחשבון Microsoft לחשבון משתמש מקומי.

אם אתה אוהב חשבונות מיקרוסופט - נהדר, זה בסדר, אנו משתמשים בהם גם ברבים מהמחשבים שלנו. אך אם אינך מעוניין להשתמש בחשבון מיקרוסופט, תהיה לך אפשרות. ומיקרוסופט אמורה להקל על האפשרות למצוא ולהפסיק להסתיר אותה בדפוסים כהים.

קשורים: אושר: התקנת Windows 10 מונעת כעת יצירת חשבון מקומי