כיצד לשחק בכל משחק חלונות במצב מלא ללא גבולות

אם אתה שחקן מחשב רגיל, אתה יודע שלמשחק במצב מסך מלא יכול לפעמים להיות חוויה מתסכלת. מעבר לתוכנית רקע, שימוש בצג שני, או פתאום קבלת הודעה המתמקדת יכול לבלגן את המשחק שלך. משחק המשחק בחלון פותר את הבעיות הללו, אך הוא פחות סוחף ואינו משתמש בשטח המלא של הצג שלך ביעילות.

מצב חלונות ללא גבולות הוא פיתרון אלגנטי. הוא מפעיל את המשחק בחלון (עם להיט ביצועים קטן), אך מצמצם את החלון עד לרוחב פיקסל בכל גודל. הגדר את המשחק כך שיפעל בחלון במקסימום או בסמוך אליו, ותוכל לקבל את הוויזואליות המדהימה של המסך המלא תוך יכולת לעבור מיד לתוכנית אחרת,

רוב המשחקים היוקרתיים המתפרסמים בימינו מציעים משהו כמו מצב ללא חלונות ללא גבולות. אבל אם מצאת אחד שלא, זה דבר קל לתקן באמצעות יישום תוכנה חופשית שימושית.

הורד מסך מלא

עבור לכתובת זו: זהו דף ליישום תוכנה חופשית זעיר בשם Fullscreenizer. לחץ על "הפעלה" כדי לעבור לדף ההורדה, ואז לחץ על כפתור "הורד". תוריד קובץ ZIP לשולחן העבודה שלך.

פתח את הקובץ בכל התוכנית שאתה מעדיף ואז לחץ פעמיים על הקובץ fullscreenizer.exe. עכשיו אתה צריך להגדיר את המשחק.

הכינו את המשחק שלכם

פתח את המשחק שעליו אתה רוצה להחיל את השינוי, והעבור אליו ללוח התצורה שלו. שנה את מצב התצוגה ל"חלון "ולא ל"מסך מלא".

כעת לפני החלת השינויים, בחר ברזולוציה הגבוהה ביותר האפשרית. בדרך כלל זו אותה רזולוציה כמו המסך הראשי שלך (ככל הנראה 1920 × 1080 ב 60 הרץ לתצוגות שולחניים וניידים מודרניים). זה יגרום לחלון להופיע באותה רזולוציה כמו המסך שלך, אך בגלל האלמנטים הלא-מסתגלים של ממשק המשתמש של Windows כמו שורת המשימות, לא תוכל לראות את החלון המלא בבת אחת.

החל את השינויים במשחק שלך, ואמת אותם או הפעל מחדש את המשחק לפי הצורך.

הפעל את המסך המלא

עכשיו עם המשחק וגם עם מסך מלא, התרחק מהמשחק באמצעות הפקודה Alt + Tab של Windows. לחץ על חלון המסך המלא ולחץ על "רענן" אם אינך רואה את המשחק שלך ברשימת התוכניות הפועלות.

עכשיו פשוט לחץ על המשחק ולחץ על "מסך מלא". המשחק יחזור להתמקד בחזית, וכעת מכסה את שורת המשימות וכל שאר החלונות. בינגו, יש לך חלון מסך מלא שפועל ברזולוציה המקסימלית של המסך שלך, אבל אתה יכול לעבור לתוכניות אחרות באמצעות Alt + Tab או מקש Windows ללא עיכוב של שניים עד חמש שניות עם מסך ריק.