כיצד להסתיר סמלים בשורת המצב של אנדרואיד

שורת המצב של אנדרואיד יכולה להיות זבל די מהר - במיוחד אם אתה משתמש בבניית אנדרואיד שאינה מלאי (כמו בטלפונים של סמסונג או LG). למרבה המזל, בעזרת הכלים הנכונים, אתה יכול לנקות את האזור הזה מבלי לאבד שום פונקציונליות.

בואו נגדיר "שורת מצב"

קודם כל. בואו נדבר על מהו שורת המצב. החלק העליון של הממשק הראשי של טלפון ה- Android שלך מופרד לשני אזורים מוגדרים: סרגל ההתראות ושורת המצב. הראשון הוא המקום שבו כל ההודעות שלך מאוחסנות כשהן נכנסות, ומוצגות פשוט כסמלים כדי ליידע אותך שיש משהו שזקוק לתשומת לבך. אנחנו לא נעשה שום דבר ל"חצי "הבר הזה.

שורת המצב היא המקום בו תמצאו סמלי סטטוס: Wi-Fi, Bluetooth, רשת סלולרית, סוללה, זמן, אזעקה וכו '. העניין הוא שלא יתכן שתצטרכו לראות את כל הסמלים הללו כל הזמן. לדוגמא, בטלפונים של סמסונג ו- LG, סמלי ה- NFC תמיד מוצגים כאשר השירות פועל. זה לא הגיוני מאוד מכיוון שאין כאן עוד מה לראות - בניגוד ל- Wi-Fi או לנתונים ניידים, אין להציג עוצמת אות. בניגוד ל- Bluetooth, אין מצב חיבור. זה או פועל או כבוי. להיות שם סמל כל הזמן כשהוא פועל הוא פשוט טיפשי ותופס הרבה מקום.

אבל זו רק דוגמה אחת, וכנראה תוכלו לראות לאן מועדות פנינו לכאן.

החדשות הטובות הן שיש דרך קלה לנקות את שורת המצב שלך. זה נקרא כוונון ממשק המשתמש של המערכת, והוא למעשה חלק ממכשירי Android. אם אתה מפעיל מכשיר שאינו מלאי, זה לא חלק בסיסי של המערכת, אך בכל מקרה יש דרך להשתמש בכלי זה. אנו נסקור את שתי השיטות כאן.

גש לשימוש במכוון ממשק המשתמש של מערכת ב- Android

קשורים: כיצד להפעיל את "כוונון ממשק המשתמש של מערכת" של Android לגישה לתכונות ניסיוניות

כבר סקרנו כיצד להפעיל את טיונר ממשק המשתמש למערכת במכשירי מלאי לגישה לתכונות ניסיוניות והתהליך זהה. לכן, עיין במדריך זה לקבלת הפרטים המלאים על הגדרת הדברים.

הנה הגרסה המהירה והמלוכלכת:

  1. משוך את גוון ההודעות כלפי מטה.
  2. לחץ לחיצה ארוכה על סמל גלגל השיניים עד שהוא מסתובב ומתגלגל מהמסך.

וזה כל מה שיש בזה. אתה תדע שעשית את זה נכון כי אחרי העובדה, תפריט ההגדרות נפתח, הודעת טוסט מאפשרת לך לדעת שהפעלת את התכונה וסמל מפתח ברגים קטן מופיע ליד גלגל השיניים.

 

קדימה וקפוץ להגדרות על ידי משיכת מטה שוב לגוון ההודעות והקשה על סמל גלגל השיניים. גלול כל הדרך למטה לתחתית הדף "הגדרות", ואז בחר באפשרות "טיונר ממשק המשתמש".

אם זו הפעם הראשונה שאתה משגר אותה, אזהרה תופיע שתודיע לך שזה דברים ניסיוניים. הקש על "הבנתי" כדי לבטל את האזהרה.

הראשונה ברשימה היא האפשרות "שורת המצב". קפוץ לשם.

הגדרות אלה די פשוטות - פשוט כבה את המתג כדי להסתיר את הסמל הזה. השינויים נכנסים לתוקף בזמן אמת, כך שתוכלו לראות איך אתם מרגישים כלפיהם בזמן.

גישה ושימוש במכוון ממשק המשתמש של מערכת בגרסאות אנדרואיד אחרות

קשורים: כיצד להשיג טיונר ממשק המשתמש של מערכת ההפעלה של Android במכשירים שאינם במלאי

השימוש במכוון ממשק המשתמש של המערכת במכשירים שאינם מלאי הוא  קצת יותר מסובך, אך עדיין לא קשה לעשות זאת. זה כרוך בהתקנת כלי צד שלישי, אז עיין במדריך שלנו כיצד להפעיל אותו. רק דע שאם אתה לא משתמש במכשיר שורש, התהליך ידרוש כמה פקודות ADB. אל תדאג. זה ממש קל והכל מכוסה בפירוט במדריך שלנו.

ברגע שיש לך להגדיר את זה, כל השאר מפרש חלק. הפעל את האפליקציה "כוונון ממשק המשתמש" ואז פתח את התפריט בצד שמאל למעלה כדי להתחיל.

בתפריט בחר באפשרות "שורת מצב". בדיוק כמו במכשירי Android, אתה יכול לרוץ ולהפעיל או להשבית כל מה שתרצה. כל השינויים האלה צריכים להתרחש בזמן אמת, כך שאם אתה לא מתעניין במראה של משהו, תוכל לשנות אותו בחזרה.

 

לבסוף, אתה יכול להיפטר מאותו סמל NFC מציק. מזל טוב!