כיצד לשחזר באופן מלא את MacOS מגיבוי מכונת זמן במצב התאוששות

אם אתה מתקין כונן קשיח חדש, או שה- Mac שלך מבולגן לחלוטין, אתה עשוי לחשוב שהגיע הזמן להתקנה חדשה של MacOS. אבל אם יש לך גיבוי של Time Machine, זה לא הכרחי: אתה יכול לשחזר את ה- Mac שלך באופן מלא ולהשתמש בכל היישומים והקבצים שלך בדיוק כפי שעזבת אותם.

הראינו לך כיצד לגבות ולשחזר את MacOS ממכונת הזמן, אך היום אנו נצלול קצת יותר ונראה לך כיצד נראה שחזור ממצב התאוששות. בואו נצלול פנימה!

שלב ראשון: אתחול למצב השחזור

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לגשת למצב השחזור. כבה את ה- Mac שלך, ואז החזק את מקש Command + R לחוץ תוך כדי הפעלת ה- Mac מחדש.

קשורים: 8 תכונות מערכת Mac שאתה יכול לגשת אליו במצב שחזור

שים לב שהדבר עובד רק אם יש לך מחיצת התאוששות, שלא תהיה לך במקרה של כונן קשיח חדש. אל דאגה: באפשרותך לאתחל לשחזור MacOS ללא מחיצת התאוששות באמצעות קיצור מקשים אחר: Option + Command + R.

כך או כך עליכם בסופו של דבר לאתחל למצב שחזור. במסך השירות, בחר באפשרות "שחזר מגיבוי מכונת זמן".

בדף שחזר ממכונת זמן לחץ על כפתור "המשך".

שלב שני: בחר בכונן הקשיח

לאחר מכן תישאל מאיזה כונן מכונת זמן אתה רוצה להתאושש.

חבר את כונן ה- USB שלך, אם אתה משתמש בכזה. אם אתה משחזר מכונן רשת, ייתכן שיהיה עליך להתחבר לרשת אלחוטית לפני שתמשיך. חיבור קווי יהיה מהיר הרבה יותר, אז אם זו אפשרות השתמש בזה במקום זאת.

שים לב גם כי שחזור מגיבוי מכונת זמן מוצפן ידרוש את הסיסמה.

שלב שלישי: בחר גיבוי

לאחר שבחרתם בכונן לשחזור ממנו, הגיע הזמן לבחור באיזה גיבוי להשתמש.

אם אתה מגבה מספר מחשבי מקינטוש לכונן יחיד, תצטרך לבחור את המחשב שלך מהתפריט הנפתח "שחזר מ-". לאחר מכן בחר מאיזה שעה תרצה לשחזר. אם אתה מגדיר כונן קשיח חדש עדיף לבחור בכונן העדכני ביותר, אך אם אתה מתאושש מקריסה, עליך לבחור גיבוי לפני שהתחלת להיתקל בבעיות.

בחר את הבחירות שלך ואז לחץ על כפתור "המשך" כדי להתחיל בשחזור.

זה עשוי להימשך זמן מה, במיוחד אם אתה משחזר מגיבוי רשת, אך לאחר סיום יהיו לך כל הקבצים שלך.

אפשרות חלופית: להתקין רענן ואז לשחזר בעזרת עוזר ההגירה

במקרים מסוימים השיטה שלעיל תיכשל, אך אל תיבהל: עדיין תוכל לשחזר את הקבצים שלך. כל שעליך לעשות הוא להתקין את MacOS מאפס ואז להשתמש ב- Migration Assistant כדי להעביר את כל הקבצים שלך מגיבוי מכונת Time. ה- Mac שלך יציע כלי זה לאחר סיום ההתקנה, או שתוכל להפעיל אותו ידנית לאחר סיום ההתקנה.

קשורים: כיצד להעביר את הקבצים והאפליקציות שלך ממחשב Mac אחד למשנהו