פקודות הצ'אט והבוטים היעילות ביותר באי-הסכמה

כמו צ'אט ה- IRC של פעם, Discord מגיע עם קבוצה של פקודות קו נטוי בהן תוכלו להשתמש כדי להביע את עצמכם או לעשות דברים שימושיים כמו חיפוש קובצי GIF או קריאת טקסט בקול רם. יתרה מכך, תוכל להוסיף בוטים לשרת הדיסקורד שלך כדי להפיק עוד יותר פונקציונליות מהשרת שלך. להלן פקודות הצ'אט והבוטים השימושיים ביותר עבור Discord.

קשורים: כיצד להגדיר את שרת הצ'אט שלך

בדומה ל- IRC או Slack, שרתי Discords משתמשים בפקודות נטויות להפעלת משימות או לקיים אינטראקציה עם בוטים. כדי להשתמש בפקודת קו נטוי, התחל על ידי הקלדה / ואז הקלד את הפקודה ולחץ על Enter. פקודות מסוימות יכולות לקחת טיעונים נוספים כמו מונחי חיפוש כדי לעשות דברים מגניבים. מחוץ לקופסה, הנה כמה מהפקודות השימושיות ש- Discord כבר יכול להשתמש בהן:

 • / giphy [מונח חיפוש]: השתמש בפקודה זו כדי למצוא כמה קובצי GIF מונפשים. התוצאות הראשונות יופיעו ממש מעל תיבת הצ'אט שלך. לחץ על התמונה הרצויה ולחץ על Enter כדי לשלוח אותה לחדר הצ'אט. אם אתה לא מוצא את ה- GIF הנכון, אתה יכול להשתמש / טנור לחיפוש שירות אחר ואולי לקבל קבוצה אחרת של תוצאות.
 • / nick [כינוי חדש]: פקודה זו משנה את שם התצוגה שלך כשהיא מופיעה בשרת. הזן את הכינוי שאליו ברצונך להחליף את הישן שלך ולחץ על Enter.
 • / tts [הודעה]:  Discord נועד לאפשר למשתמשים לקפוץ לצ'אט קולי מתי שהם רוצים, אך לא לכולם יש מיקרופון. פקודה זו מאפשרת למשתמשים לשלוח הודעה שתקרא בקול רם לכל מי בערוץ באמצעות טקסט לדיבור. וכן, יש לזה פוטנציאל עצום להתעללות, כך שמנהלי השרתים יכולים לכבות אותו.
 • / tableflip, / unflip, and / משיכת כתפיים:  חלק מפקודות ברירת המחדל של Discord אינן כל כך מעשיות מכיוון שהן מהנות. הפקודה / tableflip תדביק את  האימוג'י (╯ ° □ °) ╯︵ ┻━┻ בערוץ. הפקודה / unflip תשתף את ┬─┬ ノ (゜ - ゜ ノ), ו / מושך בכתפיו ¯ \ _ (ツ) _ / ¯ בערוץ.

אלו כמה פקודות מועילות בסיסיות, אך אם אתה מפעיל שרת משלך או שאתה רוצה ליהנות יותר, תוכל להוסיף בוטים לשרת שלך. בוטים יכולים להצטרף לערוץ שלך ולשבת ברשימת המשתמשים עד שתתקשר אליהם עם פקודות קו נטוי. כדי להדגים כיצד להשתמש בבוטים, נסתכל על בוט אחד חזק באמת שנקרא Dyno. Dyno נועד לעזור במתן שרתים, הכרזות, תזכורות, והוא יכול אפילו לבצע חיפושים בגוגל או למצוא מוזיקה ב- YouTube.

ראשית, יהיה עליך להזמין את הבוט של Dyno לשרת שלך. לשם כך, עבור לקישור זה ולחץ על הזמן Dyno בפינה השמאלית העליונה של המסך.

יהיה עליך להיכנס אם אתה עדיין לא מחובר דרך הדפדפן שלך.

לאחר מכן תראה מסך כמו זה למטה. ראשית, בחר לאיזה שרת שאליו ברצונך להזמין את הבוט שלך. לאחר מכן, באפשרותך לאשר או לדחות הרשאות שתרצה להעניק לבוט בשרת זה. אתה יכול לאסור בוטים מאוחר יותר אם הם נשברים או שאתה מגלה שהם זדוניים, אבל זה רעיון טוב לתת הרשאות חשובות רק לבוטים שאתה סומך עליהם מלכתחילה. בסיום גלול מטה ולחץ על אשר.

לבסוף, דיסקורד יבקש ממך לאשר שאתה לא רובוט בעצמך. מכיוון שרובוטים המשתמשים בבוטים יהיו די לא נעימים.

זמן קצר לאחר שתזמין את הבוט שלך, תקבל הודעה כמו זו שתאמר לך כיצד להשתמש בו. כברירת מחדל, Dyno משתמש? כדי להתחיל פקודות במקום a / (ככל הנראה כדי להימנע מהתנגשויות עם בוטים או פקודות אחרות), אך אתה יכול לצבוט על ידי כותרת לאתר של Dyno, ללחוץ על השרת שלך בתפריט הנפתח בפינה השמאלית העליונה ולשנות את "קידומת הפקודה".

כעת, לאחר הגדרת הבוט של Dyno שלך, הנה כמה פקודות שימושיות לשימוש איתו:

 • ? ban [user] [limit] [reason]: פקודה זו מאפשרת למנחים לאסור משתמשים מהשרת. לחלופין, תוכל להגדיר שתוקף האיסור יפוג לאחר מגבלת זמן מסוימת. הם יקבלו הודעה עם כל מה שתעלו בטיעון הסופי [הסיבה].
 • ? softban [user] [סיבה]: פקודה זו תאסור ותבטל את ביטול המשתמש באפשרות. יש בכך כדי למחוק את כל ההודעות שלהם משרת, כמו גם לתת להם בעיטה מהירה במכנסיים אם הם זקוקים לכך. אם כי אם אינך רוצה להיפטר מכל הודעה ששלחו אי פעם, עליך לשקול במקום איסור קבוע מתוזמן או בעיטה.
 • ? בעיטה [משתמש] [סיבה]: זה מגרש משתמש מהשרת. בניגוד לאיסור, משתמש יכול לחזור מיד לערוץ אם יקבל הזמנה נוספת.
 • ? השתק [משתמש] [דקות] [סיבה]: פעולה זו משתיקה את המשתמש כך שהוא לא יכול לדבר. הוסף מגבלת זמן כדי שתוקף ההשתקה יפוג. ניתן גם להסיר את ההשתקה באמצעות הפקודה? בטל השתקה.
 • ? addrole [שם] [צבע hex] [מנוף]: Discord משתמש בתכונה הנקראת תפקידים כדי להבדיל קבוצות משתמשים זה מזה. תפקידים מסוימים יכולים להיות מנחים או בעלי הרשאות מיוחדות, בעוד שתפקידים אחרים משמשים פשוט להבדיל בין שתי קבוצות של משתמשים רגילים (כמו שחקני Overwatch לעומת פלדינס, או Caught Up לעומת Catching בשרת הדיונים של משחקי הכס). פקודה זו מאפשרת לך ליצור תפקידים חדשים בשרת שלך.
 • ? delrole [שם תפקיד]: פקודה זו מאפשרת לך להסיר תפקיד מהשרת שלך ולוקחת את התפקיד הזה מכל מי שהיה לו.
 • ? תפקיד [משתמש] [שם תפקיד]: זה מאפשר לך להקצות תפקיד למשתמש מסוים.
 • ? play [url]: פקודה זו מאפשרת לך להוסיף שירים לפלייליסט שתשמע בערוץ קולי. כל פקודת הפעלה חדשה תוסיף את השיר לפלייליסט שלך. אתה יכול להוסיף קישורים ישירים לסרטוני YouTube או לחפש מונח ו- Dyno יבחר באופן אוטומטי שיר להוסיף לתור שלך.
 • ? רשימת תורים:  זה יראה לך אילו שירים נמצאים כרגע בתור המוסיקה שלך.
 • ? google [מחרוזת חיפוש]: הזן פקודה זו בתוספת מחרוזת חיפוש ו- Dyno ישתף קישור לתוצאה הראשונה בגוגל. מקווה שאתה מרגיש בר מזל.

אלה רק כמה מהפקודות השימושיות ביותר, אך תוכל לבדוק את שאר הפקודות של Dyno כאן. יש הרבה כלים חזקים באמת לניהול השרת שלך, או ליהנות, גם אם אתה משתמש רגיל.

אתה יכול להוסיף כמה שיותר בוטים שתרצה לשרת שלך כדי להמשיך להוסיף גם פקודות חדשות. כדי למצוא בוטים חדשים, תוכלו לבדוק אתרים כמו DiscordBots.org או Carbonitex.net. בשני האתרים יש ספריות של טונות של בוטים מיוחדים. לדוגמה, יש בוט לניהול לוחות ה- Trello שלך, לקבל גישה לסטטיסטיקה של Overwatch או לחיפוש שירים ב- Spotify. חלק מהרובוטים עשויים להיות בוט אשפה או בדיחה, אבל יש שם שפע של שימושיים. אם אינך מוצא את הכלים הדרושים לך בין פקודות מובנות של Discord לבין בוטים למטרות כלליות כמו Dyno, חפש בוטים נוספים להוסיף לשרת שלך כדי לעשות את מה שאתה צריך.