כיצד למנוע מהסמן להיסחף לצג אחר במהלך המשחקים

מרבית המשחקים מגבילים את הסמן לחלון המשחק אלא אם כן יוצאים ממנו Alt + Tab. אך מדי פעם, אם יש לך מספר צגים, תקבל משחק המאפשר לסמן שלך "להיסחף" למסך אחר בזמן שאתה משחק. אתה יכול למנוע זאת בעזרת כלי חינמי שנקרא Cursor Lock.

Cursor Lock הוא כלי עזר קטן שימושי של מפתח המכנה את עצמו Snake המאפשר לך, ובכן, "לנעול" את הסמן לתוכנית ספציפית - לרוב, למשחק. זה נראה מסובך, אך ברוב המקרים קל מאוד לשימוש.

ראשית, הורד את Cursor Lock והגדר אותו כמו בתוכנית Windows רגילה. לאחר מכן, הפעל את היישום "נעילת סמן נעילה".

יש הרבה מה שקורה בחלון Cursor Lock, אבל עבור משחקים רבים, זה צריך להיות פשוט מאוד. פשוט סמן את התיבה "פתח תוכנית", ועיין בקובץ ה- EXE של המשחק. במקרה שלי, למשל, כיוונתי את זה לקובץ EXE של מטרו: Last Light, שנמצא בתיקיית Steam שלי בכתובת:

C: \ Games \ Steam \ steamapps \ common \ Metro Last Light \ MetroLL.exe

לאחר מכן, פשוט לחץ על כפתור "צור קיצור דרך" בתחתית החלון.

פעולה זו תיצור קיצור דרך בכל מקום שתרצה, שמשיק את המשחק עם הפעלת Cursor Lock. מבחינתי זה כל מה שהייתי צריך כדי לשמור על הסמן שלי בזמן ששיחק במטרו: האור האחרון.

במקרים אחרים, ייתכן שתצטרך להוסיף כמה טיעונים. עבור DOOM גיליתי שעלי להפנות את "Open Program" אל שלי Steam.exe, "Lock Program" ל- EXE של DOOM, ו- "Open Args Program" -applaunch 379720, היכן 379720מזהה האפליקציה למשחק המדובר.

(אם אינך בטוח מה מזהה האפליקציה של המשחק, פשוט חפש בגוגל את המשחק ועבור לדף שלו בחנות Steam - המספר בסוף כתובת האתר שלו הוא המזהה שלו, כפי שנראה למטה).

ל- Cursor Lock תכונות מתקדמות רבות יותר שעשויות לעזור אם האפשרויות שלעיל אינן עובדות. לנחש יש רשימת משחקים שאושרה כי הם פועלים, כמו גם האפשרויות שאתה צריך לבדוק עבורם, כולל Starcraft, The Witcher ו- Fallout: New Vegas.

סרטון ההדרכה של הנחש מציג גם כמה דוגמאות למה שאתה יכול לנסות אם משחק לא נמצא ברשימה, אז בדוק זאת למטה.

יתכן שתצטרך לשחק איתו כדי שזה יעבוד כראוי עבור המשחק הספציפי שלך, אך מניסיוני שתי האפשרויות שלעיל עבדו כמו קסם. אני רק מקפיד להשיק את המשחק מקיצור הדרך שעשיתי ב- Cursor Lock והכל דפוק.