כיצד להשבית את ההודעות המעצבנות של פוקוס מעצבנות של Windows 10

תכונת ה- Focus Assist של Windows 10 מסתירה באופן אוטומטי התראות בזמן שאתה משחק במשחקים או משתמש ביישומים אחרים עם מסך מלא. אבל קורטנה אוהבת להכריז שהיא משתיקה התראות. כך תכבה את ההודעות המעצבנות של פוקוס אסיסט.

פוקוס אסיסט הוא מצב 'אל תפריע' של Windows 10. כשהוא מופעל, הוא יסתיר באופן אוטומטי התראות נכנסות, כך שהן לא צצות ומסיחות את דעתך בזמן שאתה משחק במשחק, מעביר מצגת או משתמש בכל יישום במסך מלא. פוקוס אסיסט יכול גם להשתיק התראות באופן אוטומטי בשעות מסוימות ביום. תראה את ההודעות כשתעזוב את מצב ה- Focus Assist. עם זאת, Cortana יודיע בקול רם "אני אעביר את ההודעות שלך במרכז הפעולות" בזמן שאתה משחק במשחק, במצב מסך מלא או משכפל את התצוגה שלך. כך תוכל להשתיק את ההודעות האלה.

להגדרת התצורה של פוקוס, עבור אל הגדרות> מערכת> פוקוס אסיסט. (ניתן לפתוח במהירות את חלון ההגדרות על ידי לחיצה על Windows + i.)

תחת כללים אוטומטיים, לחץ על שם כלל אוטומטי. לדוגמה, כדי להשבית התראות Focus Assist המופיעות כשאתה משחק במשחק, לחץ על "כשאני משחק במשחק."

בטל את הסימון בתיבת הסימון "הצג הודעה במרכז הפעולה כאשר עזרת המיקוד מופעלת באופן אוטומטי".

חזור על התהליך עבור סוג זה של כלל אוטומטי - "בתקופות אלה", "כשאני משכפל את התצוגה שלי", "כשאני משחק במשחק" ו"כשאני משתמש באפליקציה במצב מסך מלא ". . ” לכל כלל אוטומטי יש הגדרת התראות נפרדת משלו.

אם ברצונך גם להשבית את הודעות הסיכום המופיעות כאשר אתה יוצא אוטומטית מ- Focus Assist, בטל את הסימון באפשרות "הראה לי סיכום של מה שהחמצתי בזמן ש- Assist was focus" בתחתית רשימת הכללים האוטומטיים.

פוקוס אסיסט נועד להיות שקט, אז מדוע קורטנה מקפיצה הודעה האומרת שהיא לא מתכוונת להודיע ​​לך? ובכן, בדרך זו, אתה לפחות מודע לכך ש- Focus Assist מופעל. פוקוס אסיסט בדרך כלל לא ישתיק התראות מבלי לספר לך, ומבטיח שלא תפספס אף הודעה חשובה. אבל מיקרוסופט אמורה להקל על איתור אפשרויות ההתראות - הן די מוסתרות.

קשורים: כיצד להשתמש ב- Focus Assist (אל תפריע למצב) ב- Windows 10