כיצד לחפש בהודעות הישירות שלך באינסטגרם

אינסטגרם מציעה את כל תכונות המסרים הדרושות לך כדי לשוחח על הממים וההודעות האחרונים למעט אחד: כלי חיפוש. זה מאפשר לך להתקשר בווידאו לחברים שלך ולהעביר תמונות וסרטונים להרס עצמי, אך אינך יכול לנפות את השיחות שלך.

כאשר אתה רוצה להצמיד הודעה ספציפית, אין לך אפשרות מלבד לגלול בעצמך בכל הצ'אט. בכרטיסייה הודעות ישירות יש סרגל חיפוש בחלקו העליון, אך המסנן רק את שיחותיך על ידי איש הקשר.

למרבה הצער, למפתחי אינסטגרם של צד שלישי אין גישה להודעות שלך. זה שולל כל אפשרות של לקוח לא רשמי לחפש את שיחות האינסטגרם שלך.

למרבה המזל, יש פיתרון עובד, אם כי מסורבל, אליו אתה יכול לפנות.

הדרך היחידה שאתה יכול לחפש ב- DMs ב- Instagram היא באמצעות כלי הורדת הנתונים. כלי זה מאפשר לך ליצור ולהוריד ארכיון של כל המידע שיש באינסטגרם עליך כולל התמונות והסרטונים שפרסמת, הפרטים האישיים שלך, וכן, ההודעות הישירות שלך. מכיוון שקבצים אלה הם בפורמט טקסט, תוכל לחפש בהם בקלות בכל עורך טקסט בסיסי הזמין במחשב שלך.

כדי לבקש העתק של נתוני Instagram שלך, הפעל את אפליקציית Instagram במכשיר ה- iPhone או Android שלך והזן את כרטיסיית הפרופיל שלך.

כאן בחר בסמל תפריט ההמבורגר בפינה השמאלית העליונה כדי לחשוף תפריט צד.

עבור אל הגדרות> אבטחה> הורד נתונים.

הזן את כתובת הדוא"ל שלך ובחר בלחצן "בקש הורדה" הכחול שנמצא בתחתית הטופס. בקרוב תקבל דוא"ל עם קישור לארכיון הנתונים שלך.

במחשב שלך, תוכל לגשת לאפשרות זו על ידי לחיצה על סמל תמונת הפרופיל שלך בפינה השמאלית העליונה באתר האינטרנט של אינסטגרם.

משם, עבור אל הגדרות> פרטיות והגדרות> בקש הורדה.

לאחר שהורדת את תיקיית ה- ZIP, חילץ את תוכנה במחשב או בטלפון. יהיה בו קובץ "messages.json". כשאתה פותח אותו, ייקח טעינה של כמה שניות נוספות, תלוי כמה תשלח הודעות SMS באינסטגרם.

תוכן הקובץ עשוי להיראות תחילה מסובך ומורכב מדי, אך אינך צריך להבין זאת. כל שעליך לדעת הוא שקובץ זה כולל יומן של כל ההודעות הישירות שלך עד למועד בו בחרת בלחצן בקש ההורדה.

כדי לחפש הודעת אינסטגרם ספציפית, פשוט בצע את פקודת החיפוש (Ctrl + F ב- Windows, Cmd + F ב- Mac ואפשרות החיפוש במנהל הקבצים בטלפון שלך) והקלד את מילת המפתח שלך. הטקסט יודגש אם יש התאמה.

לחלופין, מכיוון שכל הודעה נרשמת עם חותמת הזמן והשולח שלה, תוכלו גם להשתמש בתאריכים ובשמות אנשי קשר כמילות מפתח. הנתונים מתועדים בסדר כרונולוגי הפוך. לכן, כדי לקרוא את השיחה המלאה המשויכת למילת המפתח שלך, פשוט גלול למעלה או למטה.

יתר על כן, אתה יכול לחקור את הארכיון ואת שאר הפריטים כדי להבין כמה מהנתונים שלך אינסטגרם אוסף. יש קובץ "seen_conduct.json" שיש בו יומן של כל פוסט שראית וגלילה בעבר. ל- "Devices.json" יש חשבון של המכשירים שאי פעם השתמשתם בכניסה לחשבון Instagram שלכם.

טריק זה אינו מהווה תחליף לסרגל חיפוש פשוט, והוא במיוחד לא מעשי כאשר ברצונך לעבור באופן מיידי את היסטוריית ההודעות הישירות שלך. אבל עד שאינסטגרם תוסיף כלי חיפוש רשמי, זו דרך לעקיפת הבעיה שאתה יכול להסתמך עליה בנסיבות הכי נואשות.