האם האזעקה תפעל אם האייפון שלך כבוי, שקט או לא מפריע?

שלא כמו בטלפונים ישנים יותר, האזעקה של ה- iPhone שלך ​​לא תישמע אם הטלפון שלך נטול או נטול סוללה. האזעקה תישמע אם ה- iPhone שלך ​​שקט או אל תפריע.

לטלפונים הישנים של נוקיה וטלפונים מטומטמים אחרים הייתה תכונה נהדרת: האזעקה הייתה נשמעת גם כשהטלפון נכבה. פירוש הדבר שתוכל ללכת לישון בידיעה שהטלפון שלך לא ישמיע קול עד שהגיע הזמן שהאזעקה תעיר אותך. בחלק מטלפוני Android עדיין יש את התכונה הזו. האייפון שלך - ובהרחבה, האייפד - לצערי לא.

האם האזעקה תפעל אם האייפון שלי כבוי?

לא. האזעקה לא תישמע אם ה- iPhone שלך ​​כבוי. אם אתה מעוניין שתתרחש אזעקה, ה- iPhone שלך ​​חייב להישאר פועל. זה יכול להיות במצב שינה (כשהמסך כבוי), במצב שקט ואף להפעיל את 'אל תפריע' והאזעקה עדיין תישמע כאשר היא נועדה.

האם האזעקה תעבור אם האייפון שלי נגמר מהסוללה?

לא. אם האייפון שלך נגמר הסוללה במהלך הלילה, האזעקה שהגדרת לבוקר לא תישמע.

מכשירי אייפון די טובים להחזיק את הטעינה שלהם אם אתה לא משתמש בהם, במיוחד כאשר אתה מפעיל את מצב צריכת חשמל נמוכה. לכן, אינך צריך לדאוג יותר מדי אם נותרה לך כ -20% סוללה. מצד שני, אם נותרה לכם סוללה של 5% בערך ונמצעים למיטה לשינה של שמונה שעות, יש סיכוי טוב מאוד שייגמר לכם המיץ במהלך הלילה.

קשורים: כיצד להשתמש במצב צריכת חשמל נמוכה באייפון (ומה בדיוק הוא עושה)

האם האזעקה תעבור אם האייפון שלי במצב שקט או לא מפריע?

כל עוד האייפון שלך פועל, האזעקה עדיין תישמע. אז כן, האזעקה שלך תישמע אם ה- iPhone שלך ​​במצב שקט או אל תפריע.

האם האזעקה תפעל אם מסך האייפון שלי כבוי?

כן, המסך השחור הוא רק תכונת חיסכון בחשמל רגילה של ה- iPhone שלך. כל עוד כשאתה נוגע בכפתור הבית, הוא נדלק שוב, האזעקה תישמע כאשר היא נועדה.

האם טיימר ייכבה גם אם לא תהיה אזעקה?

טיימרים, פגישות ביומן ותזכורות כולם פועלים באותה צורה כמו אזעקה. אם תגדיר טיימר ואז תכבה את האייפון שלך, הטיימר לא יישמע. במקום זאת, כאשר אתה מפעיל את האייפון שלך שוב, הטיימר יישמע מיד - ככל הנראה כדי להזכיר לך שהחמצת טיימר.

אם מסיבה כלשהי, האייפון שלך חסר כל כך סוללה שהוא לא יספיק לעבור את הלילה - ואתה לא יכול לטעון אותו - אבל אתה זקוק נואשות לאזעקה שתעיר אותך בבוקר, תצטרך לקבל יְצִירָתִי. חפרו שעון מעורר ישן, גנבו מטען או התחנן בפני חבר מהימן (או דלפק הקבלה של המלון) שיצלצל אליכם בבוקר. לא תוכל להסתמך על האייפון שלך.