כיצד להימנע מסימני סוף התמיכה של Windows 7

בקרוב Windows 7 יתחיל לנדנד לך לשדרג ל- Windows 10 - שוב. באופן ספציפי, תראה הודעה המודיעה לך כי מיקרוסופט תפסיק רשמית לתמוך ב- Windows 7 ב -14 בינואר 2020. כך נמנע.

עדכון : החל מה 22 באפריל 2019, השטויות מתחילות להופיע במערכות Windows 7. אתה יכול פשוט ללחוץ על "אל תזכיר לי שוב" ולסגור את החלון כדי לעצור את הקשקושים.

מדוע חלונות 7 ינדנדו אותך

מיקרוסופט תתמוך רק ב- Windows 7 עם תיקוני אבטחה עד 14 בינואר 2020. זהו תאריך "סיום התמיכה" או "סוף החיים" (EOL). לאחר תאריך זה, Windows 7 תשאיר טכנית "תמיכה מורחבת". עסקים יכולים לשלם עבור תמיכה נוספת, אך מחשבי מחשבים צרכניים ממוצעים יתקעו ללא תיקוני אבטחה.

המשמעות היא שמכונות Windows 7 יהיו פגיעות יותר ויותר, ומפתחי תוכנה בסופו של דבר ישאירו את אותם מחשבים ישנים מאחור ויפסיקו לכתוב תוכנות שעובדות ב- Windows 7.

בהודעה המלאה נכתב:

אחרי 10 שנים התמיכה ב- Windows 7 קרובה לסיומה.

14 בינואר 2020 הוא היום האחרון שמיקרוסופט תציע עדכוני אבטחה ותמיכה טכנית במחשבים שמריצים את Windows 7. ידענו שיכולים להיות קשים, לכן אנו פונים מוקדם בכדי לעזור לכם לגבות את הקבצים ולהתכונן לקראת הבא.

אנו ממליצים בחום לשדרג למערכת הפעלה נתמכת עד לתאריך 14 בינואר 2020. אתה משתמש במערכת הפעלה נתמכת עד אז - אז אל תהסס להסתיר את השטויות ולהשתמש במחשב האישי שלך. ומי בכלל רוצה לנדנד?

קשורים: ל- Windows 7 נותרה רק שנה אחת של תיקוני אבטחה

מיקרוסופט תתן לך להשתיק את השטויות הפעם

מיקרוסופט למדה את הלקח שלה - סוג של. בעוד שההודעות המקוריות של "קבל Windows 10" (GWX) פשוט המשיכו לחזור שוב ושוב, ההודעה הזו על סיום התמיכה נראית הרבה פחות מעצבנת.

הודעת קופץ אחרונה זו אינה מנסה להתקין תוכנה כלשהי במערכת שלך. למעשה, הצעת השדרוג החינמית של Windows 10 הסתיימה - אם כי עדיין קיימת דרך רשמית אך די סודית לשדרג ל- Windows 10 בחינם.

כל המסר עושה הוא להודיע ​​לך כי חלונות 7 לא יתמכו עוד ב- 14 בינואר 2020, ולספק קישור לאתר של מיקרוסופט עם מידע נוסף.

חשוב מכך, יש תיבת סימון "אל תזכיר לי שוב" בפינה השמאלית התחתונה של החלון. אפשר תיבת סימון זו ומיקרוסופט בתקווה תפסיק להפריע לך. עם זאת, אם לא תפעיל תיבת סימון זו ופשוט תסגור את החלון, תראה שוב ושוב הודעה על סיום החיים.

למחשב Bleeping יש את הפרטים הטכניים המלאים לגבי אופן הפעולה של הודעה זו, כולל התהליך שהעדכון מתקין ( C:\Windows\System32\sipnotify.exe) והמשימות המתוזמנות שהוא יוצר. זה נראה כמו שיפור גדול מהטקטיקות האגרסיביות והמטעות של מיקרוסופט בפעם האחרונה.

קשורים: שדרג עכשיו או שדרג הערב: איך מיקרוסופט דחפה את Windows 10 באגרסיביות לכולם

כיצד להסיר את הקשקושים מהמערכת שלך

הודעת הצצה זו מגיעה כחלק מ- KB4493132, עדכון שיותקן אוטומטית על ידי Windows Update אם המחשב שלך מפעיל עדכונים אוטומטיים. כדי למנוע את הופעת הנדנדה, כל שעליך לעשות הוא להימנע מהתקנת העדכון - או להסיר אותו אם הוא כבר מותקן. העדכון נקרא "הודעת תמיכה של Windows 7 SP1".

KB4493132 פורסם לראשונה ב -19 במרץ 2019. ייתכן שהוא כבר נמצא במחשב Windows 7 שלך. עם זאת, היא תישאר רדומה עד 18 באפריל 2019, אז ההודעות הנדנדות יתחילו להופיע. לא ראינו את העדכון במכונה וירטואלית של Windows 7, כך שמיקרוסופט עשויה לפרוס אותו לאט.

כדי להימנע מהתקנת העדכון, פשוט בחר שלא להתקין את העדכון מ- Windows Update. הסתר את זה אם אתה רואה את זה. אם Windows 7 מוגדר להתקין עדכונים באופן אוטומטי, אתה יכול להגדיר שהוא יודיע לך אך לא יתקין אותם באופן אוטומטי - או להסיר את ההתקנה לאחר מכן.

כדי להסתיר את העדכון, עבור אל לוח הבקרה> מערכת ואבטחה> Windows Update ולחץ על מספר העדכונים הזמינים. לחץ לחיצה ימנית על KB4493132 אם אתה רואה את זה ברשימה ובחר באפשרות "הסתר עדכון".

אם כבר התקנת עדכון זה, תוכל להסיר אותו. עבור אל לוח הבקרה> תוכניות> הצג עדכונים מותקנים, אתר את KB4493132 ברשימה (תוכל לחפש אותו באמצעות תיבת החיפוש), והתקן אותו.

או, יותר טוב, אתה פשוט לא יכול לדאוג בקשר לזה. הנדנדה תופיע פעם אחת ב -18 באפריל, אבל אתה יכול לסמן את התיבה שאומרת שאתה לעולם לא רוצה לראות אותה ולסגור את החלון. ואז סיימת, ולעולם לא תצטרך לראות אותם - בכל מקרה במחשב הספציפי הזה. זו התיאוריה, בכל מקרה. יש לקוות שמיקרוסופט לא הופכת אגרסיבית יותר ויותר עם הזמן ומצייתת לרצונות המשתמשים שלוחצים על תיבת הסימון.

כדאי לשדרג עד ה 14 לינואר 2020

אתה לא צריך לזרוק את Windows 7 באופן מיידי. זה עדיין נתמך רשמית על ידי מיקרוסופט עם עדכוני אבטחה עד 14 בינואר 2020, אחרי הכל.

אנו ממליצים לרדת מ- Windows 7 לאחר תאריך זה. חלונות 7 לא יתמכו עוד בעדכוני אבטחה, מה שאומר שהוא פגיע הרבה יותר להתקפות. חלונות 10 היא כבר מערכת הפעלה מאובטחת יותר, גם כאשר חלונות 7 עדיין מקבלים עדכונים. (וכן, אתה עדיין יכול להשיג את Windows 10 בחינם, אם תרצה).

זה לא אומר שעליך לשדרג ל- Windows 10. אם יש לך מחשב ישן למדי, ייתכן שתרצה לקנות מחשב Windows 10 חדש.

ואם אתה לא רוצה להשתמש ב- Windows 10, זה בסדר - כדאי לשקול Chromebook, Mac, iPad או פשוט להתקין לינוקס במחשב הנוכחי שלך. לא משנה מה שתעשה, אנו ממליצים להשתמש במערכת הפעלה מאובטחת הנתמכת כעת בעדכונים. אך בעוד ש- Windows 8.1 עדיין נתמך בעדכונים למשך מספר שנים נוספות, אנו ממליצים על Windows 10 על פני Windows 8.1.

קשורים: כל הדרכים שאתה עדיין יכול לשדרג ל- Windows 10 בחינם