כיצד לשנות את רזולוציית המסך ב- Windows 10

האם מסך מחשב Windows 10 שלך נראה קצת משוגע? האם חיברתם צג חדש שאינו פועל כמתוכנן? יתכן שתצטרך לשנות את רזולוציית המסך. כך.

כדי להתחיל, לחץ על כפתור "Windows" הממוקם בפינה השמאלית התחתונה של שולחן העבודה שלך. אם שורת המשימות הועברה, ייתכן שהלחצן נמצא באחד משולי התצוגה האחרים.

לחלופין, תוכלו ללחוץ על כפתור "Windows" במקלדת.

לאחר מכן הקלד "הגדרות תצוגה". לחץ על האפשרות שמופיעה תחת "ההתאמה הטובה ביותר".

בחלק התחתון של תפריט זה תמצא קטע שכותרתו "רזולוציה". לחץ על החץ לצד הרזולוציה המוגדרת כעת כדי לראות נפתח של אפשרויות זמינות. בחר את הרזולוציה שלדעתך מתאימה ביותר לצרכיך.

הערה: Windows עושה כמיטב יכולתה לזהות את הרזולוציה האופטימלית עבור הצג המחובר. מערכת ההפעלה מסמנת רזולוציה זו כאפשרות "מומלצת".

ברגע שתלחץ על אחת מהאפשרויות, התצוגה שלך תתאים כך שתתאים לרזולוציה שנבחרה. אם הדברים נראים טוב כמו שצריך, בחר באפשרות "שמור שינויים". אם הרזולוציה מבולגנת, לחץ על "חזור" כדי להחזיר אותה לרזולוציה הקודמת.

אם לא תבצע בחירה תוך 15 שניות, Windows תבטל את השינוי. הטיימר נמצא שם בעיקר בכדי להחזיר להגדרות התצוגה הקודמות למקרה שהבחירה אי אפשר לקרוא את מה שהיה בתצוגה.

שינוי רזולוציית המסך שלך ב- Windows 10 קל כמו זה. מיקרוסופט עושה כמיטב יכולתה לנחש מה עובד הכי טוב, אבל לפעמים היא זקוקה לסיוע קטן.