כיצד ליצור בקלות נושא משלך ל- Google Chrome

חנות האינטרנט של Chrome של גוגל מציעה מגוון נושאים עבור Chrome, הכוללים תמונות רקע עבור דף הכרטיסיות החדש שלך וצבעים מותאמים אישית. אפילו יותר טוב - תוכלו ליצור נושא משלכם תוך מספר דקות בלבד.

האפליקציה הרשמית הזו של Google מאפשרת לך ליצור במהירות ובקלות נושא מותאם אישית של Google Chrome, עם תמונת רקע וצבעים מותאמים אישית. אתה יכול אפילו לשתף את הנושאים שאתה יוצר.

עדכון : אפליקציה זו אינה זמינה עוד, אך אינך זקוק לה. אתה יכול להגדיר צבעים ורקעים עם תכונה נסתרת המובנית בתוך Google Chrome עצמה.

מתחילים

נשתמש באפליקציית Theme Chrome שלי מ- Google לשם כך - לחץ על הקישור והתקן אותו מחנות האינטרנט של Chrome. זה יופיע בדף הכרטיסיות החדש שלך, שם אפליקציות Chrome המותקנות האחרות שלך.

בחירת תמונה

הדבר הראשון שתצטרך לעשות הוא לבחור תמונת רקע עבור דף הכרטיסיות החדש שלך. באפשרותך להעלות קובץ תמונה או לצלם תמונה ממצלמת האינטרנט שלך.

אם אתה מעלה תמונה, אתה יכול לבחור תמונה אישית או כל סוג אחר של תמונת טפט, כגון אחת התמונות מאוספי הטפטים שלנו. התמונה למטה היא מאוסף המדשאות שלנו.

הוספת צבעים

במסך הבא תוכל לבחור צבעים נפרדים למסגרת, לסרגל הכלים ולצבע הרקע. כמובן שמדובר באפליקציה של גוגל, ולכן יש כפתור "אני מרגיש בר מזל" שיבחר אוטומטית כמה צבעים למראה המתאים לך. הצבעים שנבחרו אוטומטית ינסו להתאים לתמונת הרקע שבחרת קודם.

התקנת העיצוב שלך

לאחר שתסיים, הנושא שלך ייווצר ותראה לחצן התקנה שיוסיף אותו לדפדפן שלך. תקבל גם קישור שבו תוכל להשתמש כדי לשתף אותו עם אחרים - פשוט שלח להם את הקישור באמצעות דוא"ל, הודעה מיידית, פייסבוק או בכל מקום אחר שבו תוכל להעתיק ולהדביק קישור. כמובן, מכיוון שמדובר בגוגל, תוכל גם לשתף את הנושא המותאם אישית שלך ב- Google+ בלחיצה אחת.