כיצד לשקף ולשלוט בטלפון האנדרואיד שלך בכל מחשב Windows

תכונת שיקוף המסך האנדרואיד החדשה של Windows 10 עובדת רק עם קומץ טלפונים ומחשבים אישיים. כך תוכל לשקף כמעט כל מסך טלפון אנדרואיד למחשב Windows, Mac או Linux שלך ולשלוט בו באמצעות העכבר והמקלדת.

האפשרויות: scrcpy, AirMirror ו- Vysor

אנו ממליצים על סקראפי לשם כך. זהו פתרון קוד פתוח בחינם לשיקוף ושליטה על מסך האנדרואיד על שולחן העבודה שלך. יש רק תפיסה אחת בהשוואה לתכונת Windows: עליך לחבר את הטלפון למחשב באמצעות כבל USB כדי לשקף אותו. זה נוצר על ידי המפתחים מאחורי Genymotion, אמולטור אנדרואיד.

אם אתה מתעניין בחיבור אלחוטי, במקום זאת אנו ממליצים על AirMirror של AirDroid. יש כאן גם מלכוד: אם הטלפון שלך לא מושרש, תצטרך לקפוץ דרך כמה חישוקים עם כבל USB. יהיה עליך לחזור על תהליך זה בכל פעם שאתה מפעיל מחדש את הטלפון שלך.

יש גם את Vysor, שהוא קצת יותר ידידותי למשתמש - אבל גישה אלחוטית ושיקוף איכותי ידרשו תשלום.

הדגשנו בעבר באמצעות Miracast כדי להזרים אלחוטי תצוגת מכשיר Android למחשב Windows בעבר. עם זאת, התמיכה ב- Miracast כבר אינה נפוצה במכשירי Android חדשים, ו- Miracast מאפשרת רק צפייה - ולא בשליטה מרחוק.

כיצד לשקף את המסך שלך באמצעות המסך של הטלפון

אתה יכול להוריד scrcpy מ- GitHub. במחשבי Windows, גלול מטה אל קישור ההורדה של Windows והורד את הקישור scrcpy-win64 לגרסאות 64 סיביות של Windows או את היישום scrcpy-win32 לגרסאות 32 סיביות של Windows.

חלץ את תוכן הארכיון לתיקיה במחשב שלך. כדי להפעיל את scrcpy, תצטרך רק ללחוץ פעמיים על הקובץ scrcpy.exe. אבל אם תריץ אותו בלי טלפון אנדרואיד המחובר למחשב שלך, פשוט תקבל הודעת שגיאה. (קובץ זה יופיע כ- "scrcpy" אם מוסתרים סיומות קבצים.)

עכשיו הכינו את טלפון האנדרואיד שלכם. יהיה עליך לגשת לאפשרויות המפתחים ולהפעיל מצב איתור באגים ב- USB לפני שתחבר אותו למחשב באמצעות כבל USB. לסיכום, תעבור אל הגדרות> אודות הטלפון, הקש על "מספר בניין" שבע פעמים ואז תעבור אל הגדרות> אפשרויות מפתח ותפעיל את "איתור באגים ב- USB".

לאחר שתעשה זאת, חבר את טלפון Android למחשב שלך.

קשורים: כיצד לגשת לאפשרויות המפתחים ולהפעיל ניפוי USB באנדרואיד

לחץ פעמיים על הקובץ scrcpy.exe כדי להפעיל אותו. תראה "אפשר איתור באגים ב- USB?" אישור בטלפון שלך תחילה - יהיה עליך להסכים להודעה בטלפון שלך כדי לאפשר זאת.

אחרי שיש לך, הכל צריך לעבוד כרגיל. מסך הטלפון אנדרואיד שלך יופיע בחלון על שולחן העבודה שלך. השתמש בעכבר ובמקלדת כדי לשלוט בה.

כשתסיים, פשוט נתק את כבל ה- USB. כדי להתחיל לשקף שוב בעתיד, פשוט חבר את הטלפון למחשב באמצעות כבל USB והפעל את קובץ scrcpy.exe שוב.

פתרון קוד פתוח זה משתמש בפקודה adb של גוגל, אך הוא מקבץ עותק מובנה של adb. זה עבד ללא צורך בתצורה עבורנו - הפעלת איתור באגים ב- USB היה כל מה שנדרש.

תודה ל- OMG! אובונטו! להדגשת scrcpy כפתרון לשיקוף אנדרואיד לשולחן העבודה של אובונטו. זה הרבה יותר גמיש מזה, עם זאת: זה עובד טוב גם במחשבי Windows.