כיצד לשחק במשחקי LAN מרובי משתתפים עם חשבון Minecraft יחיד

אז אתה רוצה לשחק Minecraft עם המשפחה שלך, אבל יש לך רק חשבון אחד. לא תוכל לשחק באופן מקוון, אך עם כמה שינויים בקבצי התצורה, כולכם אמורים להיות מסוגלים לשחק ברשת יחד בבית ללא צורך בחשבונות נוספים.

מדוע שארצה לעשות זאת?

זו נקודת בלבול בקרב הורים רבים שרוכשים מיינקראפט לילדים שלהם: האם כל ילד זקוק לחשבון מיינקראפט נפרד? התשובה תלויה לחלוטין במה שאתה רוצה שילדיך יעשו עם Minecraft ומה יעדיהם.

קשורים: חקר שרתי ריבוי משתתפים של Minecraft

אם אתה רוצה שילדיך יוכלו לשחק באופן מקוון כדי שיוכלו לגשת לקהילות ושרתים שונים של Minecraft, והם רוצים לשחק ברשת באותו זמן, כל אחד מהם יזדקק לחשבון Minecraft פרמיום נפרד (שנכון לעכשיו קמעונאית תמורת 27 דולר). שרתי Minecraft מאמתים כל כניסה ולכל משתמש צריך להיות מזהה Minecraft ייחודי ותקף.

אם, עם זאת, המטרה שלך היא שכל הילדים שלך (או החברים) פשוט ישחקו יחד ברשת המקומית (LAN) בביתך, אינך זקוק למספר חשבונות פרמיה בתשלום בכדי לעשות זאת. כל עוד יש משתמש אחד עם חשבון פרמיום תוכלו "לשכפל" ביעילות את המשתמש הזה ולהתאים את פרופילי המשתמשים המשניים כדי לאפשר לשחקנים נוספים להצטרף למשחקים מקומיים.

השינוי לא יאפשר לכולכם לשחק באופן מקוון, והוא לא ייתן למשתמשים האחרים גישה לגיטימית לאימות Minecraft או לשרתי העור. זה לא סדק או ניצול פיראטי. עם זאת, יש לו חסרון אחד: לכל שחקן יהיה עור ברירת המחדל של "סטיב" כאשר הוא נראה על ידי השחקנים האחרים. אבל זו דרך ראויה עבור משפחה לאפשר בזול לאחים או חברים להקים במהירות מסיבת LAN של Minecraft מבלי להפיל מאות דולרים על רישיונות פרימיום.

כל מה שנאמר, אם אכן תגלה שהמשפחה שלך משתמשת ברצינות ב- Minecraft והלקוח "המשובט" שעשית לילדים הצעירים הוא פופולרי, אנו ממליצים לך לקנות חשבון מלא. לא רק שילדך יוכל לשחק על אלפי שרתי Minecraft מדהימים שיש ולקבל עורות מותאמים אישית עבור אופי השחקן שלהם, אתה גם יתמוך בפיתוח המשחק. למרות ש 99% מההצגה של Minecraft של משפחתי נעשית בבית ברשת LAN שלנו, למשל, לכל אחד מהמשפחה שלי יש חשבון משלו.

לקוראים שמוכנים לחפור מיד, בואו נסתכל כיצד לגרום ללקוחות מרובים לרוץ ב- LAN במאמץ מועט מאוד. עבור שחקני מיינקראפט חדשים או הורים שאולי כבר מרגישים מעט המומים, הבה נמליץ לבדוק את מדריך ההורים ל- Minecraft לקבלת מבוא נהדר למשחק ולמה מדובר, ולמבט מעמיק יותר את סדרת בית ספר חנון מרובת חלקים המכסה משחק מיינקראפט מתחיל ומתקדם.

מה אתה צריך

אם אתה קורא מדריך זה, סביר להניח שיש לך כל מה שאתה צריך בהישג יד. אבל בואו ניקח רגע את המתאר בבירור את הנדרש לפני שנקפוץ לבמה כיצד לבצע.

ראשית, תזדקק לפחות לחשבון Minecraft פרמיום אחד. יהיה עליך להיכנס לחשבון פרמיום זה לפחות פעם אחת בכל מחשב שאתה מתכוון לשחק איתו ב- Minecraft, על מנת שחשבון הפרימיום יוריד את הנכסים הדרושים.

שנית, תזדקק למחשב אחד לכל נגן נוסף. פרופיל הנגן של Minecraft במכונה זו ישתנה באופן קבוע למחצה כדי לאפשר לך לשחק ברשת המקומית עם שם משתמש לא סותר. (אף אחד מהשמירות העולמיות שלך או נתוני משחק אחרים לא יימחקו או בסכנת מחיקה, שים לב, אך יהיה עליך לבטל את התהליך אם ברצונך להיכנס שוב לחשבונך הרגיל.)

לבסוף, אם ברצונך לבצע שינויים מקומיים בעורות השחקנים המשניים (שיאפשרו להם לראות את עורותיהם הייחודיים, אך בגלל אימות העור של Minecraft, לא ישפיע על האופן שבו אחרים יראו אותם) תצטרך ליצור חבילת משאבים פשוטה. השלב האחרון הזה הוא אופציונלי לחלוטין, אלא אם כן יש לך שחקן שבאמת רוצה עור מותאם אישית (ושוב, רק הם יוכלו לראות) אתה יכול לדלג עליו. אנו נדריך אותך בתהליך זה בחלק האחרון של ההדרכה.

כיצד להגדיר את הלקוחות המשניים

כל שינויי התצורה שעליך לבצע יהיו במחשבים המשניים. בשום שלב לא תצטרך לבצע שינויים במחשב Minecraft הראשי (המכונה שעליה מחזיק החשבון המקורי), אז קדימה והתיישב באחת המכונות המשניות שלך להמשך ההדרכה.

לפני שנקפוץ לשינויי התצורה, בואו נראה לכם מה קורה אם תנסו להתחבר מבלי לבצע את שינויי התצורה הדרושים. אם השחקן המשני נכנס למשחק ה- LAN הפתוח של השחקן הראשי (תוך שימוש בחשבון של השחקן הראשי כלומר) הוא יראה את הודעת השגיאה הבאה:

מיינקראפט בעצם אומר "חכה. אתה לא יכול להיות ג'ון. ג'ון כבר קיים! " וזה סוף זה. למרות שמשחקי LAN מקומיים אינם מאמתים באופן מלא באמצעות שרתי Minecraft כמו שרתים רשמיים (ושרתי צד שלישי), המשחק המקומי עדיין מכבד את העובדה שלא אמורים להיות שני שחקנים זהים באותו המשחק. אם זה אכן יאפשר לשני שחקנים זהים להצטרף למשחק, אחרי הכל, התוצאות היו הרות אסון שכן דברים חשובים כמו מלאי על הדמות ומלאי אנדר צ'סט מקושרים לשם המשתמש של השחקן בקובץ השמירה העולמי.

על מנת לעקוף את בדיקת השמות ולהימנע משגיאות הכרוכות בשני שחקנים בעלי אותו שם, עלינו - ניחשתם נכון - לתת לשחקן המשני שם חדש. לשם כך עלינו לבצע עריכה פשוטה לאחד מקבצי התצורה של Minecraft.

הדרך הקלה ביותר להגיע לקובץ התצורה של Minecraft (מבלי לחפור במעיים של תיקיות התצורה) היא פשוט לקפוץ לשם באמצעות קיצור הדרך הנוח במפעיל Minecraft שלך.

לפני שנמשיך אתה צריך להפעיל את משגר Minecraft לפחות פעם אחת ולהיכנס עם חשבון Minecraft הראשי שלך על מנת, כאמור, להוריד את הנכסים הדרושים ולהכין את המכונה המשנית. תהליך זה פשוט כמו התחברות ולחיצה על כפתור "הפעל" פעם אחת בדיוק כמו שהיית עושה אם היית משחק משחק רגיל של Minecraft.

לאחר שביצעת את הריצה המקדימה הזו כדי להשיג את הנכסים, הפעל שוב את משגר Minecraft, כפי שנראה לעיל. ראשית, רשום את הערך "ברוך הבא, [שם משתמש]" בפינה הימנית התחתונה. בשלב זה השם  צריך להיות שמו של חשבון Minecraft הפרמיום שלך. אם שם המשתמש שלך ב- Minecraft הוא SuperAwesomeMinecraftGuy, עליו להיות כתוב "ברוך הבא, SuperAwesomeMinecraftGuy".

לאחר אישור שם המשתמש שלך, לחץ על כפתור "ערוך פרופיל" בפינה השמאלית התחתונה.

במסך עורך הפרופילים בחר "פתח את משחק המשחק" כדי לקפוץ ישירות למיקום הקובץ שעלינו לערוך.

בספריית המשחקים תראה קובץ בשם "launcher_profiles.json", כפי שנראה מודגש למעלה. פתח את הקובץ בעורך טקסט רגיל כמו פנקס רשימות או פנקס רשימות.

בתוך קובץ ה- json תראה ערך שנראה כך:

{"displayName": "John",

ג'ון, או מה שמו שם ליד "displayName" הוא שם המשתמש של חשבון Minecraft הרשמי. ערוך את השם, תוך שמירה על המרכאות, לכל שם משתמש שתרצה.

{"displayName": "אנג'לה",

במקרה שלנו אנו משנים את "ג'ון" ל"אנג'לה "כדי שג'ון ואנג'לה יוכלו לשחק יחד ב- LAN. בדרך כלל שינוי שם התצוגה שלך יניב שגיאה אם ​​היית נכנס לשרת Minecraft מרוחק, אך מכיוון שמשחקי רשת מקומיים אינם מאמתים שמות משתמשים כנגד שרת Minecraft הרשמי, אנו יכולים להכניס כאן את שם המשתמש שנרצה.

שמור את המסמך, סגור את חלון עורך הפרופילים ואז הפעל מחדש את משגר Minecraft כדי שהשינויים ייכנסו לתוקף.

בדוק שוב את הפינה הימנית התחתונה. כעת צריך להחליף את שם המשתמש של חשבון Minecraft הפרימיום בכל מה שערכת את שם המשתמש (במקרה שלנו הוא צריך, ועושה זאת, קרא "אנג'לה").

כדי לבדוק את העניינים, קדימה ותדליק משחק מיינקראפט במחשב הראשי, טען מפה ופתח את המפה להפעלת LAN. בתורו, הצטרף לשחקן המשני למשחק ה- LAN הפתוח כעת.

אתה צריך לראות, פחות או יותר, בדיוק את מה שאנחנו רואים בצילום המסך שלמעלה: השחקן המשני עם שם המשתמש החדש ועור סטיב ברירת המחדל. עכשיו אתה חופשי לשחק יחד!

זכור, כפי שציינו לעיל, כל נתוני השחקנים מקושרים לשם המשתמש במשחק. אם "אנג'לה" רוצה לשנות את שם המשתמש שלה, עליה קודם לזרוק את כל מלאי הדמויות שלה ואת התוכן של חזה אנדר שלה לחזה רגיל במקום בטוח.

כדי להפוך את התהליך שעברנו, פשוט נווט חזרה לקובץ .json ושנה את המשתנה displayName בחזרה למה שהיה במקור (שם המשתמש של בעל חשבון הפרימיום).

כיצד לשנות את העורות המקומיים

כפי שהזכרנו בתחילת ההדרכה, יש שלב מיותר אך מהנה שחלק מהשחקנים עשויים לבצע: הוספת עור מותאם אישית לשחקן המשני.

יש בזה אזהרה אחת גדולה: מכיוון שעורות המוצגים מנוהלים על ידי שרתי התוכן של Minecraft כל נגן שאינו מאומת תמיד יופיע כעור ברירת מחדל לשחקנים אחרים. פירוש הדבר שאם נשנה את עורה של אנג'לה לעור אחר בעזרת הטריק הקטן הזה האדם היחיד שעומד לראות את שינוי העור הוא אנג'לה.

קשורים: כיצד לעצב את עולם המינקראפט שלך באמצעות חבילות משאבים

עם זאת, אם השחקן המשני באמת רוצה עור מותאם אישית לצילומי מסך או סתם בשביל הכיף, זה טריוויאלי לתת לו אותו.

המפתח לטריק הקטן של עור האוואטרה שלנו הוא חבילת המשאבים הצנועה של Minecraft. בקיצור, חבילות משאבים מאפשרות לשחקנים להחליף את המרקם, או הגרפי, של כמעט כל אובייקט אחד במשחק עם מרקמים אחרים. אמנם זה נעשה בדרך כלל בכדי לשפר (או לשנות) את מראה העולם הכללי סביבך במקרה שלנו אנו יכולים למנף אותו להחלפת עור השחקן.

אם אתה רוצה ללמוד עוד על חבילות משאבים באופן כללי, מאיך שהם עובדים ועד איפה למצוא חבילות משאבים מהנות למשחק שלך, בהחלט עיין במדריך שלנו כיצד להחליף את עולם המיינקראפט שלך עם חבילות משאבים לעיון מעמיק בהם. לצורך הדרכה זו, אנו רק נעביר לך קורס קריסה כיצד להכין חבילת משאבים פשוטה למדי לרובד עור חדש על הנגן המשני שלך.

יצירת חבילת המשאבים

ראשית, וודא שאתה נמצא על אותו מחשב בו שינית את השם. שנית, השתמש באותו טריק כדי להגיע לספריית המשחקים בה השתמשנו בסעיף הקודם (Launcher -> Edit Profile Profile -> Game Dir) כדי לגשת לספריית המשחקים. בתוך מדריך המשחקים, חפש את התיקיה / resourcepacks /.

בתוך תיקיית חבילות המשאבים, צור תיקיה חדשה. תן לזה שם הגיוני כמו "מחליף עור של שחקן יחיד" או "אנג'לה סקין", כך שתוכל לזהות אותו בקלות אחר כך (ובמשחק). פתח את התיקיה וצור מסמך טקסט חדש. בתוך מסמך הטקסט הדבק את הטקסט הבא:

{ "pack": { "pack_format": 1, "description": "1.8 How-To Geek Skin Change Pack" } }

שמור את מסמך הטקסט כ- "pack.mcmeta" (הקפד להחליף את סיומת הקובץ מ-. Txt ל-. Mcmeta, ואל תשמור אותו כ- "pack.mcmeta.txt"). לאחר מכן, עליך ליצור סדרה של תיקיות מקוננות המדמות את תיקיות הנכסים בפועל ב- Minecraft (כי כך חבילות משאבים עובדות). עליך ליצור תיקיית "נכסים" עם תיקיית "minecraft" שבתוכה, בתורו, מכילה תיקיית "מרקמים" שבתוכה תיקיית "ישות", כמו זו:

\ נכסים \ minecraft \ טקסטורות \ ישות

לבסוף, עליכם למקם את קובץ ה- png של כל עור העור בו תרצו להשתמש בתיקייה זו ולשנות את שמו ל" steve.png ". במקרה שלנו תפסנו את עור הכוכב הזה של מלחמת הכוכבים מ- Minecraftskins.com, הדבקנו אותו בתיקיה ושינו את שמו.

טוען את חבילת המשאבים

לאחר מכן, עלינו לטעון את העותק של Minecraft המדובר ולהחיל את חבילת המשאבים. לחץ על מקש ESC כדי להעלות את תפריט המשחק, בחר אפשרויות -> חבילות משאבים, ואז מתוך חבילות המשאבים הזמינות בחר את זו שיצרת זה עתה.

בצילום המסך לעיל תוכלו לראות את חבילת "HTG Skin" שיצרנו בדיוק עבור הדרכה זו. לחץ על סמל חבילת המשאבים (הוא יהפוך לסמל הפעלה) ולחץ עליו שוב כדי להעביר אותו לעמודה "חבילת משאבים נבחרת". לאחר מכן לחץ על כפתור "בוצע".

הקובץ steve.png מחבילת המשאבים יחליף את עור ברירת המחדל של סטיב, וכפי שנראה לעיל, אתה תהיה מקושט בעור החדש! שוב, אנו רוצים להדגיש כי רק השחקן שמיישם את חבילת המשאבים יכול לראות את השינוי, אך זו עדיין דרך מהנה להתאים אישית את מראה השחקנים במכונות המשניות.

זה כל מה שיש בזה: עם שינוי קובץ תצורה פשוט וחבילת משאבים אופציונלית, תוכלו כעת להפעיל את Minecraft ברשת המקומית עם יותר ממחשב אחד. כפי שהדגשנו בהקדמה, זו לא דרך לפצח את המשחק למשחק מקוון, ויש לו מגבלות. הטריק מתאים לאפשר לאחים צעירים לשחק או למסיבות LAN זמניות. אבל אם בתקציב שלך לקנות עותק לכל נגן במשרה מלאה בביתך, אנו ממליצים לך לעשות זאת.