כיצד לשתף את פלייליסטים שלך ב- Spotify עם חברים (או עם העולם)

Spotify ושירותי סטרימינג אחרים שינו את האופן שבו אנשים מאזינים למוזיקה. בעוד שפלייליסטים היו בעבר נחלתו של תקליטן הרדיו, אלבומי אוספים שנתיים כמו Now That's What I Call Music , או שהרכיבו בקפידה מיקסטייפים למחץ, עכשיו כל אחד יכול להכין אחד בכמה דקות.

קשורים: חמש תכונות מדהימות של Spotify לעיצוב פלייליסטים מושלמים

יש כישרון להרכיב רשימת השמעה טובה. אתה לא יכול פשוט לזרוק כמה שירים קשורים זה לזה ולקרוא לזה יום. יש סיבה ש- Spotify, Apple ו- Google משלמים לבעלי המקצוע לעשות זאת. אם הקמתם משהו שאתם גאים בו ורוצים לחלוק עם הציבור - או פשוט לשלוח מיקסטייפ לחבר - Spotify מקל על כך. כך תעשה זאת.

שיתוף פלייליסטים עם חברים

פתח את Spotify ופנה לרשימת ההשמעה שתרצה לשתף. לחץ או הקש על שלוש הנקודות הקטנות בחלק העליון ובחר שתף. זה ייתן לך את כל אפשרויות השיתוף. כך זה נראה באפליקציית שולחן העבודה.

וככה זה נראה במובייל.

ל- Spotify יש כמה אפשרויות מובנות, כמו שיתוף באמצעות פייסבוק, מסנג'ר וטוויטר. אתה יכול גם פשוט לבחור העתק קישור לפלייליסט כדי להעתיק קישור לפלייליסט ללוח שלך. הנה הקישור לפלייליסט שלי של Pop Punk Faves. אם תלחץ על קישור זה, רשימת ההשמעה תיפתח בחלון דפדפן, אותו יוכל חברך להפעיל ב- Spotify.

שיתוף פלייליסטים בפומבי

אתה יכול לשתף את רשימות ההשמעה שלך עם כמה חברים שתרצה רק על ידי שיתוף הקישור, או פרסום זה במקום ציבורי כמו הפיד שלך בטוויטר. אבל אם אתה רוצה שזרים יוכלו לגלות את זה, עליך לשתף אותו בפומבי באמצעות Spotify. בדרך זו הוא יופיע כאשר אנשים יחפשו ב- Spotify. בצילום המסך למטה תוכלו לראות שחיפשתי רשימות השמעה אחרות של פופ פאנק.

כדי להפוך רשימת השמעה לציבורית באמצעות Spotify, הקש או לחץ על שלוש הנקודות הקטנות ובחר הפוך לציבורי. כעת הוא יופיע בחיפושים ב- Spotify על ידי משתמשים אחרים.

פונקציית החיפוש של Spotify, לעומת זאת, אינה נהדרת. זה נועד למצוא שירים ואמנים, ולא פלייליסטים. אם אתה באמת רוצה שלאנשים תהיה הזדמנות למצוא את העבודה שלך, עליך לפרסם אותה גם בשירות כמו פלייליסט.נט.

פלייליסטים.net הוא בדיוק איך שזה נשמע: אתר שבו אנשים חולקים פלייליסטים. לחץ על שלח רשימת השמעה, הירשם באמצעות חשבון Spotify שלך, ואז בחר את רשימת ההשמעה שברצונך לפרסם. הוסף כותרת, ז'אנר, תיאור ותמונת כותרת ולאחר מכן לחץ על שלח רשימת השמעה.

תוכל למצוא את רשימת ההשמעה שלי של פופ פאנק המנון שנקרא המנון כאן.

פלייליסטים הם אחד המאפיינים המובילים של Spotify. אני מעריץ עצום של גם לעשות את עצמי וגם להקשיב לאנשים אחרים. אם אתה רוצה ליהנות עוד יותר, נסה לשתף פעולה ברשימת השמעה עם חבריך.