כיצד לעבור ל- VoIP ולעבור את חשבון הטלפון הביתי שלך לנצח

אתה יכול ליהנות מהנוחות של קו טלפון שלם מבלי להפגיז את הכסף שהרווחת קשה לספק הטלקומוניקציה המקומי שלך. המשך לקרוא כאשר אנו מראים לך כיצד לנתק את חשבון הטלפון, לשמור על הקו הקווי, וליהנות משיחות מקומיות וארוכות טווח בחינם תוך כדי.

כיצד VoIP שונה מקו יבשה מסורתי

ישנן שלוש דרכים בהן ניתן להעביר שירות טלפונים לביתך: התקנה קווית דרך מסורתית דרך ספק הטלפון המקומי שלך, גשר טלפון סלולרי המרחיב את התוכנית הסלולרית שלך למערכת הטלפון הביתית שלך ו- Voice-over-IP (VoIP) מערכת המשתמשת בחיבור האינטרנט שלך כדי לגשר על מערכת הטלפון הביתית שלך לספק VoIP שמנתב את שיחות הטלפון שלך בחזרה לרשת הטלפון הרגילה. אבל רוב הגרסאות של התוכניות הללו יקרות:

  • קווי יבשה מסורתיים : מערכי קו קווי מסורתיים הם בדרך כלל יקרים עבור מה שאתה מקבל. חבילות בסיסיות נעות בסביבות 15 $ לחודש ואינן כוללות שיחות אזוריות או ארציות למרחקים ארוכים, או שירותים כמו זיהוי מתקשר. הוספת חבילה צנועה למרחקים ארוכים ומתקנים אלה יכולה לדחוף את מחיר קו הקווי הרגיל בקלות מעל 40-50 $ לחודש. שירות טלפון מסורתי כולל שורה של מיסים, עמלות רגולטוריות וחיובים אחרים שיכולים להוסיף 15 דולר לחשבונך בקלות. בסך הכל, קו קווי אחד עם תכונות בסיסיות למרחקים ארוכים יכול בקלות להעביר לך 60 $ + לחודש.
  • טלפונים סלולריים: גישור תוכנית הטלפון הסלולרי שלך למערכת הטלפון הביתית שלך - בין אם באמצעות מכשיר מיוחד המסופק על ידי חברת הסלולר שלך ובין אם באמצעות טלפון ביתי התומך בקישור Bluetooth - הוא גם יקר, מכיוון שבדרך כלל אתה צריך לרכוש קו שני בתכנית הסלולרית שלך ו / או להוסיף פוטנציאל נוסף עם תוכנית משודרגת לכיסוי השימוש בטלפון הביתי. עבור רוב האנשים זה יוסיף מקום בין 10-40 דולר בתכנית הסלולר היקרה שלהם. כמו קווי טלפון נייחים מסורתיים, גם קווי טלפון סלולריים גובים מיסים ועמלות רגולטוריות. בנוסף הכדאיות של שיטה זו מבוססת על קליטה סלולרית. לקבל שירות גרוע בבית שלך? גישור הטלפון הסלולרי לטלפון הביתי שלך לא מתקן את זה.
  • מערכות Voice-over-IP: VoIP היא השיטה החדשה ביותר לקישור מערכת הטלפון הביתית שלך לעולם החיצוני ומשתנה באופן פרוע מבחינת איכות השירות ומחירם. ספקי שירותי אינטרנט רבים (ISP) מקבצים כעת שיחות VoIP עם חבילת האינטרנט שלהם - למעשה, AT&T ו- Verizon דוחפים את הלקוחות באגרסיביות לעבר מערכות VoIP - אך מחיר שירות הטלפון התוסף יקר באופן שגרתי כמו קו קווי מסורתי ( 30-40 דולר). תלוי בספק, שירותי VoIP עשויים לגבות מיסים ועמלות רגולטוריות או לא - בדרך כלל, אם שירות ה- VoIP שלך מצורף לאינטרנט ו / או לשירות הכבלים המסופק על ידי חברת תקשורת מסורתית, תשלם את העמלות הנוספות בדיוק כמוך היה עם קו קווי או טלפון סלולרי.

אם תיצמדו לקו נייח מסורתי, לגשר לטלפון סלולרי או למערכת VoIP שמספקת חברת הטלפונים שלכם או ספק שירותי האינטרנט, שירות הטלפון יעלה לכם בין 200-600 דולר בשנה - כסף שכולנו בהחלט נשמח להוציא על דברים אחרים. כל זה לא נשמע מושך במיוחד אם אתם רוצים להוסיף קצת נשימה לתקציב שלכם. למרבה המזל, עם השקעה קטנה מראש אתה יכול להפחית את חשבון הטלפון הביתי החודשי שלך עד $ 0 לחודש (וסך $ 1 לחודש אם אתה רוצה להוסיף שירות 911). כל מה שאתה צריך זה מתאם VoIP וחשבון Google Voice בחינם. נשמע טוב? אתה מהמר שזה כן; בוא נתחיל.

בעל עסק קטן או משתמש כוח? נסה שירות VoIP בענן

שאר מדריך זה מסביר כיצד להשתמש ב- Google Voice ולחבר טלפון ביתי מסורתי, אך אם אתה מנהל עסק קטן מחוץ לביתך, או שאתה סתם משתמש שרוצה פיתרון חזק יותר שגם קל יותר ההתקנה, ייתכן שתרצה להסתכל על אחד משירותי ה- VoIP הרבים מבוססי הענן כמו RingCentral Office.

ל- RingCentral יש את כל התכונות שאתה מצפה שהופכות את ה- VoIP לכל כך נהדר - יש אפליקציות לאייפון ולאנדרואיד, טלפונים פיזיים לשולחן העבודה שלך, המתנה לשיחות, דיילים אוטומטיים, סיומות, הקלטת שמע, שיחות ועידה, דואר קולי לדוא"ל ושילובים. עם מיקרוסופט, גוגל, בוקס, דרופבוקס ועוד. אתה יכול אפילו להשיג מספר 800 אם תרצה בכך.

והתוכניות שלהם מתחילות ב -20 דולר לחודש עם תקופת ניסיון בחינם, אך יכולות להתגבר לעסקים גדולים אם אי פעם הייתם צריכים. RingCentral היא מערכת הטלפון בה אנו משתמשים כאן ב- How-To Geek בשנים האחרונות, וזה באמת שווה להסתכל.

קבל ניסיון בחינם של שירות הטלפון RingCentral

מה אתה צריך

כדי לבצע את הדרכת ה- VoIP שלנו, תוכלו לבצע את הדברים הבאים:

  • גישה לאינטרנט בפס רחב. (למרבה הצער, ה- VoIP רעב ברוחב הפסא לאיסור בחיוג).
  • מתאם VoIP אחד OBi200 ($ 48), OBi202 ($ 64), או OBi110 ($ 70) (עיין בהערות שלנו למטה כדי לראות איזה דגם הכי מתאים לך).
  • חשבון Google Voice בחינם.
  • חשבון Anveo בסך 12 דולר לשנה (אופציונלי: נדרש לשירות E911).
  • כבל אתרנט אחד.
  • כבל טלפון RJ11 אחד.
  • טלפון אלחוטי או אלחוטי.

לא בטוח מה המשמעות של כל זה? הנה הסבר.

מה ההבדל בין מתאמי ה- Obi VoIP?

לרוב, שני דגמי ה- OBi החדשים ביותר - 200 ו- 202 - זהים מבחינה פונקציונאלית. לשניהם חומרה מעודכנת, שניהם תומכים בעד 4 שירותי VOiP, ושניהם תומכים בפרוטוקול פקס T.38 (לפקס של כתובות IP-to-IP). OBi202, לעומת זאת, כולל שתי תכונות נוספות שעשויות לשמש אותך. ראשית, ה- OBi202 תומך בשני קווי טלפון נפרדים. אם הבית שלך מחובר לקווי טלפון מרובים ואתה מעוניין לשמר את החוויה הזו כאשר אתה עובר למערכת VoIP, ה- OBi202 מאפשר לך לחבר 2 קווים כדי לצלצל לשתי מערכות טלפון נפרדות בביתך.

קשורים: כיצד להשתמש באיכות השירות (QoS) כדי להשיג אינטרנט מהיר יותר כאשר אתה באמת צריך את זה

בנוסף, ה- OBi202 כולל פונקציונליות נתב ספציפית ל- VoIP. אם אתה מחבר את תיבת ה- OBi202 בין המודם לנתב שלך, ה- OBi202 יתעדף אוטומטית את כל תעבורת ה- VoIP לפני כל תעבורת אינטרנט אחרת כדי להבטיח איכות שיחה מיטבית. תכונה זו היא שימושית מוגבלת יותר מאשר תכונת קו הטלפון הכפול, אולם מכיוון שכמעט כל נתב תומך בכללי איכות שירות מותאמים אישית על מנת להשיג את אותו מטרה, ולמען האמת, מניסיוננו האישי עם שנים של שימוש ב- VoIP, אנו מעולם לא היו בעיות בשימוש כבד באינטרנט בהורדת איכות השיחה.

לבסוף, לשני הדגמים יש יציאת USB המקבלת אביזרי OBi כמו OBiWiFi5 ($ 25, מתאם Wi-Fi ליחידת ה- OBi שלך), ה- OBiBT ($ 23, מתאם Bluetooth, כך שתוכל לענות לטלפון הסלולרי שלך באמצעות מערכת הטלפון הביתית שלך), ו- OBiLINE ($ 40, מאפשר ל- OBi200 או OBi202 שלך להתחבר לקו קווי).

מה היתרון בחיבור יחידת ה- OBi VoIP שלך לקו נייח מסורתי? אחד החסרונות הבודדים בשימוש בשירותי VoIP רבים, כולל Google Voice, הוא שהם אינם כוללים תמיכה במספר חירום מסורתי (למשל 911). אם שמירת הגישה המסורתית לשירות 911 המקומי שלך היא קריטית (או שאתה רוצה לשמור על קו עצמות לשימוש עם מערכת אבטחה) ואז לבחור ב- OBi200 או OBi202 (עם מתאם ה- USB) או OBi110 הישן יותר (הכולל תוספת נבנה בשקע RJ45 למטרה זו) הוא הכרחי.

אם נוח לך להשתמש בשירות E911 (שהוא פשוט התאמה לשירות 911 המסורתי לטלפון סלולרי וטכנולוגיית VoIP), נראה לך כיצד להגדיר זאת בהמשך ההדרכה, ואינך זקוק לקרקע הבסיסית שלך. קַו. אם לא ניסית להירשם לקו טלפון בסיסי זמן מה, סביר להניח שתהיה מזועזע מהמחיר - ספק הטלפונים המקומי שלנו התעקש ש- $ 35 לחודש יהיה נמוך ככל שהם יכולים להגיע למקומי בלבד, 911- קו טלפון מופעל ללא שירותים נוספים.

האם עלי להשתמש בחשבון Google Voice?

אינך צריך להשתמש ב- Google Voice כספק ה- VoIP שלך. מתאמי OBi VoIP אינם נעולים לשירות כלשהו וניתן להשתמש בהם עם שירותים מרובים כולל Anveo, Callcentric, CallWithUs, InPhonex, RingCentral, Sipgate, Vitelity, VoIP.ms ו- VoIPo. בנוסף תוכלו להגדיר באופן ידני ספקי VoIP רבים אחרים שיעבדו עם מכשיר ה- OBi שלכם.

אנו משתמשים ב- Google Voice מכיוון שזה לגמרי בחינם עבור שיחות מצפון אמריקה לצפון אמריקה וכולל שיחות בינלאומיות זולות של $ 0.01 לדקה. אם זה ישתנה בעתיד, תוכל לשנות בקלות את מכשיר ה- OBi שלך לשימוש בספק VoIP חסכוני יותר.

מדוע אני צריך חשבון Anveo?

Google Voice אינו תומך כרגע בשיחות E911. אם אינך שומר קו קווי עצם לשימוש עם שירותי שיחות חירום וברצונך לשמור על גישה ל- 911, תצטרך להוסיף ספק VoIP משני עם תמיכה ב- E911. כל שלושת מכשירי ה- OBi המפורטים לעיל תומכים במספר ספקי VoIP ו- Anveo מציעה תוכנית של $ 1 לחודש המתאימה באופן מושלם לצרכי ה- E911 הבסיסיים שלנו. לאחר שסיימנו את הגדרת מכשיר ה- OBi שלך באמצעות Google Voice, נראה לך כיצד להוסיף תמיכה ב- E911.

היכן עלי לשים את מכשיר ה- OBi?

כל מכשירי ה- Obi זקוקים לחיבור לנתב שלך ולחיבור לרשת הטלפון בביתך (אם אתה משתמש במכשיר עם טלפון בודד, תוכל פשוט לחבר את הטלפון למכשיר ישירות). לא משנה אם אתה מחבר את המכשיר ממש ליד הנתב שלך, לשקע רשת במקום אחר בבית, או בצד השני של מתג רשת ברשת שלך. מקם את מכשיר ה- Obi במיקום הנוח ביותר המאפשר לך לתקן אותו ברשת הנתונים הביתית וברשת הטלפון הביתית שלך. במקרה שלנו, המיקום הנוח ביותר היה במרתף תוך גישה נוחה לנתב הרשת שלנו, שקע טלפון ושקע חשמל.

הערה: אינך צריך לחבר את מכשיר האובי לנקודת הכניסה של קו הטלפון; אתה יכול לחבר אותו לכל שקע טלפון בבית שלך כדי לחבר אותו לרשת הטלפון הביתית שלך.

שלב ראשון: צור חשבון Google Voice

לפני שנחבר את נתוני ה- VoIP שלנו למכשיר ה- OBi שלנו, אנו זקוקים לספק VoIP. למרבה המזל, ההרשמה ל- Google Voice היא פשוטה לחלוטין. ראשית עבור אל voice.google.com כדי להתחיל בתהליך. אם כבר יש לך מספר Google Voice, תוכל לקפוץ ימינה לשלב השני למטה.

אם ברצונך לשמור על חשבון Google Voice שלך ​​נפרד מחשבון Google הראשי שלך (למשל, אתה מתכוון להשתמש בהגדרת Google Voice + OBi לדירה עם מספר שותפים לחדר ואתה רוצה שמספר וגישה לחשבון יהיו מוגנים מגוגל הראשי אנו מציעים ליצור חשבון גוגל חדש עבור פרויקט זה. אחרת, אל תהסס להתחבר באמצעות החשבון הראשי שלך.

כשתעבור לכתובת voice.google.com בפעם הראשונה ותתחבר עם חשבון Google, תתבקש לאשר את תנאי השירות והודע לך שתצטרך לאמת את עצמך באמצעות מספר טלפון אמריקאי:

בשלב הבא תתבקש לבחור את מספר Google Voice שלך ​​- זה יהיה, לכל דבר ועניין, "מספר הטלפון הביתי" שלך שמצלצל לטלפונים בביתך. אתה יכול לבחור מספר טלפון חדש המסופק על ידי Google Voice, שהוא בחינם, או להעביר מספר קיים לגוגל כרוך בתשלום חד פעמי של 20 $. אם אתה מעביר את המספר שלך מהטלפון הקווי הישן שלך, סביר להניח שתצטרך ליצור קשר עם ספק הטלפון שלך כדי שזה יקרה (וזה עלול לארוך כמה ימים).

לאחר שבחרת את מספר Google Voice שלך, תתבקש להזין מספר טלפון העברה. עליך להשתמש במספר זה רק לאימות תושבותך בארה"ב, כך שהטלפון הנייד שלך בסדר - לאחר מכן תוכל למחוק אותו ופשוט להשתמש במספר שהוקצה ל- Google על ידי מעבר אל הגדרות> טלפון ב- Google Voice. תקבל שיחת טלפון מגוגל קול במספר זה; הזן את קוד האישור הדו ספרתי כשתתבקש.

לאחר שתאשר את מספר הטלפון שלך בארה"ב בשלב הקודם, תוכל לבחור את מספר Google Voice החדש שלך. אתה יכול להזין אזור, שם עיר או מיקוד כדי לחפש מספר מקומי או להזין מילה, ביטוי או מחרוזת מספר (אם אתה רוצה מספר עם שמך בתוכו כמו 1-555-212-JOHN או כמו).

לאחר רכישת מספר ה- Google Voice שלך ​​(או העברת מספר ישן יותר למערכת בהצלחה), יהיה עליך לבצע שיחת Google Voice אחת לפחות מתוך ממשק האינטרנט של Google Voice כדי להפעיל את השירות באופן מלא. כל מספר טלפון יעשה, אבל אם אתם מחפשים מספר שתוכלו להתקשר אליו בלי להטריד אף אחד, תמיד קיים קו השירות הישן של המכון הלאומי לתקנים וטכנולוגיה לשעות היום: (303) 499-7111.

שלב שני: הגדר את ה- OBi שלך

עכשיו הגיע הזמן להגדיר את מכשיר ה- OBi שלך. ראשית, חבר את מכשיר ה- OBi שלך לרשת הנתונים ולרשת הטלפון שלך. לאחר החיבור לשניהם, חבר את שנאי החשמל כדי לאתחל את המכשיר. השאר את המכשיר לאתחל ולעדכן את הקושחה שלו; הגיע הזמן ללכת לרשום את זה ב- OBi.

חזרה למחשב שלך, היכנס לפורטל האינטרנט OBi והירשם לחשבון. המתן לדוא"ל מ- OBi ואשר את רישום חשבונך. היכנס בפורטל האינטרנט לאחר שאישרת את חשבונך ולחץ על הוסף מכשיר בסרגל הצד.

אשר שיש לך מחובר לחיבור ה- OBi שלך, כפי שמתואר בתמונה בשלב הבא, ואז וודא "אני רוצה להגדיר את Google Voice במכשיר זה." נבדק. הקש "הבא.

OBi יבקש ממך להרים מכשיר טלפון ולחייג את קוד הרישום שסיפקת (למשל ** 1 2345). חייג את המספר. ניתוק לאחר התגובה האוטומטית. אם אתה לא מצליח לחייג את המספר ייתכן שתצטרך מחזור כוח מכשיר אובי שלך (לעשות לא הפעילו שוב את המכשיר בעוד שהמדד LED מהבהבת בכתום, כהתקן אובי הוא באמצע עדכון קושחה).

לאחר הזנת קוד הרישום בהצלחה, תתבקש להגדיר את מכשיר ה- OBi שלך מפורטל האינטרנט. מספר ה- OBi, כתובת ה- MAC והמספר הסידורי של המכשיר מאוכלסים מראש עבורך. יהיה עליך לתת שם למכשיר (אנחנו פשוט שמנו את הבית שלנו כדי להבדיל אותו מכל התקני OBi עתידיים שאנו עשויים להפעיל במקומות אחרים), לספק סיסמת מנהל (לחיבור למכשיר ה- OBi ישירות ברשת שלך) ולהוסיף 4 PIN ספרתי עבור ה- OBi Auto Attendant (הכרחי לגישה לתכונות המתקדמות יותר של מכשיר ה- OBi מחוץ לרשת המקומית). לחץ על שמור שינויים לפני שתמשיך.

השלב הבא הוא קישור מכשיר ה- OBi שלך ל- Google Voice. לחץ על סמל ההגדרה של Google Voice מתחת לפריטים שהגדרת זה עתה. OBi יזהיר אותך כי אין תמיכה 911 ב- Google Voice (אנו נקבע תמיכה E911 בעוד רגע, אז פשוט לחץ על קבל).

בדף התצורה של Google Voice, תרצה לתת שם לחשבונך, לוודא כי "הפוך את זה לקו הראשי שאליו תוכל להתקשר" וכן "הודעה על הודעה קולית של גוגל". הוסף את החיוג המקומי שלך כדי להפוך את חיוג המספרים המקומי לנוח יותר. לבסוף, חבר את שם המשתמש והסיסמה שלך ב- Google Voice.

הערה: אם אתה משתמש באימות דו-גורמי בחשבון Google שלך ​​(ואנחנו ממליצים לך לעשות זאת), יהיה עליך להגדיר סיסמה ספציפית ליישום עבור שירות ה- OBi שלך. לשם כך בקר במרכז השליטה של ​​חשבונות Google שלך, נווט אל אבטחה> יישומים מחוברים ואתרים> נהל גישה ואז גלול מטה למקטע סיסמאות ספציפיות ליישום כדי ליצור סיסמה ייחודית ל- OBi.

לאחר שהזנת את כל המידע בדף התצורה של Google Voice בפורטל האינטרנט OBi, לחץ על שלח. תוחזר חזרה לדף התצורה של מכשיר ה- OBi שלך. ייקח כחמש דקות עד להשלמת תהליך התצורה בין Google Voice ל- OBi. במהלך תקופה זו מחוון הסטטוס של חשבון Google Voice שלך ​​יגיד "גיבוי כבוי", ואז "אימות", ולבסוף "מחובר". אם מחוון המצב שלך נתקע ב"גיבוי כבוי ", בדוק שוב את הסיסמה שלך.

לאחר שתקבל את אישור הסטטוס "מחובר", הגיע הזמן לבדוק את החיבור. הרם את מכשיר הטלפון המחובר למכשיר ה- OBi וחייג למספר יוצא. אתה יכול לנסות שוב את מספר שעת היום, (303) 499-7111, או לחייג לחבר ולהתעסק בכמה כסף תחסוך על ידי שלא לשלם שוב חשבון טלפון קווי.

שלב שלישי (אופציונלי): הגדר את OBi לשירות E911 עם Anveo

למרות שצעד זה הוא אופציונאלי ככל שלא תצטרך להשלים אותו כדי לקבל שיחות טלפון בחינם לאורך כל השנה, אנו ממליצים בחום לעבור את התהליך הזה. בעוד שרובנו, למרבה המזל, לעולם לא נצטרך להשתמש ב- 911, הוספת שירות E911 להתקנת ה- VoIP שלך היא שקט נפשי זול.

OBi תומך בשירותי VoIP מרובים עם שיחות E911 משולבות, אך הם הקלו במיוחד על הגדרת התצורה של Anveo לשירות E911. מכיוון שתוכנית ההרחבה ה- VoIP הזולה במיוחד ב- E911 של Anveo עולה כסף בחודש, הזול ביותר שהצלחנו למצוא, איננו רואים סיבה ללכת עם אף אחד אחר.

כדי להגדיר את קו Anveo העזר שלך, חזור לדף תצורת ההתקנים בפורטל האינטרנט OBi. בקטע הגדרת ספקי שירותי קול (SP) לחץ על תיבת ההרשמה הכחולה של Anveo E911. בעמוד הבא בחר שירות SP2 בתפריט הנפתח ולחץ על הבא. בחר "אני רוצה Anveo E911 חדש ל- OBi שלי". הזן את CAPTCHA ואז מלא את טופס הכתובת (זו לא כתובת החיוב, אלא המיקום הפיזי של הטלפון). לאחר אישור כתובת הטלפון, תחבר את כתובת החיוב שלך ותגדיר סיסמה.

לאחר מכן בחר שירות E911 בסיסי תמורת 12 דולר לשנה או E911 עם התראות (SMS, שיחות טלפון, דוא"ל וכו ') תמורת 15 דולר. לאחר שתסיים את תהליך ההרשמה והתשלום (כולל לחיצה על קישור ההפעלה שנמסר בדוא"ל) אז שירות Anveo E911 יהיה פעיל ויוגדר אוטומטית בחשבון OBi שלך.

לבסוף, תוכל לבדוק את שירות ה- E911 שלך על ידי חיוג ל- 933 בכל טלפון המחובר למכשיר ה- OBi שלך. התהליך האוטומטי יאשר שיש לך גישה ל- E911, יגיד לך את הכתובת הרשומה במערכת E911 למספר הטלפון הנכנס, ויאשר שמערכת הטלפון שלך יכולה לספק אודיו יוצא למפעיל 911.

בשלב זה, רשת הטלפונים הביתית שלך הוסבה במלואה למערכת VoIP בחינם עם מרחק רב, זיהוי מתקשר, דואר קולי וכל שאר השירותים שחברת הטלפונים המקומית שלך תשמח לגבות ממך. אפילו יותר טוב, המערכת נעולה לחלוטין, ותוכלו להעביר אותה בקלות לספק VoIP חדש אם בעתיד גוגל קול כבר לא יתגלה כספק הכלכלי ביותר.

אם אתה עדיין על הגדר בקשר למעבר, אנו מציעים דחיפה סופית אחת. כתבנו את הגרסה המקורית של הדרכה זו בשנת 2013, והמשכנו להשתמש במערכת OBi / Google Voice מאז, וחסכנו ~ 3,000 $ (בהשוואה להשגת שרת טלפון דרך ספק מקומי) תוך כדי נהנה משירות יציב ונטול הפרעות בתהליך.